خانه استراتژی لاتاری پول انرژی است: چطور جریان انرژی پول را افزایش دهیم

پول انرژی است: چطور جریان انرژی پول را افزایش دهیم

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای پول انرژی است: چطور جریان انرژی پول را افزایش دهیم بسته هستند
1,176
انرژی پول

جریان انرژی پول

از زمان کودکی، ما شروع به ساختن داستان مالی زندگی خود می‌کنیم و اکثر ما با باورهایی که به ما یاد داده‌اند بزرگ می‌شویم. این باورها بر مبنای تجربیات شخصی و سیستم باور‌های دیگران است. با این که این باورها مال ما نیستند اما اجازه می‌دهیم که روش فکری ما را شکل دهند یکی از این روش‌ها طرز تفکر ما در مورد پول و جریان انرژی پول است.

برخی افراد با این باور بزرگ شده‌اند که فراوانی پول یا فقدان آن موضوعی است که باید از آن بترسند. این افراد همواره در سایه نگرانی‌های مالی خود رشد می‌کنند. از طرفی برخی افراد هم هستند که در زندگی با باوری راسخ در مورد ثروت رشد کرده‌اند که پول آزادانه و به راحتی به دست می‌آید. اگر به زندگی این افراد دقت کنیم متوجه می‌شویم که این افراد هرجاکه می‌روند پول را جذب خود می‌کنند.

بیشتر بخوانید: ۳ راهکار برای جذب فوری ثروت

شما خود را جز کدام دسته از افراد در نظر می‌گیرید؟

شکی نیست که رابطه هر فرد با پول رابطه‌ای پیچیده است و شاید قبول این موضوع برای شما سخت باشد که داستان مالی هر فرد دلیل اصلی برای برخوردار نبودن از ثروت به اندازه کافی است.

اگر رابطه شما با ثروت کاملا بر مبنای تجربیات و باور های دیگران است، شاید وقت آن است که طرز فکر شخصی برای خود داشته باشید. اگر از وضعیت مالی خود راضی نیستید، باید داستان مالی خود را تغییر دهید. به یاد داشته باشید همه چیز در دنیای ما انرژی است. پول هم مانند افکار، حرف‌ها و احساسات ما انرژی است که این انرژی تحت تاثیر انرژی‌های دیگر است. شما باید یک بار تمام الگوهای فکر منفی و باورهای محدود کننده که پتانسیل شما را برای برخورداری از پول محدود می‌کند را شناسایی کنید و آنها را دور بریزید.

باورهای محدود کننده پول

در این قسمت برخی باورهای رایج منفی در مورد پول را معرفی می‌کنیم:

  • پول از راه سخت کار کردن به دست می‌آید و علف خرس نیست.
  • من خانواده ثروتمندی ندارم … پول به آسانی برای افرادی مثل من به دست نمی‌آید.
  • من توانایی خرید آن خانه/ماشین/تعطیلات و لباس را ندارم.
  • پول خوشبختی نمیاره!
  • من رابطه خوبی با پول ندارم.
  • پول منبع محدودی دارد و همه ما نمی‌توانیم میلیونر باشیم.
  • پول مادر و ریشه فساد است.

حالا نگاهی به احساسات خود در مورد پول بیاندازید. شما زمانی که به پول فکر می‌کنید چه احساسی دارید؟ از چه بهانه‌هایی برای توجیه رابطه ضعیف خود با پول استفاده می‌کنید؟

زمانی که باورهای محدود کننده‌ای که رابطه شما با پول را خراب کرده است شناسایی کردید، سعی کنید آنها را به باورهای مثبت و حمایتی تغییر دهید. به عنوان مثال جمله تلقینی« پول مانند کائنات نامحدود است و برای همه به اندازه کافی وجود دارد» را به جای یکی از باورهای منفی تکرار کنید. برای تغییر رابطه خود به رابطه‌ای بهتر با پول آماده‌اید؟

بیشتر بخوانید:۸ باور در ضمیر ناخود‌‎آگاه شما که انرژی جذب ثروت را بلوکه می‌کند!

منبع: د لا او اترکشن

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …