خانه استراتژی لاتاری چطور لاتاری بازی کنیم؟

چطور لاتاری بازی کنیم؟

10 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای چطور لاتاری بازی کنیم؟ بسته هستند
751

همگی ما برنده شدن در لاتاری را در ذهن تصور کرده ایم.  برنده شدن یک جکپات عظیم که با مطابقت اعداد قرعه کشی شده با اعداد شخص صورت می گیرد، می تواند با خود شانسی برای یک عمر زندگی به ارمغان آورد.
کلا چنین چیزی چطور ممکن است؟ شانس در قرعه کشی.

هدف بازی

برای برنده شدن در لاتاری مبتنی بر قرعه کشی ، اعدادی که انتخاب می کنید باید با تعدادی از اعداد گزیده شده در قرعه کشی مطابقت داشته باشند. هنگام خرید بلیط ، مجموعه ای از شماره ها یا “یک سری خطی شماره” را انتخاب کنید. یک سری خطی از شماره ها بسته به نوع بازی می تواند مجموعه ای از پنج تا هفت عدد باشد و از ۱ تا ۴۵ یا ۱ تا ۵۰ متغیر باشد. هرچه تعداد بیشتر در یک سری خطی اعداد با شماره های قرعه کشی مطابقت داشته باشند، شما برنده جایزه ی بیشتری می شوید. برای به دست آوردن جکپات، تمام شماره های شما باید با شماره های کشیده شده مطابقت داشته باشند.

۱.رمزگشایی بلیط لاتاری

در اینجا آنچه باید در مورد بلیط بازی هایی که برای بازی انتخاب کرده اید، بدانید، آمده است.
۱.بازی: این قسمت در بلیط جایی است که به شما می گوید کدام یک از بازی های لاتاری مبتنی بر قرعه کشی را انتخاب کرده اید.
۲. قرعه کشی: قرعه کشی چه زمانی است؟ این قسمت تاریخ را نشان می دهد.
۳. قیمت: بلیط چه قیمتی است؟ این قسمت قیمت را نشان می دهد.

۲. چگونه می توانید با ۵ گام ساده بازی کنید.

۱. بودجه تعیین کنید: بازی لاتاری یک قمار است ، بنابراین با پرداخت بخشی از بودجه‌ای که برای سرگرمی خود در نظر گرفته اید و نه بیشتر قانع باشید و آن را همچنان برای خود سرگرم کننده نگه دارید.

۲. لاتاری موردنظر خود را انتخاب کنید: ۵ بازی جذاب مبتنی بر قرعه کشی وجود دارند که می توانید امتحان کنید.

۳. شماره های خود را انتخاب کنید: از آنجا که کل این پروسه شانسی است، از انتخاب شماره های خود و یا دیدن آنچه در ترمینال لاتاری گزیده می شود لذت ببرید.

۴. شماره های خود را بررسی کنید: می توانید نتیجه قرعه کشی را از سایت olg.ca و یا اپلیکیشن لاتاری چک کنید.

۵. اگر برنده هستید ، جویای جایزه خود شوید: حتما نتایج قرعه کشی را چک کنید چرا که ۱۲ ماه بعد از قرعه کشی جوایز منقضی می شوند.

یک بودجه برنامه ریزی شده

لاتاری بازی است که سرگرم کننده است. همچنین به نوعی یک قمار هم هست. برای این بازی به عنوان یک تفریح بخشی از بودجه سرگرمی خود را در نظر بگیرید، درست مثل پولی که برای یک فیلم یا میان وعده هزینه می کنید، رفتار کنید.

از قبل برنامه ریزی کنید که مایل هستید چقدر هزینه کنید و بودجه مشخص باشد. لاتاری یک سرمایه گذاری نیست که به شما تضمین بازدهی بدهد، بنابراین فقط از آن لذت ببرید.

۳. چگونه اعداد لاتاری را انتخاب کنیم.


دو روش برای انتخاب اعداد وجود دارد: انتخاب تصادفی و یا انتخاب اعداد مدنظر خودتان. درباره این روشهای آسان بازی در اینجا بیشتر بیاموزید. از هر راهی که می خواهید انتخاب کنید ، وقتی چندین مجموعه عدد تکراری وجود داشته باشد ، مولد عدد تصادفا مجموعه بعدی اعداد را برای شما انتخاب می کند.

انتخاب تصادفی:
راهی سریع و آسان برای بازی. فقط از یک متصدی لاتاری بخواهید انتخابی تصادفی برایتان انجام دهد و مولد شماره تصادفی ترمینال لاتاری تعدادی اعداد قرعه کشی را تصادفا برای شما انتخاب کند.

۴. چگونه شماره های خود را چک کنید.

•چیزی را از قلم نیاندازید! مطمئن شوید که دوبار با دقت بلیط خود را چک کرده اید تا اگر برنده شده باشید، متوجه شوید. چهار روش برای چک کردن وجود دارد:
•با استفاده از دستگاه های چک کردن بلیط لاتاری موجود در ترمینال های فروش بلیط، بارکد بلیط را اسکن کنید.
• از فروشنده های بلیط بخواهید بارکد را برایتان چک کنند.
•با استفاده از اپلیکیشن لاتاری بارکد خود را چک کنید.
• اعداد برنده را در OLG.ca مشاهده کنید.

نکته:
در همه لاتاری ها، برای برنده شدن اعداد مطابق با اعداد برگزیده شده در قرعه کشی باید در یک خط باشند ، نه در چند خط.

۵. چگونه می توانید جایزه خود را بگیرید:

برای اعتبارسنجی بلیط برنده خود از یک فروشگاه بلیط لاتاری بازدید کنید و هر جایزه ای را که تا سقف ۹۹۹.۹۰ دلار برنده شده باشید، دریافت کنید.

نکته:
جوایز تاریخ انقضا دارند، بنابراین در عرض ۱۲ ماه از تاریخ قرعه کشی به یک فروشگاه مراجعه کنید.

قرعه کشی های لاتاری

لاتاری های مبتنی بر قرعه کشی   LOTTO MAX, LOTTO ۶/۴۹, DAILY GRAND, LOTTARIO  ONTARIO ۴۹ ، برای نمایش هیجانی اعداد برنده یا از گردونه های حاوی توپ تصادفی یا از مولد های شماره تصادفی استفاده می کنند. هر دو روش نتیجه تصادفی را برای هر قرعه کشی تضمین می کنند. توپ های قرعه کشی به طور منظم از نظر اندازه و وزن مورد آزمایش قرار می گیرند تا قرعه کشی کاملا سالم و شانسی صورت گیرد.


جکپات ها چطور عمل می کنند؟

بیشتر جکپات های بخت آزمایی دائما در حال افزایش هستند ، این بدان معناست که جکپات هایی که در قرعه کشی های پیاپی برنده نمی شوند ، جمع می شوند و ارزش و جایزه آنها بزرگتر می شود. LOTTO MAX ، LOTTO ۶/۴۹ و LOTTARIO نمونه هایی از لاتاری با جکپات های افزایشی هستند. این جکپات ها  می توانند چندین برنده داشته باشند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …