خانه استراتژی لاتاری ۳ راهکار برای جذب فوری ثروت

۳ راهکار برای جذب فوری ثروت

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۳ راهکار برای جذب فوری ثروت بسته هستند
1,457
جذب فوری ثروت

 روشهای معنوی برای جذب فوری ثروت

پول، ثروت، خوشبختی و وفور نعمت آرزوهایی از اعماق قلب شماست. اکثر افراد پول نقد را دوست دارند و تمایل دارند روش‌های آسان پول در آوردن را یاد بگیرند. در کنار شغل و حرفه معمول خود، شما ممکن است بارها روش‌های مختلف پول در آوردن چه به صورت آنلاین یا از طریق شیوه‌های آفلاین مانند سرمایه گذاری در بورس و سهام را امتحان کرده باشید. شاید به میزان کافی به موفقیت دست نیافته‌اید و اشتیاق پول بیشتر هنوز در شما وجود داشته باشد. در این مطلب ما روی ۳ راهکار معنوی جذب فوری ثروت تمرکز می‌کنیم.

در دنیای معنوی، پول انرژی و دارای قدرت است. مشابه با نیروهای دیگر در دنیا مثل باد و آتش، پول هم وابسته به یکسری قوانین و اصول جهانی خاص است. زمانی که این قوانین را به درستی درک کنیم و اعمال و افکار خود را با آن تطبیق دهیم، درهای پول، ثروت و خوشبختی برای ما باز خواهد شد که با خود وفور نعمت به همراه می‌آورند.

اکثر ما از اهمیت سختکوشی در کار، هوش، تحصیلات و فاکتورهای خوب دیگر در پول به دست آوردن و موفق بودن اطلاع داریم. بر مبنای تجربه می‌توان گفت عوامل دیگر بسیاری هم در میزان به دست آوردن پول نقش دارند که ممکن است بتوان آنها را در دسته بندی قانون جذب جای داد. این قوانین معمولا ماورای درک معمول ما از رابطه علت و معلول هستند.

اصل اول: قدردانی

قدردانی مهمترین قانون معنوی برای جذب ثروت است. زمانی که از کائنات برای نعماتی که به شما داده است تشکر می‌کنید، کائنات با دادن نعمات بیشتر پاسخ می‌دهد. هر روز و هر لحظه قدردان ثروت، پول و منابعی از پول باشید که به آن‌ها مرتبط هستید.

اصل دوم:  تعیین قصد، تمرکز و توجه

این اصل ترکیبی از سه مرحله پروسه است. ابتدا قصد خود را در مورد مقدار پولی که درخواستش را دارید مشخص و درخواست خود را به سمت کائنات ارسال کنید. سپس روی آن مبلغ پول تمرکز کنید و اجازه دهید معجزه تجلی سازی در زندگی شما آغاز شود. توجه داشته باشید در مرحله تجلی، قصد بسیار اهمیت دارد که باید بسیار شفاف و واضح ذکر شود.

اصل سوم: اجازه دهید پول گردش داشته باشد

ویژگی ذاتی پول در این است که باید در گردش باشد. این قانون معنوی پول و اصل اول در اقتصاد است. بر مبنای این اصل، قبض‌ها و هزینه‌های جاری خود را با خوشحالی، سریع و به طور کامل بپردازید و انتظار داشته باشید تا پول به شما برگردد. سهمی از درآمدتان را برای خیریه و کمک به نیازمندان اختصاص دهید. با این کار تمرکز خود را از وضعیت محدودیت و کمبود به وفور نعمت منتقل می‌کنید و نتیجه این که سطح انرژی بالاتر می‌رود و شما از منبع بی‌نهایت نعمت، ثروت دریافت خواهید کرد.

منبع: پاورفول مانی افرمیشنز دات کام

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …