خانه بلاگ و اخبار لاتاری چقدر احتمال دارد فضاپیمای تیان‌گونگ روی سر شما فرود بیاید؟

چقدر احتمال دارد فضاپیمای تیان‌گونگ روی سر شما فرود بیاید؟

6 ثانیه خوانده شده
0
1,257
تیانگونگ

اگر شما به‌اندازه کافی خوش‌شانس باشید که در لاتاری پاور بال ۱۰۰۰ بار برنده شوید، باید به همین نسبت بدشانس باشید تا تکه‌ای از این فضاپیمای «تیانگونگ -۱» به شما  برخورد کند.

بنا به گفته CNN، ایستگاه فضایی چینی در آستانه ورود به جو زمین در طی ۲۴ ساعت آینده قرار گرفته است. در سپتامبر ۲۰۱۱، این فضاپیما به‌طور موفق آمیزی به فضا پرتاب شد و در مدار قرار گرفت.

جدیدترین پیش‌بینی کارشناسان آژانس فضایی اروپا مستقر در اداره زباله‌های فضایی (ESOC) در دارمشتات آلمان حاکی از آن است که بسته به وضعیت لایه‌های فوقانی جو زمین، تیانگونگ -۱ از بعدازظهر اول آوریل تا صبح ۲ آوریل به‌وقت جهانی (شامگاه ۱۲ فروردین تا ظهر ۱۳ فروردین به‌وقت تابستانی ایران) وارد جو زمین می‌شود. بیشترین احتمال سقوط در حال حاضر برای حوالی ساعت ۲۳:۴۵ روز اول آوریل به‌وقت جهانی (۴:۱۵ بامداد ۱۳ فروردین به‌وقت ایران) محاسبه شده است.

با توجه به وضعیت پیش‌بینی‌های فعلی، هنوز نمی‌توان ناحیه سقوط «تیان‌گونگ – ۱» و شکل‌گیری آذرگوی را تعیین کرد و کماکان، تمام نقاط واقع بین عرض‌های جغرافیایی ۴۳ درجه شمالی و ۴۳ درجه جنوبی، در معرض برخورد احتمالی با بقایای تیانگونگ قرار دارند.

اولین ایستگاه فضایی ناسا به نام Skylab در یک سقوط غیرقابل کنترل در سال ۱۹۷۹ روی زمین افتاد که بدون ایجاد هرگونه خسارت در پروسه سقوط سوخت و آخرین ایستگاه فضایی که سقوط کرد Russia’s ۱۳۵-ton Mir station بود که در سال ۲۰۰۱ سقوط کرد.

خوش شانسی در پاور بال یا بدشانسیِ تیانگونگ

همانقدر که برخورد تیانگونگ می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد؛ جک پات ۶۰ میلیون دلاری پاور بال هم می‌تواند زندگی شما را از این رو به آن رو کند. شانس برد در لاتاری پاور بال هزار بار بیشتر از برخورد تیانگونگ با شماست. پس نگرانیتان را کنار بگذارید و سراغ بلیط لاتاری پاور بال بروید.

خرید بلیط بخت آزمایی پاور بال

بیشتر بخوانید: چطور شانس بُرد در لاتاری را بالا ببریم

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

هیجان انگیزترین خبر سایت لاتاری دات کام

برنده‌ی ایرانی لاتاری سوپرمیلیونز از سایت لاتاری دات کام فردا عصر معرفی میشود! تا به حال ب…