خانه استراتژی لاتاری محبوب‌ترین اعداد بخت آزمایی دنیا اعلام شد

محبوب‌ترین اعداد بخت آزمایی دنیا اعلام شد

10 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای محبوب‌ترین اعداد بخت آزمایی دنیا اعلام شد بسته هستند
1,901
محبوب‌ترین اعداد بخت آزمایی دنیا

محبوب‌ترین اعداد بخت آزمایی دنیا

نام محبوب‌ترین اعداد بخت آزمایی دنیا برملا شد و عجیب این که نام عدد ۷ که به خوش شانسی معروف است در میان این اعداد نیست. دلایل زیادی در دنیا وجود دارد که عدد ۷ سبب خوش شانسی است. یکی از این دلایل رنگین کمان است. همه می‌دانیم که رنگین کمان دارای ۷ رنگ است و نماد خوشحالی و روز های خوب است. جالب این که عجایب جهان هم هفت عدد است که به عجایب هفتگانه معروفند. در موسیقی سنتی ایران هفت دستگاه دارد و در اشعار عطار نیشابوری، شهر عشق هفت شهر است. اما به نظر می‌رسد انتخاب عدد ۷ ایده جالبی برای انتخاب عدد شانس نباشد.

نتایج تحقیقی که اخیرا توسط یکی از موسسات لاتاری انجام شده است، ۱۰ عدد برتر انتخاب شده توسط کاربران را در ۱۳ کشور شامل انگلستان، ایرلند، ایتالیا، استرالیا و ۹ کشور دیگر نشان می‌دهد.

عدد ۱۱ در صدر لیست انتخابی اعداد جای دارد.

محبوب‌ترین عدد، عدد ۱۱ بوده است و عدد معروف به بدشانسی یعنی عدد ۱۳ در این لیست انتخابی در رتبه ۸ام قرار دارد. دیگر اعداد دوست داشتنی ۱۷، ۲۷ و ۱۹ هستند. شاید باور‌ها و عقاید خاص و ویژه‌ای در درون این اعداد جای گرفته باشد که نیاز به بررسی بیشتر دارد.

در طول تاریخ لاتاری، عدد ۱۱  اهمیت و نقش خود را ثابت کرده است و جای تعجب و شگفتی وجود ندارد که عدد ۱۱ اولین عددی است که به عنوان عدد شانس به ذهن افراد می‌رسد.

رازهای بسیاری در دل عدد ۱۱ نهفته است. دو انسانی که برای اولین بار قدم به کره ماه گذاشتند با فضاپیمای شماره ۱۱ سفر کرده بودند و یا جنگ جهانی اول در روز یازدهم، ماه ۱۱ و ساعت ۱۱ به پایان رسیده است و تعداد زیادی از بزرگترین ورزشکاران در دنیا لباس شماره ۱۱ را پوشیده‌اند.

۱۰عدد برتر که به صورت جهانی توسط کاربران انتخاب شده است:

۱۱-۷-۱۷-۲۷-۱۹-۲۳-۱۲-۱۳-۹-۱۸

بسیاری از افراد بر پایه اعتقاد و حتا شاید خرافات در فرهنگ کشور خود بر این باور هستند که همراه داشتن برخی وسایل با خود برای آنها اقبال و شانس به همراه خواهد داشت. در کشور انگلستان ۵ شی برتر خوش شانس به ترتیب عدد شانس، زیور آلات، جواهرات، خودکار و پیراهن است.  خرافات در میان ورزشکاران نیز رایج است Tiger Woods  گلف باز امریکایی پیراهن قرمز خود را در مسابقات روزهای یکشنبه می‌پوشند، Michael Jordan یک شلوارک شانس داشت و Serena Williams به پوشیدن یک جفت جوراب برای تمام مسابقات تورنمنت اعتراف کرده است.

محبوب‌ترین عدد شانس شما چه عددی است؟ مهم نیست که چطور عدد خودتان را انتخاب می‌کنید و به طور حتم راه‌های زیادی برای آن وجود دارد. حالا که اینجا هستید تصمیم بگیرید و عدد شانس خود را در سایت بخت آزمایی لاتاری دات کام که تنها سایت رسمی ارائه‌ی بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان است امتحان کنید و در بزرگترین لاتاری‌های دنیا شرکت کنید و برنده باشید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …