خانه دانش لاتاری ۱۰ توصیه در مورد نحوه کار در خانه: از دوش گرفتن تا لاتاری آنلاین

۱۰ توصیه در مورد نحوه کار در خانه: از دوش گرفتن تا لاتاری آنلاین

8 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۱۰ توصیه در مورد نحوه کار در خانه: از دوش گرفتن تا لاتاری آنلاین بسته هستند
198
لاتاری آنلاین

جهان سریع‌تر از آن‌چه بسیاری از ما قادر به درک آن هستیم در حال تغییر است و تغییرات سریع به راهنمایی‌ها و ترفندهای سریعی نیاز دارد تا به همگان در درک ماجرا کمک کند. اگر بخشی از عصر جدید کار کردن از منزل هستید احتمالاً با افراد بسیاری مشابهت‌هایی دارید. ما در این مطلب تلاش می‌کنیم توصیه‌هایی در زمینه اداره امور مختلف اعم از فعالیت‌های تجاری تا شرکت در لاتاری آنلاین برای شما داشته باشیم.

توصیه‌هایی در مورد کار در خانه: از دوش گرفتن تا لاتاری آنلاین

۱-به روتین خود وفادار باشید

انسان‌ها موجودات عادت هستند. تغییرات خیلی سریع و خیلی زیاد می‌تواند ما را گیج کند. بنابراین سعی کنید تا حد ممکن به کارهای روزمره خود منهای رفت و آمد به کار مشغول شوید. در همان زمان معمول از خواب بیدار شوید از صبحانه خود به روشی که معمولاً انجام می‌دهید لذت ببرید و با یک همکار در زمینه امور کاری صحبت کنید. به این ترتیب می‌توانید به آرامی ‌در موقعیت جدید خود جذب شوید.

۲- دوش بگیرید و لباس بپوشید

پوشیدن لباس راحتی باعث آسایش و لذت است اما ذهن شما این کد لباس را با تعطیلات آخر هفته و خواب مرتبط می‌کند لذا آماده استراحت می‌شود. این ذهنیتی نیست که بخواهید در هنگام شروع یک پروژه جدید داشته باشید. بنابراین مثل همیشه دوش بگیرید و لباس معمول کاری خود را بپوشید. لازم نیست کت و شلوار یا لباس خیلی رسمی باشد اما تغییر در قالب لباس راحتی باعث تغییر در ذهنیت شما خواهد شد.

۳- روی تخت خود کار نکنید

دقیقاً مانند لباس خواب که در بالا ذکر کردیم، تختخواب مترادف با استراحت و آرامش است. با جدا کردن خود از اتاق خواب و درست کردن محیطی شبیه به محل کار در آشپزخانه یا سالن، خود را در فضای جدی‌تری قرار دهید. لازم نیست که مجهز به میز کار و مانیتور باشید اما وقتی بتوانید اوضاع را درست سامان دهید افکار مناسب هم از راه خواهند رسید.

۴- یک برنامه کاری تهیه کنید

چه کسی عاشق برنامه کاری نیست؟ هر صبح فهرستی از آن‌چه می‌خواهید در آن روز کاری بدست آورید را یادداشت کنید.
۱- تیک کردن هر مورد پس از تکمیل، احساس خوبی به شما می‌دهد.
۲- از لحاظ بصری بسیار عالی است. این یک روش عالی برای پیگیری مواردی است که پس از یک روز طولانی به دست آورده‌اید.

۵- زمان ناهار خود را تنظیم کنید

اگر در دفتر کار بودید احتمالاً در یک زمان معین برای لذت بردن از ناهار خود به همکاران ملحق می‌شدید. کار در خانه هم باید یکسان باشد. به راحتی می‌توانید با رویاپردازی در مورد تعطیلات، شرکت در لاتاری آنلاین و مسائل دیگر دچار عدم تمرکز شوید اما وقتی زمان ناهار و استراحت مشخص باشد دقیقاً می‌دانید که چه زمانی تمرکز خود را از کارهای اداری به کارهای شخصی تغییر دهید.

کباب

۶- برای یک تفریح سرگرم کننده وقت بگذارید

تماس با دوستان برای دیدار حضوری ممکن است برای شما میسر نباشد اما امروزه به لطف اینترنت دنیا را در نوک انگشتان خود دارید. برای مدتی دست از کار بکشید و بخت خود را با لاتاری آنلاین امتحان کنید. شماره‌های شانس خود را انتخاب کنید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد. ممکن است روزی که انتظارش را ندارید برنده میلیون‌ها دلار از یک لاتاری آنلاین شوید. با یادگیری مواردی مانند اعداد گرم و سرد، لاتاری‌های بین المللی و موارد دیگر، به راحتی می‌توانید هیجان لاتاری آنلاین را در لیست کارهای روزمره خود قرار دهید.

۷- یک تلاش آگاهانه برای ورزش کردن

در یک روز کاری ممکن است کارهایی مانند راه رفتن به سمت پرینتر تا پیوستن به یک همکار در یک پیاده روی کوتاه را انجام دهید. اگر همین کنش‌های اندک را از طریق اپلیکیشن‌های مخصوص ردگیری کنید از این‌که چند قدم در روز برمی‌دارید تعجب خواهید کرد. ورزش آرام و کم تحرک هر روز اتفاق می‌افتد بدون این‌که متوجه شوید. اجازه ندهید که تمرینات روزانه کاملاً از زندگی شما حذف شود. این که آیا در خانه قدم می‌زنید یا با ویدیوهای یوتیوب ورزش می‌کنید فرقی ندارد، تنها سعی کنید هرچه بیشتر تحرک داشته باشید.

۸- رادیو را روشن کنید

دلتنگ صدای پس زمینه محیط کار شده‌اید؟ رادیو می‌تواند همین تاثیر را داشته باشد. ایستگاه رادیویی محلی را پیدا کرده و با اخبار و آهنگ‌ها به روز بمانید زیرا چنین رفتاری در طول روز به بازدهی بیشتر کمک می‌کند.

یخچال

۹- دفعاتی که یخچال را باز می‌کنید ذهنی یادداشت کنید

آیا این کار را اغلب در محل کار برای خوردن میان وعده انجام می‌دهید؟ اگر این کار را در دفتر کار انجام نمی‌دهید در خانه هم انجام ندهید. به یاد داشته باشید ورزش کمتر و اسنک بیشتر هرگز به نتایج خوبی ختم نمی‌شود.

۱۰- یادتان باشد که از دفتر خارج شوید

هر روز در یک ساعت مشخص وارد دفترکار شده و در زمان مشخصی خارج می‌شوید. از نظر ذهنی وقتی در خانه کار می‌کنید هم باید به همین شکل عمل کنید. بنابراین به یاد داشته باشید وقتی قرار است از دفتر خارج شوید از هر سیستم کاری و اکانت‌ ایمیل خارج شوید و در واقع آن قسمت از زندگی خود را خاموش کنید. از عصر و شب خود در منزل لذت ببرید بدون این‌که به فکر فایل‌ها و ضرب الاجل‌های کاری باشید.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

سفر در تاریخ؛ لاتاری ملکه الیزابت اول

لاتاری یا بخت‌آزمایی به هیچ وجه مفهوم جدیدی نیست. یک افسانه می‌گوید که بودجه جمع آوری شده …