خانه برندگان لاتاری ۱۰ فرمان برای یک برنده لاتاری

۱۰ فرمان برای یک برنده لاتاری

6 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۱۰ فرمان برای یک برنده لاتاری بسته هستند
344
برنده لاتاری

اگر برنده لاتاری شدید و مطمئن نیستید که با پول خود چه کاری انجام دهید باید این مطلب را بخوانید زیرا در آن ده نکته مفید در همین زمینه آورده شده است.
برنده شدن در لاتاری صرف نظر از اینکه در کجای دنیا قرار دارید فوق العاده دشوار است و احتمالاً برای ۹۹.۹٪ ما هرگز اتفاق نخواهد افتاد. با این حال اگر تصادفاً جزو آن ۰.۱% بودید یا تصور می‌کنید که روزی خواهید بود برای اداره این زندگی کاملاً جدید به موارد زیر توجه کنید.
کارهای زیادی وجود دارد که می‌توان با پول برد لاتاری انجام داد اما این مطلب به ۱۰ مورد اولویت دار محدود شده است.

۱۰ فرمان برای یک برنده لاتاری

۱۰- کمک به خانواده

کمک به کسانی که در طول زندگی به انسان کمک کرده‌اند رفتاری طبیعی به نظر می‌رسد. هر برنده لاتاری باید به افراد خانواده خود مراجعه و تلاش کند تا با رفع مشکلات آنها محبت‌شان را جبران سازد.
خانواده شما ممکن است به خودی خود درجه‌ای از ثروت را داشته باشند اما برد لاتاری امری منحصر بفرد است. همه ما آرزو می‌کنیم که بتوانیم کارهای بیشتری برای خواهر و برادر و والدین خود انجام دهیم و برد لاتاری فرصتی مناسب برای انجام این کار است.
البته کسی انتظار ندارد همه ثروت خود را ببخشید اما یک بخش از آن می‌تواند مناسب باشد.

خانواده

۹- بدهی‌های معوقه را پرداخت کنید

همه افراد معمولاً مقداری بدهی دارند چه وام دانشجویی باشد یا مبلغ اندکی که فراموش کرده‌ایم به دوست خود پس دهیم. وقتی ثروتمند می‌شوید هیچ اتفاقی مانع از پرداخت این گونه بدهی‌ها نمی‌شود.
این رفتاری است که نشان می‌دهد پول لاتاری شما را تغییر نداده است.

۸- درباره بدهی‌های مالیاتی بیاموزید

ممکن است خیلی سریع رخ ندهد اما مأمور مالیات بهر حال با شما تماس می‌گیرد، خواه این امر به خاطر سرمایه گذاری‌هایی باشد که با پول خود انجام می‌دهید یا پولی که در لاتاری برنده شده‌اید.
تحقیق لازم را انجام دهید و به یاد داشته باشید که پشت همۀ این موارد قوانینی وجود دارد.
شما نباید مثل ورزشکاران فوق ستاره‌ای باشید که به خاطر این نوع مسائل به دادگاه منتقل می‌شوند. این گونه مشکلات برد را لکه دار کرده و به طور قابل توجهی نگران کننده می‌شوند که البته ما را به سمت نکته بعدی یعنی مشاوران سوق می‌دهند.

۷- استخدام مشاورین مناسب

استخدام یک مشاور مالی در زمینه کارهایی که باید برای مدیریت ثروت تازه کشف شده خود انجام دهید حتی اگر فقط به مدت یک یا دو ماه هم باشد بینش خوبی به شما می‌دهد.
در زندگی روزمره مشاوره گرفتن از افرادی که به آنها اعتماد ندارید یک حرکت خطرناک است، اما این افراد اگر غریبه‌های متخصص باشند اوضاع بهتر می‌شود.
مشاوره برای جلوگیری از اکثر مشکلات زندگی امری کلیدی است، بنابراین مطمئن شوید که کار درست را انجام داده‌اید.

خیریه

۶- به خیریه پول دهید

هدیه دادن به کسانی که شانس کمتری نسبت به ما داشته‌اند باید یک وظیفه استاندارد در زندگی روزمره باشد. بسیاری از دولت‌ها از سراسر جهان معمولاً در این موضوع شکست می‌خورند.
بهتر است وقتی توانایی مالی دارید در این مورد کاری انجام دهید. به همان اندازه که می‌توانید به خیریه‌هایی که برای شما مهم هستند یا به افرادی که واقعاً می‌شناسید کمک کنید.

۵- جشن خبر رسانی

ایده برنده شدن در لاتاری و غافلگیر کردن نزدیک‌ترین افراد حرکتی دوست داشتنی است. این ایده می‌تواند بشکل یک مهمانی یا رونمایی از خرید ویژه‌ای باشد که برای شریک زندگی خود انجام داده‌اید. هر روشی که هست بایستی یک ایده بزرگ باشد تا ارزشش را داشته باشد.
همه اینها به شخصیت شما بستگی دارد اما گاهی فریاد زدن یک احساس طبیعی است و ما باید بتوانیم آن را مدیریت کنیم.

۴- ناشناس بمانید

مصاحبه با شبکه‌های محلی و اطلاع رسانی درباره برد در لاتاری جالب است اما شما را به یک سیبل متحرک تبدیل می‌کند. ممکن است ابتدا به ساکن کمی اغراق آمیز بنظر برسد اما صحیح است. ولی ناشناس ماندن تضمین می‌کند که فقط افراد خیلی نزدیک به شما می‌فهمند که چگونه اوضاع تغییر کرده است.
به آنچه می‌دانید پایبند باشید، زندگی را به روال عادی پیش ببرید. درب جعبه را باز نکنید مگر اینکه کاملاً از آنچه در درون آن نهفته است مطمئن باشید.

۳- در محل زندگی خود سرمایه گذاری کنید

هرگز فراموش نکنید از کجا آمده‌اید.
غریزه ممکن است این باشد که به یک شهر پر زرق و برق یا جایی خارق العاده بروید که ایده خوبی است. با این حال فراموش کردن ریشه‌های خود و مکانی که شما را به اینجا رسانده یک اشتباه بزرگ و نابخشودنی است.
این ادای دین به زادگاه، می‌تواند به صورت ساخت یک پارک جدید یا کمک به نیازمندان باشد.

۲- ولخرجی

انتظار نمی‌رود پس از بزرگترین لحظه زندگی خود کاملاً آرام و محافظه کار باشید.
بهرحال مقداری پول خرج کردن امری ضروری است مثل خرید یک کت گرانقیمت یا یک تعطیلات مجلل در بهترین تفرجگاه‌های دنیا. اگر میلیون‌ها دلار برنده شده‌اید یک یا دو ولخرجی سنگین اتفاق بزرگی نخواهد بود.
در زندگی مواقعی وجود دارد که افراد باید خودخواه باشند و بهترین کارها را برای خود انجام دهند. این یکی از آن مواقع است.

۱- به آینده خود فکر کنید

زندگی، مالیات و مرگ همه قابل انتظار هستند و در حالی که هیچ یک از ما نمی‌دانیم چه زمانی قرار است فرا برسند اما باید آمادگی‌هایی لازم قبل از وقوع این موارد را داشته باشیم.
همه چیز به انتخاب افرادی که در زندگی شما بیشترین نقش را دارند و اطمینان از امنیت آنها پس از رفتن شما مربوط می‌شود. با این حال می‌توانید چند سال صبر کنید و ببینید که اوضاع به چه شکلی رقم می‌خورد اما آینده خانواده‌تان به دارایی‌هایی که خریداری کرده‌اید و پس از خود باقی می‌گذارید بستگی دارد.

منبع: د ریچست

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

چرا ثروتمندان ثروتمندتر و فقرا فقیرتر می‌شوند

به عصر جدید ثروت و موفقیت خوش آمدید. ما در حال حاضر در دوره ای از دستاوردهای سریع مالی زند…