خانه بلاگ و اخبار لاتاری چهار راه برای خرج کردن جایزه ۱۰ میلیون یورویی لاتاری 

چهار راه برای خرج کردن جایزه ۱۰ میلیون یورویی لاتاری 

3 ثانیه خوانده شده
0
2,891

احتمالا شما هم بردن بزرگترین جایزه لوتو اسپرینگ Lotto Spring -جایزه مگا ۵۰- را در ذهن خود تصور کرده اید.

اگر تمام اعداد بلیط شما در بازی مورد نظر، تطابق داشته باشد شما برنده جایزه‌ای باورنکردنی به مبلغ ۱۰ میلیون یورو خواهید شد. تا به حال به این فکر کرده‌اید که با این پول چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

  • قایق موتوری بادبانی اونیکس به قیمت ۹/۹ میلیون یورو:

این قایق موتوری محبوب با مبلغ قابل توجه ۹/۹ میلیون یورو در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شد. از بادبان‌های افراشته‌ی خاکستری  تا بدنه‌ی‌ نقره‌ای رنگ صاف و صیقلی، این قایق‌ کاملا در زرق و برق احاطه شده‌ است. با ظرفیت حمل ۵۰ مسافر، این قایق به شما توانایی برپا کردن مهمانی روی امواج خروشان در کنار دوستان و آشنایان را می‌دهد.

  • یکی از گرانقیمت ترین الماس های جهان

 

نظر شما راجع به داشتن یکی از گرانترین جواهرات جهان چیست؟ حتی حس داشتن آن هم لذت بخش است. زیباترین سنگ‌های قیمتی جهان قیمتی حدود ۵ میلیون یورو و بالاتر دارند که حالا به راحتی در دسترس شماست.

  • بوگاتی چیرون ۲.۲۵ میلیون یورو

وقتی یک بوگاتی چیرون داشته باشید زندگی شیرین و پر سرعت است. با برنده شدن جایزه ده میلیون یورویی ما می‌توانید یک عدد از این ماشین ۱۵۰۰ اسب بخاری برای یک خانواده چهار نفره شاد داشته باشید.

  • خرید یک جزیره

هزاران انتخاب در سراسر دنیا وجود دارد که هرکدام جذابیت‌های خاص خود را دارند. جزیره آریارا در فیلیپین (تصویر بالا) دارای ارزشی به مبلغ ۶ میلیون یورو است در عین حال بودجه کافی برای ساخت خانه‌ای زیبا میان درختان نخل برای شما باقی می‌ماند.

با برنده شدن جایزه بزرگ ۱۰ میلیون یورو در بازی مگا۵۰ ما، افراد زیرگروه شما هم پاداش زیادی دریافت می­کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که هر زمانی بتوانید بازیکنان جدیدی را به بازی  دعوت کنید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …