خانه استراتژی لاتاری ۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری بسته هستند
259

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آسانی نیست زیرا احتمال برنده شدن در لاتاری‌های بین المللی نظیر پاوربال ایالات متحده، مگامیلیونز، لاتاری انگلستان و غیره بسیار اندک است. اگرچه احتمال برنده شدن در این لاتاری‌ها بسیار ناچیز است، اما تلاش برای برنده شدن هرگز نباید فراموش شود.

لاتاری به طور عمده یک بازی مبتنی بر شانس همراه با برداشتن قدم‌های درست است که بایستی با صبر و حوصله انجام شود.

نمی‌توانید انتظار داشته باشید که یکبار شرکت کرده و برنده شوید. این موضوع به صبر بیش از حد و برداشتن گام‌های صحیح برای برنده شدن جکپات نیاز دارد. چند ترفندی که توسط بازیکنان استفاده شده و تا حد زیادی برد جکپات را تضمین می‌کند در این مطلب شرح داده شده است.

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ترفند ۱ – بلیط‌های بیشتری بخرید تا شانس برنده شدن را افزایش دهید

خرید بلیط‌های بیشتر لاتاری ممکن است شما را به سمت انتخاب اعداد تصادفی سوق دهد که به طور خودکار احتمال برنده شدن را افزایش می‌دهد. هر چه اعداد بیشتر باشد تعداد ترکیبها بالاتر می‌رود و شانس برد را افزایش می‌دهد. بازیکن می‌تواند یک قسمت کوچک از درآمد خود را کنار بگذارد تا روی برد لاتاری سرمایه گذاری کند.
برای سرمایه گذاری روی خرید بلیط هرگز جیب خود را کاملاً خالی نکنید زیرا برنده شدن در لاتاری نامعلوم است. مقدار بسیار کمی ‌از درآمد اصلی باید در لاتاری سرمایه گذاری شود. درک بهتر نسبت به بلیط‌های بخت آزمایی و تولید اعداد تصادفی به تدریج با بازی کردن بیشتر بدست می‌آید. با خرید بلیط بیشتر، می‌توان محدوده اعداد مورد استفاده را گسترش داد. چنین مدلی حتی اگر منجر به برد جکپات نشود قطعاً می‌تواند جوایز مناسبی را برای بازیکن به ارمغان بیاورد.

سندیکا

ترفند ۲- تشکیل سندیکا یک حرکت صحیح است

تشکیل سندیکاها شانس برد شما را در عرض چند دقیقه افزایش می‌دهد. یک سندیکا حداقل باید شامل بیش از ۴ نفر باشد از این رو بلیط‌های بیشتر و اعداد بیشتری استفاده می‌شود. این امر شانس برد را افزایش اما میزان برد را نیز کاهش می‌دهد. اگر یک سندیکا برنده جکپات شود، مبلغ برد به طور مساوی بین تمام بازیکنان تقسیم می‌شود. بنابراین وقتی در سندیکا شرکت می‌کنید باید توجه داشته باشید که پس از برنده شدن، کل مبلغ را دریافت نمی‌کنید.
همچنین سویه مناسب ماجرا این است که برای برنده شدن جکپات و اعداد و بلیط بیشتر به سرمایه گذاری کمتری احتیاج دارید. تنها نکته منفی این است که مقدار جکپات کاهش می‌یابد.

ترفند ۳ – از انتخاب اعداد متوالی خودداری کنید

مشاهده شده است که اکثر بلیط‌های لاتاری در محدوده اشتباه مشابهی قرار دارند. اگر لاتاری نیاز به انتخاب ۵ عدد از ۱ تا ۵۵ داشته باشد، مجموعی بین ۱۰۴ تا ۱۷۶ بایستی دیده شود.
عدم استفاده از کل دامنه و انتخاب یک سری اعداد خاص، نتیجه منفی خواهد داشت. در عوض بایستی کل محدوده داده شده را مورد پوشش قرار داد و بهترین تلاش را برای برنده شدن جکپات یا جوایز سطوح دوم انجام دهید.
همچنین اعداد با رقم پایانی یکسان یا گروه مشابهی از اعداد را انتخاب نکنید. شماره‌ها را هوشمندانه و به طور تصادفی انتخاب کنید.

ترفند ۴ – نه بزرگ برای تمرکز روی تاریخ‌های خاص

بازیکنانی هستند که ترجیح می‌دهند تاریخ‌های خاص خود را برای شماره لاتاری انتخاب کنند. اما این راه موفقیت در لاتاری نیست. بلیط‌های لاتاری آنلاین یا آفلاین تمرکز خود را روی تاریخ‌های خاص قرار نمی‌دهند. آنها به انتخاب تصادفی و کاوش در کل دامنه مورد نظر توجه می‌کنند. اگر اعداد به صورت تصادفی یا از طریق روش تولید سریع اعداد تصادفی انتخاب شوند، احتمال برد لاتاری‌های بین المللی یا ملی افزایش می‌یابد. تاریخ‌های خاص دامنه اعداد مورد انتخاب را کاهش می‌دهد در حالی که انتخاب تصادفی افق بیشتری را برای برنده شدن جکپات افزایش می‌دهد.

ترفند ۵- لاتاری‌های کمتر معروف را انجام دهید

هدف قرار دادن ۵ لاتاری برتر بین المللی ضروری نیست. می‌توانید وقت بگذارید و تحقیق کنید کدام لاتاری‌ها که محبوبیت چندانی ندارند دارای جکپات‌های مناسبی هستند، در این گونه لاتاری‌ها رقابت کمتری وجود دارد که شانس برنده شدن را افزایش می‌دهد. لاتاری سوپرانالوتو، یورو جکپات، لاتاری یوکی ۴۹ همگی از لاتاری‌های کمتر محبوب با بازی آسان و دسترسی بالا هستند.
این لاتاری‌های بین المللی به صورت آنلاین در دسترس هستند و احتمال برد آنها بسیار زیاد است، اگرچه جایزه جکپات کمتر است.

بیشتر بخوانید: اعداد شانس لاتاری را با این ۵ روش انتخاب کنید

اعداد شانس

ترفند ۶- هر عددی احتمال برنده شدن یکسانی دارد

بازیکنان اغلب برای گرفتن جکپات، اعداد سرد و گرم، اعداد کم و زیاد و غیره را انتخاب می‌کنند. این نظریه‌ها بدون شک درست هستند و ثابت شده‌اند اما واقعیت اصلی این است که همه اعداد از احتمال مساوی برای انتخاب بلیط برنده برخوردار هستند.
برای انتخاب بلیط لاتاری، همۀ شماره‌ها اولویت یکسانی دارند.

ترفند ۷- بازی‌های صحیح را انتخاب کنید

لاتاری‌های ملی احتمال بیشتری برای برنده شدن به نسبت لاتاری‌های بین المللی دارند. این موضوع طیف گسترده‌ای از اعداد همراه با سهولت بیشتر بازی فراهم می‌کند. لاتاری‌های محلی ساده‌تر هستند زیرا به حضور فیزیکی بازیکنان احتیاج دارند، احتمال برنده شدن چندان بد نیست و در صورت برنده شدن جایزه به آسانی ارائه می‌شود، لذا هیچ نگرانی‌ برای اقدامات ایمنی وجود ندارد.
لاتاری‌های بین المللی برد عظیمی را فراهم می‌کنند که بزرگ‌ترین جذابیت آنها است اما لاتاری‌های ملی سهولت بیشتری دارند و هزینه تبدیل پول به ارز ملی برای بازیکن وجود ندارد.

بیشتر بدانید: ۴ ریاضیدان با استعداد برنده لاتاری

لاتاری یکی از بزرگترین جاذبه‌های کسب درآمد آسان بصورت آنلاین است. اما این سهولت ثروتمند شدن نیاز به صبر و حوصله و برداشتن گام‌های صحیح هنگام بازی دارد. از این رو تعداد کمی‌ می‌توانند به موفقیت دست پیدا کنند و مابقی اسیر اشتباهات تاکتیکی و عدم حوصله خود می‌شوند.

منبع: لوگو بلاگ

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

داستان برندگان لاتاری: تاندا دیکرسون

اکثر افراد تصور می‌کنند برنده شدن در لاتاری بهترین اتفاقی است که ممکن است در زندگی آنها رخ…