خانه برندگان لاتاری یک نفر به تعطیلات می‌رود و آن یک نفر با سوغاتیِ ۱ میلیون دلاری برمی‌گردد!

یک نفر به تعطیلات می‌رود و آن یک نفر با سوغاتیِ ۱ میلیون دلاری برمی‌گردد!

3 ثانیه خوانده شده
0
749

همه‌ی ما دوست داریم از تعطیلاتی که رفته‌ایم، برای خودمان یادگاری‌های کوچکی بیاوریم، اما برای آن برنده‌ی خوش‌شانسی که برای سفری توریستی در تعطیلات تابستان، به ویرجینیا می‌رود و جایزه‌ای ۱ میلیون دلاری به دست می‌آورد، داستان متفاوت است.

«جاناتان جونز» (Jonathan Jones) همراه با خانواده‌اش به پارک تفریحی «بوش گاردن» (Busch Garden) واقع در ویرجینیا می‌رود و مشغول لذت بردن از تعطیلات تابستانی‌اش می‌شود. یک روز به سوپرمارکتی در حومه‌ی (Williamsburg) می‌رود و: “فقط می‌خواهد یک بلیت «پاوربال» بخرد”!

بیست و دوم جولای، قرعه‌کشی انجام می شود و مشخص می‌شود «جاناتان» ترکیب ۵ عددی را درست حدس زده است. او بلیتی با گزینه‌ی “انتخاب آسان” خریده بود و جواب خوبی هم از انتخابش دریافت کرد، چون برنده‌ی جایزه‌ی ۱ میلیون دلاری شد!

«جاناتان» از دروازه‌ی شانس عبور می‌کند. او تنها بازیکنی در ویرجینیا بود که جایزه‌‌ی ۵ ترکیب درست را در قرعه‌کشی زنجیره‌ای «پاوربال» برنده می‌شد.

تا آن لحظه چمدانِ تعطیلاتِ «جاناتان» خالی مانده بود اما از آن لحظه به بعد…

به گفته‌ی خودش «هنوز نقشه‌ای برای چگونه خرج کردنِ جایزه‌اش ندارد ولی تغییر بزرگی برای او و خانواده‌اش در راه است». «جاناتان» به “سقف سازی” مشغول است و ظاهراً قصد تغییر شغل نیز ندارد.

این جایزه، قطعاً به یادماندنی‌ترین سوغاتی است. ما مطمئنیم «جاناتان» برای همیشه این تعطیلات تابستانی را به یاد خواهد داشت. به خصوص که با این پول می‌تواند در آینده تعطیلات تابستانی زیادی را برنامه‌ریزی کند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …