خانه برندگان لاتاری کشاورزی که ۱۵ میلیون دلار جایزه درو کرد!

کشاورزی که ۱۵ میلیون دلار جایزه درو کرد!

1 ثانیه خوانده شده
0
1,981
کشاورزی که ۱۵ میلیون دلار جایزه درو کرد!

کشاورزی که میلیونر شد!

در یک صبح بسیار گرم، کشاورزی ۵۰ ساله از اهالی ماریبا (Maribba واقع در استرالیا) در مزرعه ی خود مشغول کار کردن بود. غافل از این که اتفاق باور نکردنی و بزرگی در راه است اتفاقی که زندگی او را برای همیشه تغییر داد.

تلفن خانه به صدا در آمد و اتفاق بزرگی که هیچ کس انتظار آن را نداشت رخ داد! این کشاورز برنده ی جایزه ی ۱۵ میلیون دلاری در قرعه کشی آز لوتو شده بود و در یک شب مولتی میلیونر شد!

او در مصاحبه ی خود گفت: وقتی که خبر برنده شدن را به من دادند شوکه شده بودم! فکر می کردم که این یک شوخی بیش نیست و به هیچ وجه باور نمی کردم که واقعا برنده ی ۱۵ میلیون دلار شده ام.

اما پس از آن …!

کشاورز برای چگونه خرج کردن ثروت میلیونی خود برنامه های بسیار زیادی داشت! او آماده ی کمک کردن به تمامی اعضای خانواده ی خود بود، به همین جهت از خرید یک خانه ی با شکوه و ماشینی رویایی شروع کرد و به همراه خانواده ی خود به یک سفر دریایی فوق العاده رفت.

در حال حاضر هیچ کس از نحوه ی زندگی این کشاورز مولتی میلیونر خبری ندارد! زیرا او می خواست که هویتش ناشناس باقی بماند اما مطمئنا زندگی عالی در کنار خانواده ی خود می گذراند.

 

چرا شما برای میلیونر شدن تلاش نمی کنید؟

شاید مطلب بعدی درباره ی برنده شدن شما در لاتاری و میلیونر شدن شما باشد!

وارد سایت لاتاری دات کام شوید، ثبت نام کنید، اعداد شانس خود را انتخاب نمایید و بلیط خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید سپس منتظر قرعه کشی باشید، شاید برنده ی خوش شانس بعدی شما باشید.

با لاتاری دات کام به سوی آرزو های خود قدم بردارید. میلیونر شدن در یک قدمی شما است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …