خانه برندگان لاتاری ۴ مقصد رویایی برای دیدن آتش بازی جشن سال نو

۴ مقصد رویایی برای دیدن آتش بازی جشن سال نو

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۴ مقصد رویایی برای دیدن آتش بازی جشن سال نو بسته هستند
643
سال نو

سال نو میلادی ۲۰۱۹ مبارک!

جشن سال نو میلادی تنها یک بار در سال برگزار می‌شود و به راستی ارزش دیدن جشن و آتش بازی‌های زیبا و جذاب در سراسر دنیا را دارد. اما واقعا چه شهری بهترین مقصد برای حضور در جشن سال نو پیش از به صدا در آمدن ناقوس ساعت در نیمه شب ۳۱ دسامبر است؟

همه ما در زندگی رویای مشترکی داریم و آن چیزی جز به دست آوردن کوهی از پول برای خرج کردن و انجام کارهای مورد علاقه‌مان نیست. تجربه به ارث رسیدن میلیون‌ها پول در پی فوت یکی از اقوام دور که حتا  یک بار او را ندیده‌اید و یا به دست آوردن مبلغ زیادی پول بدون هیچ تلاش و زحمت چیزی است که هرگز در واقعیت اتفاق نمی‌افتد. اما علارغم وجود احتمالات کم، یک راه برای رسیدن به پول وجود دارد و آن برنده شدن در لاتاری یا همان بخت آزمایی است. اگر فردا صبح با میلیون‌ها دلار موجودی در حساب بانکیتان به عنوان برنده لاتاری از خواب بیدار شوید چه کار می‌کنید؟ آیا می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از شهرهای زیر را برای جشن سال نو انتخاب‌کنید؟

پاریس، فرانسه

بدون در نظر گرفتن این موضوع که ایده‌آل شما از یک جشن سال نو چه می‌تواند باشد، به طور قطع از پاریس -شهر نورها- و آتش بازی باورنکردنی بر فراز چشم نوازترین نماد پاریس «برج ایفل» لذت خواهید برد.

لندن، انگلیس

لندن به عنوان پایتخت انگلستان،  همیشه میزبان جشن سال نو  است. با یک قایق تفریحی روی رودخانه تیمز که طولانی ترین رود انگلیس به حساب می‌آید خاطره شب سال نو خود را جاودانه کنید.

 نیویورک، ایالت متحده امریکا

میدان تایمز در منطقه منهتن شهر نیویورک میزبان موسیقی و میلیون‌ها نفر در یکی از سردترین شب‌های سال است.

بانکوک، تایلند

بانکوک شهر بین المللی پر جنب و جوش همیشه به جشن‌های سال نو فوق العاده جذاب خود معروف بوده است. فانوس‌های روشن و آتش بازی‌های باورنکردنی آسمان این شهر افراد محلی و توریست را به بهترین فستیوال آسیایی دعوت می‌کنند.

 هر جای این دنیا که هستید، سال نو میلادی مبارک!

منبع: تریلوفیلیا

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …