خانه بلاگ و اخبار لاتاری کارهایی که بعد از برنده شدن در لاتاری می‌بایست انجام دهید

کارهایی که بعد از برنده شدن در لاتاری می‌بایست انجام دهید

0 ثانیه خوانده شده
0
2,461

البته برنده شدن در لاتاری مثل خواب و رویا است، حتی بعد از برنده شدن چشمانتان را می مالید تا مطمئن شوید خواب نمی بینید… ولی با لاتاری دات کام احتمال برنده شدن شما بسیار زیاد است. حالا اگر برنده شوید بعدش چه خواهید کرد؟

با توجه به آمار بدست آمده، آیا می‌دانید که اکثر برندگان لاتاری درصد بیشتری از این جایزه بزرگ را در کمتر از ۵ سال خرج می کنند. البته این در صورتی اتفاق می افتد که برای این مبلغ بزرگ برنامه­ ای نداشته باشید. با در نظر گرفتن ۷ نکته ساده ­ی زیر شما می­توانید خودتان را از این دسته افراد جدا کنید و یک طرح مالی مناسب برای خودتان و کسانیکه دوستشان دارید برنامه ریزی کنید.

آماده اید؟ شروع می­کنیم:

  • سعی کنید خبر برنده شدن خود را پخش نکنید!

بله البته که شما برنده شده اید و بی صبرانه می خواهید تمامی دوستان و آشنایان را با خبر کنید. ولی باید دست نگه دارید و یک نفس عمیق بکشید. لازم نیست توجه دیگران را به خودتان جلب کنید، حداقل نه تا زمانی که پول جایزه را به صورت نقد دریافت نکرده اید.

در همین فاصله لیستی از تمام چیزهایی که آرزو دارید داشته باشید تهیه کنید تا بتوانید راجع به ضرورت هر کدام از آنها تصمیم بگیرید. به این ترتیب شما بهترین برنامه ریزی را خواهید داشت.

  •   فرض کنید قرار نیست از کار خود استعفا دهید

حالا شما نیز جزو ثروتمندان هستید با این حال فقط به یک سرگرمی احتیاج دارید تا جلوی خرج کردن تمام مبلغ بدست آمده شما را بگیرد. شاید یک کار پاره وقت یا داوطلبانه بتواند این نقش را برای شما داشته باشد.

  •   به محض اینکه جایزه خود را دریافت کردید خبر آن را کم کم به خانواده و دوستانتان بدهید.

این کار برخلاف تصور مردم اصلا ساده نیست. هر آدمی عکس العمل متفاوتی از خود نشان می دهد و شما باید به این نکته توجه کنید.

مثلا ممکن است مادربزرگ پیر شما که ناراحتی قلبی دارد نتواند هیجان این خبر را به راحتی تحمل کند یا همسر باردارتان که هیجان برایش مضر است. این همان شیوه­ ایست که یک پدر دانمارکی بعد از برنده شدن مقدار زیادی پول در لاتاری برای خبر دادن به پسرهای خود در پیش گرفت. این پدر تصمیم گرفت که به تدریج به دو پسر نوجوانش درباره این خبر بزرگ بگوید و به این ترتیب خبر بردنده شدن را تبدیل به یک تجربه سرگرم کننده کرد.

  • بدهی ها را پرداخت کنید و مبلغی را نیز پس انداز کنید.

بهتر است قبل از خرید هر چیز خودتان را از شر بدهی هایتان خلاص کنید و اگر خانواده ای دارید که باید از آنها مراقب کنید شاید بد نباشد چندین حساب پس انداز برای فرزندان خود افتتاح کنید تا مطمئن شوید وقتی به سن قانونی برسند پشتوانه قابل توجهی خواهند داشت.

  • پولتان راخرج چیزهایی که به آن احتیاج ندارید نکنید

داشتن لامبورگینی ممکن است ایده­ ی جذابی باشد اما به شرط اینکه شما هم راننده مسابقات فرمول یک باشید. احتمال اینکه این شاهکار بینظیر بیشتر روزها را در گاراژ سپری کند بسیار زیاد است! این همان اتفاقی است که برای خانم ها هنگام خرید کردن رخ می­دهد، آنها تا پولشان تمام نشود به خرید ادامه می­دهد. البته خرج کردن پول در واقع قسمت راحت ماجراست اما سرمایه گذاری کردن راه عاقلانه ­تری است که در نکته بعدی به آن اشاره می‌کنیم.

  •  عاقلانه سرمایه گذاری کنید

به مسائل مالی علاقه ی چندانی ندارید؟ حسابدار ها برای همین کار کنار ما هستند. کسی که بتوانند به شما در مسائل مالی کمک کند و سرمایه شما را در زمینه هایی مانند املاک و مستغلات و یا بازار بورس سرمایه گذاری کند. اگر درست سرمایه گذاری کنید می توانید اموال خود را در طی کمتر از یک سال چند برابر کنید.

  •  بانکداری

در نظر داشته باشید که یک بانکدار مناسب پیدا کنید. به بانک خصوصی خود یا شعبه های آن که مخصوص مشتریان ثروتمند است بروید. آنها ممکن است گزینه­ های بهتری برای شما داشته باشند و از لحاظ امنیتی خیالتان راحت تر باشد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …