خانه استراتژی لاتاری La Primitiva ؛ لاتاری اسپانیا سرزمین مخفی

La Primitiva ؛ لاتاری اسپانیا سرزمین مخفی

3 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای La Primitiva ؛ لاتاری اسپانیا سرزمین مخفی بسته هستند
1,481
لاتاری اسپانیا

لاتاری اسپانیا

این لاتاری قدیمی‌ترین و معروف‌ترین قرعه کشی لاتاری اسپانیا است. در ابتدای تاسیس این قرعه کشی، ۵ توپ از میان استخر توپ ۹۰‌تایی از قرعه بیرون می آمد اما در سال ۱۹۸۵ قوانین جدید انتخاب ۶ عدد ازمیان ۴۹ عدد مشابه به روش بازیی که در حال حاضر در حال انجام است اتخاذ شد.

قرعه کشی هر پنجشنبه و شنبه شب برگزار می‌شود و نتایج در مدت کوتاهی پس از قرعه قابل دسترس است. لاتاری لا پریمیتیوا قوانین جالب و پرداخت جوایز جالبی دارد که در دنیای لاتاری بسیار منحصر به فرد هستند. لاتاری از ماتریکس ۶/۴۹ به همراه توپ بونوس که برای برد جایزه سطح سوم است استفاده می‌کند.

 روش بازی

برای بازی شما باید ۶ عدد را از میان استخر توپ ۴۹‌تایی انتخاب کنید و عدد هفتمی هم وجود دارد که نامش Reintegro  است. بازیکنان می‌توانند این عدد هفتم را به صورت تصادفی در زمان خرید بلیط انتخاب کنند یا در مورد آن از پیش تصمیم گرفته باشند. این عدد بونوس در سال ۱۹۹۱ به قرعه اضافه شد و شانس برنده شدن جایزه بزرگ دیگری را ایجاد کرد. اگر شما هر ۶ عدد اصلی لاتاری و عدد Reintegro را به درستی پیش بینی کنید شما برنده جایزه بزرگ ویژه لاتاری خواهید شد که در هر قرعه مبلغ آن افزایش می‌یابد تا شخصی برنده شود. جالب است بدانید این جایزه می‌تواند تا ۱۰۰ میلیون یورو یا بیشتر افزایش یابد.

سطوح جوایز

بدون در نظر گرفتن استثنا مطابقت داشتن ۳ عدد که جایزه آن مبلغ ثابت ۸ یورو است، جوایز معمول این لاتاری بر مبنای فروش بلیط‌ها و تعداد برندگان هر سطح محاسبه می‌شود. به عنوان مثال، اگر تعداد بلیط‌های فروخته شده برای یک قرعه خاص بالا باشد اما تعداد برندگان هر سطح جایزه کم باشد، مبلغ جایزه بالاتر خواهد رفت. این یعنی که پیش بینی دقیق مقدار هر جایزه ممکن نیست اما شما می‌توانید میانگین مبلغ جایزه‌ای برای هر سطح جایزه در نظر بگیرید اما به یاد داشته باشید این اعداد بر اساس سابقه تاریخی قرعه محاسبه شده و تنها جنبه راهنمایی دارد.

میانگین مبلغ جایزه تعداد صحیح اعداد پیش بینی شده
جایزه بزرگ ویژه ۶ عدد +  عدد بونوس Reintegro
۱۷۰۰۰۰۰ یورو ۶ عدد
۲۴۵۰۰ یورو ۵ عدد + عدد تکمیلی بونوس
۲۵۵۰ یورو ۵ عدد
۷۰ یورو ۴ عدد
۸ یورو ( جایزه ثابت) ۳ عدد
۱۰ درصد ( برگشت مبلغ بلیط) عدد بونوس به تنهایی

به دلیل قوانین مدون در اسپانیا، لاتاری La Primitiva  باید ۵۵ درصد درآمد کل بلیط‌ها را به بودجه جایزه اختصاص دهد که این مبلغ به طور قابل توجهی بیشتر از قرعه کشی‌های لاتاری دیگر است. این یعنی جوایز بزرگ می‌تواند به سرعت افزایش یابد حتا اگر تعداد فروش بلیط کم باشد.

 منبع: لاتاری ریزالتس

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …