خانه دانش لاتاری آیا نرم افزار لاتاری می‌تواند باعث برد در لاتاری شود؟

آیا نرم افزار لاتاری می‌تواند باعث برد در لاتاری شود؟

8 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آیا نرم افزار لاتاری می‌تواند باعث برد در لاتاری شود؟ بسته هستند
135

در تلاش برای برنده شدن در لاتاری، روش‌های مختلفی وجود دارد که مورد استفاده بازیکنان قرار می‌گیرد، خواه استفاده از مجموعه ویژه‌ای از اعداد باشد یا مشاوره طالع بینی. ما در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم و به همین دلیل تنها زمان لازم بود تا نرم افزار لاتاری برای کمک به بازیکنان در کسب پول ساخته شود. اما آیا این نرم افزار کار می‌کند؟ آیا واقعاً نرم افزار لاتاری می‌تواند در کسب موفقیت به شما کمک کند؟

آیا نرم افزار لاتاری می‌تواند باعث برد در لاتاری شود؟

نرم افزار لاتاری

همانطور که در زمینه‌های دیگر فناوری دیده می‌شود ممکن است نرم افزار تا حدودی کار ‌کند، اما کلاهبرداران زیادی نیز وجود دارند که افراد بی گناه را برای پول درآوردن شکار می‌کنند.
در واقع آیا چیزی به نام سیستم برنده لاتاری وجود دارد؟
با یک بررسی ساده در موتورهای جستجو، تعداد زیادی از برنامه‌های نرم افزاری لاتاری به سمت شما پرتاب می‌شود که همگی ادعا دارند قادر هستند پول زیادی برای شما بدست ‌آورند. داشتن این همه نرم افزار لاتاری عجیب است اما در مقابل، تعداد افرادی که از آنها استفاده کرده و برنده شده‌اند بسیار کم است.
پس باید زنگ‌های هشدار به صدا در بیایند! اکثر این سیستم‌ها کار نمی‌کنند و سازندگان آنها اساساً از بازیکنان ساده لوح کلاهبرداری می‌کنند. تنها افرادی که درآمد کسب می‌کنند خود کلاهبرداران هستند. بنابراین می‌توان چنین فرض کرد که اکثر توسعه دهندگان نرم افزارهای سیستم لاتاری در حال تولید کالاهایی هستند که کاربردی ندارند.
به دلایلی احتمال برد در لاتاری بسیار اندک است. در بیشتر موارد نرم افزار قادر به تغییر این احتمال اندک نخواهد بود!

احتمالات لاتاری

احتمال برنده شدن در لاتاری پاوربال ایالات متحده آمریکا برابر با ۱ به ۱۹۵،۲۴۹،۰۴۵ است.
اگر می‌خواهید برنده شوید، باید یک فرمول آزمایش شده داشته باشید، به عنوان مثال دائماً از اعداد مشابهی بارها و بارها استفاده کنید. برنامه‌های نرم افزاری که گفته می‌شود به طور خاص توسعه یافته‌اند نمی‌توانند این کار را برای شما انجام دهند.
برخی از سیستم‌ها مانند بلک بوک لوتو سیستم Black Book Lotto System، سیلور لوتو سیستم Silver Lotto System و لوتو فرمولا وان سیستم Lotto Formula ۱ سال‌هاست که وجود داشته و به خوبی شناخته شده‌اند. اغلب بازیکنان علی رغم اینکه هیچ مدرکی برای اثبات اینکه کسی که از آنها پول زیادی بدست آورده وجود داشته باشد به این سیستم‌ها اعتماد دارند.

بیشتر بدانید: احتمال برد در لاتاری مگا میلیونز در مقایسه با پاوربال

تبلیغات کاذب

تبلیغات دروغین این محصولات یکی از دلایل ادامه فروش آنهاست تبلیغاتی که باعث می‌شود بازیکنان به خرید آنها بپردازند. بسیاری از وب سایت‌ها ادعاهایی را نشان می‌دهند که قرار است ثابت کند چگونه نرم افزار آنها کسب جوایز ۵ رقمی یا بیشتر را امکان پذیر می‌کند. با این حال اظهارات ارائه شده اغلب بصورت کلی، مشابه و بیش از حد سطحی هستند به این معنی که به احتمال فراوان ساختگی هستند.
به طور منطقی به موضوع فکر کنید چرا باید فردی روی توسعه نرم افزاری کار کند که به دیگران کمک ‌کند هزاران دلار پول کسب کنند؟ چرا باید این نرم افزار را به قیمت تقریباً رایگان اهدا ‌کند؟

آیا نرم افزار لاتاری کار می‌کند؟

اگرچه بیشتر سیستم‌های لاتاری بنوعی کلاهبرداری هستند، برخی از آنها موفق شده‌اند با تغییر نام خود به طور مکرر از گرفتار شدن جلوگیری کنند و هر بار که گرفتار می‌شوند به یک شرکت دیگر تبدیل می‌شوند و به همین ترتیب چرخه ادامه دارد.
اگرچه همۀ سیستمهای عددی لاتاری نامناسب نیستند. با دقت به آنها فکر کنید و به نحوه کار لاتاری از جنبه ریاضی فکر کنید. بازیکنان لاتاری به طور کلی در این باور که برنده شدن در لاتاری ربطی به شانس ندارد تا حدودی گمراه شده‌اند. به هر حال این یک بازی است که با احتمالات و ریاضیات قابل آنالیز همراه است.

چگونه بدون نرم افزار لاتاری برنده شویم؟

با خرید همۀ ترکیب‌های عددی ممکن می‌توانید برد جکپات و چندین جایزه متوسط و کوچک را تضمین کنید. اما مطمئناً خرید همۀ ترکیب‌های عددی میلیون‌ها دلار هزینه در بر خواهد داشت و تنها در صورت وجود جایزه نقدی یا گردش مالی کافی برای اطمینان از سود پایدار، ارزشش را خواهد داشت.
یکی از بهترین راه‌های برنده شدن بدون سرمایه گذاری روی نرم افزارهای گران قیمت، استفاده از سیستم لوتو دامینیتور Lotto Dominator است که در ابتدا توسط شخصی به نام ریچارد لاستیگ Richard Lustig ابداع شد، فردی که خود ۷ بار موفق به کسب مبالغ قابل توجهی از لاتاری‌های مختلف شده است. اگرچه اشکالات بالقوه‌ای در سیستم و مشاوره وی وجود دارد، اما از ایده‌های او نکاتی را به دست می‌آورید که می‌تواند به شما برای کسب پول بیشتر کمک کند.

بیشتر بخوانید: ریچارد لاستیگ: اسرار، کتاب و داستان لاتاری افشا شده‌ی او

ریچارد لاستیگ

ایده لوتو دامینیتور

ایده لوتو دامینیتور استفاده از معادله‌های ریاضی است که برای شکستن کدهای لاتاری و پر کردن حساب بانکی شما از بردهای منظم با استفاده از سرمایه‌های اندک، ایجاد شده است. البته این سیستم به آن خوبی که خود ادعا دارد نیست اما نکات مثبتی وجود دارد که باید از آن استفاده کرد.
این سیستم به شما اسرار و استراتژی‌های جدید برد مداوم در لاتاری را می‌آموزد، بنابراین به شما کمک می‌کند روش‌های مختلفی را توسعه دهید تا شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید. در اصطلاح عامیانه این سیستم از فرمول‌های ریاضی ثابت شده برای تجزیه و تحلیل بلیط‌های قبلی استفاده می‌کنید تا بتوانید برای قرعه کشی‌های بعدی اعداد برنده را انتخاب کنید. آنالیز آماری به شما نشان می‌دهد که کدام اعداد بیشتر استفاده شده و چگونه می‌توانید بلیط خود را برای برنده شدن جوایز بزرگ‌تر تنظیم کنید.

ریچارد لاستیگ کتابی در مورد ایده خود نوشت و در آن چند نکته خوب برای کسب درآمد بیشتر از لاتاری پیشنهاد کرده است. وی پیشنهاد می‌کند برای جبران بردهای احتمالی آینده که مشمول مالیات می‌شوند بلیط‌های بازنده بخت آزمایی را حفظ کنید. شما نمی‌توانید ضرر را کاهش دهید اما می‌توانید از ضررها برای کم نشدن از سود خود استفاده کنید.
او همچنین استفاده از قرعه کشی‌های شانس مجدد را پیشنهاد می‌کند. برخی از لاتاری‌ها به شما این امکان را می‌دهند که بلیط‌های بازنده را به عنوان ورودی قرعه کشی‌های آتی ارسال کنید. لاستیگ پیشنهاد می‌کند که این کار را انجام دهید.
با این حال وقتی بحث نحوه انتخاب اعداد تصادفی پیش می‌آید نظریه او تا حدودی ناکارآمدی خود را نشان می‌دهد. ایده او این است که همیشه با اعداد یکسانی بازی کنید، سپس اگر برنده شدید، بازی با آن اعداد را متوقف کنید زیرا آن اعداد هرگز دو بار برنده نمی‌شوند. موضوع تقریباً به همین شکل است، اما این یک مغالطه است. این اعداد تصادفی خوانده می‌شوند بنابراین فرقی ندارد که چند بار برای ورود به قرعه کشی مورد استفاده قرار گیرند زیرا همواره احتمال برنده شدن ثابتی دارند.
اما اگر می‌خواهید روشی را برای شرکت در لاتاری امتحان کنید این روش منطقی‌تر است و مطمئناً ارزان‌تر از خرید نرم افزار گران قیمتی خواهد بود که ممکن است کار نکند.

منبع: لاتاری پروز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…