خانه استراتژی لاتاری ۸ باور در ضمیر ناخود‌‎آگاه شما که انرژی جذب ثروت را بلوکه می‌کند!

۸ باور در ضمیر ناخود‌‎آگاه شما که انرژی جذب ثروت را بلوکه می‌کند!

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۸ باور در ضمیر ناخود‌‎آگاه شما که انرژی جذب ثروت را بلوکه می‌کند! بسته هستند
953
جذب ثروت

باور‌های مرتبط با عدم جذب ثروت

زمانی که به همان مقدار ثروت و پولی که در رویای خود به به آن فکر می‌کنید دست نمی‌یابید؛ رایج ترین و شایع ترین دلیل می‌تواند این باشد که ما به طور ناخودآگاه و ندانسته اهداف خود را از بین می‌بریم. محدود کردن باورها می‌تواند سبب مشکلات زیادی باشد و ثروت و پول هم از این اصل مستثنی نیست. بنابراین، آیا این ۸ باور به صورت ناخودآگاه مانع رسیدن شما به ثروت هستند؟ در این مقاله به برخی نکات موثر و سریع برای مقابله با این عوامل که باعث بلوکه شدن انرژی جذب ثروت می‌شوند اشاره می‌کنیم.

  • اعتقاد به این که لیاقت ثروت را ندارید.

اگر با این باور بزرگ شده باشید که ثروتمند شدن برای دیگران اتفاق می افتد، ممکن است در ذهن خود به این نتیجه برسید که شما لیاقت پولدار شدن را ندارید. با تلقین‌های روزانه به جنگ این باور اشتباه بروید و آن را به چالش بکشید. تکرار تلقین روزانه «من لیاقت ثروت را دارم و به سمت زندگی سرشار از ثروت و پول حرکت می‌کنم» می‌تواند شروع خوبی باشد.

  • داشتن نگرش منفی نسبت به پول

صحبت‌‎های منفی را که در مورد پول شنیده‌اید یادداشت کنید. این گفته‌ها می‌تواند برگرفته از حرف‌های اعضای فامیل، جامعه، مذهب یا فرهنگ عموم باشند. در کنار هر باور، یک باور مثبت مرتبط با آن بنویسید و روی آنها تمرکز کنید. به عنوان مثال؛ باور« پول منشا همه بدی‌ها است» را جایگزین باور « من انسان خوبی هستم و  مقدار پول اهمیتی ندارد.» کنید.

  • تجربه تداعی‌ از محیط زندگی

آیا محیط خانه یا کار به طور ناخودآگاه ذهن شما را به سمت ارتعاشات فکر در مورد بی پولی و فقر در مقایسه با ثروت سوق می‌دهد؟ عوامل بلوکه از این دست شامل تغییرات کوچک در اطراف شما یا وسایلی است که شما را به یاد دوران سخت در زندگیتان می‌اندازد. محیط کار یا زندگی خود را تغییر دهید تا افکار شما تغییر کنند.

  • نادیده گرفتن نشانه‌ها

شما ممکن است به نادیده گرفتن یا کم توجهی به غرایز طبیعی و بینش درونی خود عادت کرده باشید و این رفتار درضمیر ناخودآگاه شما نهادینه شده باشد. با این وجود این بدین معنا است که نشانه‌های کائنات که در تلاش برای نشان دادن ثروت به شما هستند را از دست می‌دهید. با روزی ۱۰ دقیقه مدیتیشن بینش درونی خود را تقویت کنید.

  • داشتن ذهنیت بخشنده بیش از حد

دست و دلباز بودن ویژگی اخلاقی خوبی است، اما برای تجلی و رسیدن به ثروت شما باید هم بخشنده و هم گیرنده باشید. آیا از کائنات درخواست کمک می‌کنید و در ادامه آنچه برای شما آورده است را نمی‌پذیرید؟ به یاد داشته باشید ارزش شما تنها با کمک به دیگران معنا پیدا نمی‌کند بلکه خواستن بهترین‌ها برای خود عملی سالم، مثبت و البته حق شما است.

  • عدم توجه به جزئیات اهداف

حتا اگر شما تصور می‌کنید که هدف شما در قانون جذب بسیار روشن و واضح است، بسیاری از مردم متوجه این موضوع نمی‌شوند که ضمیر ناخودآگاه آنها، آنها را به سمت اهداف گنگ و مبهمی که حتا تصویر سازی آنها هم دشوار است سوق داده است. از این که برای خود مبلغ مشخصی پول و بازه زمانی مشخصی برای رسیدن به آن تعیین کنید نهراسید چراکه این جزئی‌نگری و مشخص کردن اهداف به صورت جزئیات نتیجه بخش است.

  • انتظارات کم

اگر مساله نداشتن باور و اعتقاد به قانون جذب باشد یا عدم توانایی شما برای رسیدن به ثروت، تفاوتی نمی‌کند چراکه ذهنی که سرشار از شک و انتظارات پایین است قادر نخواهد بود که انرژی لازم برای جذب ثروت را تحت کنترل خود در‌آورد. خواندن داستان‌های واقعی موفقیت در قانون جذب می‌تواند ارتعاشات شما را تقویت کند و به شما انتظارات مثبت قدرتمندی هدیه دهد.

  • ترس از موفقیت

در نهایت، ضمیر ناخودآگاه شما ممکن است از خواسته خود ترسیده باشد. نگرانی‌های خود را درمورد موفقیت یادداشت کنید. به عنوان مثال شما نگران مسئول نبودن خود و یا عدم خوشحال خود در پی ثروتمند شدن هستید. دلایل خود را برای هر یک از این نگرانی‌ها یادداشت کنید و در کنار آنها جملاتی مغایر با آنها بنویسید و این جملات مثبت را هر روز با خود تکرار کنید.

منبع: د لا او اترکشن

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …