خانه برندگان لاتاری ۲۰ کارگر برنده جکپات پاوربال ۴۲۰ میلیون دلاری شدند

۲۰ کارگر برنده جکپات پاوربال ۴۲۰ میلیون دلاری شدند

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۲۰ کارگر برنده جکپات پاوربال ۴۲۰ میلیون دلاری شدند بسته هستند
212
پاوربال

وقتی همکاران شما تصمیم می‌گیرند گاه و بیگاه بلیت‌های لاتاری خریداری کنند احتمالاً پیش خود فکر می‌کنید چرا که نه؟ شما شماره‌های شانس خود را انتخاب کرده و در مورد آنچه با پول خود انجام خواهید داد رویاپردازی می‌کنید.
در زمان قرعه کشی به احتمال زیاد شماره‌های برنده مطابق با شماره‌های شما نخواهند بود، بنابراین برنده نمی‌شوید. اما راز موفقیت در این است که دفعه بعد و دفعات بعد هم در برنامه خرید گروهی شرکت کنید.
بلیط‌های لاتاری سندیکایی یک روش عالی برای افزایش شانس است که در گذشته ثابت شده برای بسیاری از افراد یک تاکتیک برنده است. اگر روی خرید بلیط و انتخاب شماره خود پافشاری کنید ممکن است یکی از افراد خوش شانسی باشید که معدن طلا را کشف خواهید کرد.

کارگران کارخانه به برندگان جکپات تبدیل می‌شوند

داستان‌های برندگان

در طی یکی از آخرین قرعه کشی‌های پاوربال آمریکا معلوم شد که بیست کارگر کارخانه‌ای از تنسی برنده جایزه بزرگ ۴۲۰ میلیون دلاری شده‌اند. بلیط‌های بخت آزمایی سندیکای آنها باعث شد که این جکپات عظیم را بین خود تقسیم کنند! این کارگران که همگی در یک کارخانه تولید فلز کار می‌کردند در تلاش مشترک خود برای دستیابی به برد بزرگ، بسیار خوش شانس بودند.
کارگران گروه استمپینگ آمریکای شمالی پس از اینکه سندیکای‌شان بلیط برنده قرعه کشی را به مقامات ارائه کرد جکپات را با خود به خانه بردند. ارزش نقدی جایزه برابر با ۲۵۴ میلیون دلار بود که پیش از کسر مالیات رقمی حدود ۱۲.۷ میلیون دلار برای هر نفر عایدی داشته است.

لاتاری پاوربال

سخنان یک برنده

یکی از برندگان این گروه، امی‌ اونیل Amy O’Neal هرگز انتظار نداشته که این گروه برنده لاتاری شوند زیرا آنها بیش از هشت سال مشغول شرکت در لاتاری‌های مختلف بوده‌اند. او توضیح می‌دهد:
«شما هرگز فکر نمی‌کنید که قرار است برنده لاتاری شوید اما این کار را برای تفریح انجام می‌دهید».
این گروه موفق شدند با هر شش شماره پاوربال آمریکا که در قرعه کشی استاندارد یک شنبه شب از گردونه خارج شدند مطابقت داشته باشند. امی ‌اونیل در واقع فردی بود که بلیط برنده این گروه را خریداری کرد. او می‌گوید آنها معمولاً هر چهارشنبه و شنبه برای حمایت از ایالت تنسی بلیط می‌خریدند. آن شب هم او مثل همیشه و خیلی عادی به رختخواب رفت بدون اینکه حتی ذره‌ای به فکر لاتاری باشد. صبح روز بعد پسر و شوهرش به او گفتند که بلیط برنده در زادگاه‌شان یعنی شهر لافایت در ایالت تنسی خریداری شده است. او می‌گوید:
«آنها با خوشحالی خبر را به من دادند و من بلافاصله سراغ بلیط‌ها رفتم. پس از سومین شماره شروع به فریاد زدن کردم. فکر می‌کردم که خواب می‌بینم برای همین چندین بار شماره‌ها را بررسی کردم».
این جکپات عنوان دومین جایزه بزرگ ایالت تنسی را به خود اختصاص داد. عنوان نخست به جکپات پاوربال ۵۲۸ میلیون دلاری اختصاص دارد که در ماه ژانویه به برنده‌ای خوش شانس اهدا شد.

بلیط‌های بخت آزمایی سندیکایی

شرکت در لاتاری بصورت انفرادی شانس برنده شدنی مانند یک سندیکا به شما نخواهد داد. پس بهتر است در این زمینه ذهنی باز داشته باشید و در هر فرصتی به سندیکائی متشکل از همکاران یا دوستان خود بپیوندید. ممکن است زودتر از آنچه تصور می‌کنید همگی در یک جزیره مشغول لذت بردن از تعطیلات خود در آرامش باشید. دفعه بعد که شانس بازی گروهی داشتید از این فرصت استفاده کنید زیرا می‌تواند سرنوشت خوشی در انتظارتان باشد.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا می‌توان طلسم لاتاری را از بین برد؟

بیشتر ما آرزوی برنده شدن در لاتاری را داریم: پیشخدمت‌ها، عمارت‌های لوکس، هواپیمای شخصی و ل…