خانه استراتژی لاتاری ۵ روش جالب برای پیدا کردن اعداد شانس در لاتاری

۵ روش جالب برای پیدا کردن اعداد شانس در لاتاری

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۵ روش جالب برای پیدا کردن اعداد شانس در لاتاری بسته هستند
946

یک روش محبوب برای انتخاب شماره های لاتاری استفاده از شماره هایی است که برای شما شانس بهمراه دارند. بسیاری از افراد این شیوه انتخاب را سرگرم کننده تر و رضایت بخش تر از این می دانند تا اینکه به یک رایانه اجازه دهند شماره هایی را بصورت تصادفی و سریع انتخاب کند.
اگر قبلاً به اعدادی که با شما حس بهتری بدهند نیاندیشیده اید، در اینجا پنج روش جالب برای یافتن شماره های خوش شانس برای لاتاری (یا هر نوع استفاده دیگر) آورده ایم.

با اعدادی که از قدیم به عنوان اعداد شانس شناخته می شدند، شروع کنید

در بسیاری از نقاط دنیا وقتی به اعداد خوش شانس فکر می کنید، اولین عددی که به ذهن می آید عدد هفت است. براساس نظرسنجی انجام شده توسط ریاضی دان الکس بلوس، هفت محبوب ترین شماره خوش شانس در جهان است. شاید این محبوبیت زیاد هم جای تعجب نداشته باشد چرا که هفت روز درهفته، هفت شگفتی در جهان، هفت قاره، هفت دریا و چیزهای مهم دیگری که از عدد هفت استفاده می شود، وجود دارد.
طبق باور قدیم سه از اعداد خوش شانس دیگر است (“چیزهای خوب در سه چیز”) و همچنین عدد چهار.

به یاد داشته باشید که استفاده از اعداد خوش شانس سنتی به عنوان شماره های قرعه کشی شما ممکن است بدبیاری هایی هم داشته باشند: بسیاری از افراد دیگر هم از آنها استفاده خواهند کرد. این بدان معنی است که اگر شماره های شما برنده شوند، احتمال تقسیم جکپات با دیگر برندگان هم بسیار زیاد است.

با شماره های خوش شانس شخصی خود را بازی کنید

راه دیگر بازی بلیط بخت آزمایی این است که شماره هایی را انتخاب کنید که شخصا معنای خاصی برای شما دارند. به عنوان مثال، اعداد خوش شانس شما ممکن است روز تولد، سالگرد عروسی یا تولد فرزندان و / یا نوه های شما باشند. اگرچه تاریخ ها تنها اعداد با معنای شخصی نیستند.
همچنین ممکن است عدد تعداد فرزندانتان یا شماره خانه دوران کودکی تان هم برای شما خوش شانس بنظر برسند.
هنگام انتخاب شماره های قرعه کشی، تاریخ ها یک مشکل مشترک با شماره های محبوب دارند: بسیاری از مردم با آنها بازی می کنند. از طرف دیگر، تاریخ ها اغلب در بین محبوب ترین شماره های قرعه کشی ظاهر می شود، بنابراین اینطور بنظر می رسد که شانس ویژه ای هم در پس این اعداد وجود ندارد.

برای انتخاب شماره های خوش شانس خود از علم شماره شناسی استفاده کنید

علم شماره شناسی معتقد است که حضور بعضی اعداد در زندگی شما دلایلی معنوی و روحانی دارد. با رمزگشایی این راز و رمزها، می توانید شماره های خوش شانس و حتی روزهای خوش شانس برای بازی در لاتاری و همچنین اهداف دیگر انتخاب کنید.
روش های متفاوتی وجود دارد که بتوانید با استفاده از علم شماره شناسی اعداد شانس خود را بیابید. یکی از این راه ها درست کردن جدولی با اعداد ۱ – ۹ در بالای صفحه و نوشتن یک حرف زیر هر ستون زیر است. بنابراین A = ۱ ، B = ۲ و غیره. بعد از حرف نهم ، I، دوباره از اول شروع کنید بتابراین: J = ۱ ، K = ۲ و غیره می باشند. سپس می توانید حروف نام خود را بنویسید تا برای هر حرف یک عدد پیدا کنید. آن رقم ها را با هم جمع کنید تا در آخر یک شماره خوش شانس بدست آورید.
می توانید این کار را با نام و نام خانوادگی خود انجام دهید یا با حروف صامت یا مصوت موجود در اسمتان. همچنین اگر مایلید، می توانید این کار را با نام عزیزان، عباراتی از کتاب های مورد علاقه خود یا هر چیز دیگری که حس خوبی به شما می دهد، انجام دهید.
آنقدر با کلمات و اعداد بازی کنید تا در اخر با عددی که حس خوش شانسی را در شما ایجاد می کند، مواجه شوید.


طالع بینی: اعداد خوش شانس شما برای امروز

اگر مایلید بدون اینکه خودتان با بازی با اعداد و در آوردن راز و رمز آنها، عدد شانس خود را بیابید، استفاده از اعداد موجود در طالع بینی روز انتخاب خوبی است.
بسیاری از طالع بینی ها پیش بینی می کنند که چه روزهایی برای شما خوش شانس خواهند بود (که می توانید در آن روزها بازی های لاتاری را امتحان کنید). آنها همچنین لیستی از شماره های خوش شانس برای روز، هفته یا ماه را در اختیار شما قرار می دهند.
اگر مایل هستید شماره های خوشبختی را از طالع بینی های آنلاین پیدا کنید، این سایت ها را بررسی کنید:
فال اعداد خوش شانس
روانشناسی علمی
Astrostar

و فراموش نکنید که اعداد طالع شما اغلب شامل شماره های خوش شانسی نیز می شوند!

ژنراتور شماره خوش شانس

ساده ترین راه برای پیدا کردن اعداد خوش شانس برای بازی، استفاده از ژنراتور است. ژنراتورهای شماره خوش شانس برای یافتن اعداد شما از علم شماره شناسی یا شاید گزینشی تصادفی استفاده می کنند.
اگر می خواهید یک ژنراتور شماره خوش شانس را امتحان کنید، در اینجا چند مورد را انتخاب می کنید:

از پیشگو بپرسید
فرمولوژی
نکات مثبت قرعه کشی

با ندای درونتان پیش بروید

گاهی اوقات، جذابتر است که به ناخودآگاه خود اجازه دهید کار را انجام دهد. اگر می خواهید به ندای درونتان اجازه دهید شماره های خوش شانس را برای شما انتخاب کند، با مداد و مقداری کاغذ، مکانی آرام برای نشستن پیدا کنید. چشمان خود را ببندید، ذهن خود را پاک کنید و نفس عمیق بکشید.
سپس اجازه دهید عددی پس از دیگری به ذهنتان بیاید و آنها را بدون قضاوت بنویسید. وقتی به اندازه کافی نوشتید، آنها را بررسی کنید و ببینید که راجع به آنها چه حسی دارید. اگر هیچ کدام از اعداد را دوست ندارید، آنقدر این کار را تکرار دهید تا مجموعه ای را که دوست دارید دریافت کنید.


هشداری درباره ی استراتژی های لاتاری

پیدا کردن و بازی با اعداد خوش شانس می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. با این حال، به یاد داشته باشید که مانند همه سیستم های لاتاری، آنها واقعاً به شما شانس پیروزی در یک جکپات را نمی دهند. از نظر ریاضی، هر عدد شانس مساوی برای برنده شدن دارد. آنچه در گذشته لاتاری اتفاق افتاده تاثیری در آینده ندارد. این روشها برای اهداف سرگرمی بیان شدند. با آنها تفریح کنید، و هرگز بیش از بودجه ای که برای سرگرمی دارید، قمار نکنید!
اگر می خواهید حس خوشبختی بیشتری داشته باشید، راجع به آنچه که علم در مورد شانس می گوید بیشتر بخوانید یا در مورد ریشه های عجیب برخی از خرافات ها راجع به خوش شانسی در سایت ما بخوانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …