خانه بلاگ و اخبار لاتاری گران‌ترین غذاهای جهان

گران‌ترین غذاهای جهان

3 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای گران‌ترین غذاهای جهان بسته هستند
1,390
گران‌ترین غذاهای جهان

گران ترین غذایی که می‌توانید بخرید چیست و چرا این‌قدر گران است؟ ما در این‌جا قصد داریم ۵ مورد از گران‌ترین غذاهای جهان را معرفی کرده و سعی کنیم به این سؤالات پاسخ دهیم. اگر یک میلیاردر یا برنده لوتو نباشید، احتمالاً به این زودی سعی نخواهید کرد این غذاها را امتحان کنید، اما هرگز نمی‌دانید در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. بنابراین، چرا اکنون یک لیست از خوراکی‌ها مورد علاقه خود ایجاد نکنید؟

گران‌ترین غذاهای جهان

۵- خاویار مروارید سفید آلبینو

برچسب قیمت: ۹۱۰۰ دلار برای هر کیلوگرم

چیست؟

خاویار نوعی تخم ماهی است.

چرا این‌قدر گران است؟

خاویار مروارید سفید آلبینو بسیار گران است، زیرا فقط از یک نوع ماهی بسیار بزرگ به نام ماهی خاویاری آلبینو که فقط در دریای خزر زندگی می‌کند، می‌توان آن را تهیه کرد. دلیل اصلی گران بودن این نوع خاص خاویار این است که شما فقط می‌توانید تخم را از ماهی آلبینو خاویاری پس از رسیدن به سن حدود ۱۰۰ سال بدست آورید.

خاویار

۴- زعفران

برچسب قیمت: ۱۰۰۰ دلار در هر کیلوگرم

چیست؟

یک ادویه عجیب که بیشتر در خاورمیانه و آسیا رشد می‌کند.

چرا این‌قدر گران است؟

زعفران فقط ۷ روز در پاییز هر سال می‌تواند رشد کند. به دلیل ماهیت ظریف آن، فقط با دست می‌توان آن را برداشت و فرآوری کرد. تعداد گل مورد نیاز برای تولید ۱ کیلوگرم زعفران ۳۰۰،۰۰۰ عدد است و کار دستی زیادی می‌طلبد.

۳- ترافل سفید

برچسب قیمت: ۲۱۰۰ دلار برای هر کیلوگرم

چیست؟

ترافل شبیه قارچ است اما با عطر و طعم بدیع‌تر.

چرا این‌قدر گران است؟

هزینه گزاف ترافل‌ها به دلیل کمیاب بودن آن‌ها است. ترافل‌های سفید نادر هستند زیرا به شرایط رشد بسیار خاصی احتیاج داشته و نیاز به جمع آوری و نگهداری به روشی بسیار پیچیده دارند.

۲- استیک‌های ژاپنی  واگیو

برچسب قیمت: ۴۵۰ دلار در هر کیلوگرم

چیست؟

استیک گوشت گاوی که در ژاپن تولید می‌شود و دارای عطر و طعم مطبوع و بافت کره‌ای مشهوری در جهان است.

چرا این‌قدر گران است؟

استیک‌های واگیو ژاپنی یکی از گران‌ترین غذاهای جهان هستند زیرا آن‌ها به دلیل روشی خاص که تولید می‌شوند، رتبه دوم بیشترین چربی را در جهان دارند. گوشت استیک‌ها از گوساله‌های گاو نر واگیو تهیه می‌شوند که با متد خاصی پرورش داده می‌شوند، به‌عنوان مثال به آن‌ها پیام‌های روزانه داده می‌شود، با آبجو تغذیه می‌شوند و فقط به موسیقی کلاسیک گوش می‌دهند.

۱-پنیر گوزن شمالی

پنیر گوزن

برچسب قیمت: ۱۰۷۴ دلار در هر کیلوگرم

چیست؟

پنیر تولید شده از شیر گوزن شمالی. سفید رنگ بوده و بسیار شبیه پنیر فتا است.

چرا این‌قدر گران است؟

شما قطعاً برای تهیه این پنیر گران قیمت باید ثروتمند، از صاحبان قدرت یا برنده لاتاری باشید. گران‌ترین پنیر جهان، بسیار گران قیمت است زیرا فقط در یک مکان خاص یعنی مزرعه خانه گوزن شمالی در سوئد تولید می‌شود. به‌دست آوردن آن بسیار دشوار است و فقط در مقادیر محدود تولید می‌شود.

این مواد غذایی به عنوان گران‌ترین غذاهای جهان مناسب برای افراد ثروتمند، صاحبان قدرت و برندگان لاتاری و حتا شما است. بله شما. فراموش نکنید شما همواره لایق بهترین‌ها هستید.

منبع: لوتو 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…