خانه استراتژی لاتاری چرخ تمرکز قانون جذب چطور کار می‌کند؟

چرخ تمرکز قانون جذب چطور کار می‌کند؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای چرخ تمرکز قانون جذب چطور کار می‌کند؟ بسته هستند
1,131
چرخ تمرکز

چطور اهداف خود را با چرخ تمرکز تعیین کنید؟

اهداف شما تجربه‌هایی هستند که شما آرزو دارید جذب زندگی شما شوند. به عنوان مثال، شما در جستجوی نیمه گمشده خود در زندگی، ارتقای شغلی و یا به دست آوردن مبالغ هنگفت و چشمگیری پول هستید. شما می‌توانید این خواسته‌های خود را از طرق مختلفی جذب کنید. چرخ تمرکز یکی از قدرتمند ترین روش‌هایی است که می‌توانید از آن بهره گیرید.

چگونه یک چرخ تمرکز بسازیم؟

روی یک ورق کاغذ یک دایره بزرگ بکشید. سعی کنید دایره به اندازه‌ای بزرگ باشد تا به لبه‌های کاغذ برسد. درون دایره، یک دایره کوچکتر بکشید. فاصله بین دو دایره را مطابق تصویر زیر به دوازده قسمت مساوی تقسیم کنید و داخل دایره کوچک را خالی بگذارید.

 

در هر یک از قسمت‌های دوازدهگانه، جمله‌ای با عبارت «من عاشق… هستم» بنویسید. این عبارات را با حقایق و جنبه‌هایی از زندگی که به راستی در زندگی عاشق آنها هستید تکمیل کنید. به عنوان مثال، یکی از این جملات می‌تواند عبارت «من عاشق باغ زیبا و باشکوه خودم هستم که لذتی فراوان به من می‌دهد» و یا « من رابطه دوستی گرم و فوق العاده خودم را که احساس خاص بودن به من می‌دهد دوست دارم». زمانی که جملات را می‌نویسید، مواردی که در زندگی قدردان آنها هستید را لحاظ کنید. جملاتی تولید کنید که شکرگزاری شما را برای کمییت‌های زندگی که از آن‌ها لذت می‌برید و تمایل به افزایش آنها دارید را بیان کند.

چرخ تمرکز

بزرگترین هدف خود را پیدا کنید

زمانی که ۱۲ جمله را کامل کردید، بزرگترین هدف خود را از جنبه مثبت آن درون دایره داخلی بنویسید. کلید اصلی نوشتن این جملات برای کمک به جذب بهتر اهداف در زندگی این است که باید این جملات به صورت باور پذیری نوشته شوند. به عنوان مثال، اگر خواسته و هدف شما داشتن حمایت بیشتر از سمت رئیستان در سرکار است، کمییتی که شما به دنبال آن هستید حمایت است. بنابراین، به جنبه‌ای از زندگی فعلی خود فکر کنید که واقعا در آن احساس حمایت می‌کنید و جمله‌ای در آن رابطه بسازید.

«من عاشق خواهر حامی خودم هستم که حس اعتماد به نفس مرا کامل می‌کند تا در زندگی بدرخشم» مثال خوبی است. اگر نتوانستید یک موقعیت واقعی در زندگی پیدا کنید تا جمله‌ای در مورد آن بنویسید یک جمله کلی در مورد آن کمییت بنویسید. مثلا در مورد کمییت حمایت، می‌توانید جمله زیر را بنویسید. «من عاشق روشی هستم که زمین باغ من گل‌ها‌ی آن را حمایت می‌کند تا آنها قوی و سلامت رشد کنند»

چگونه از چرخ تمرکز استفاده کنیم؟

  • سه روز در هفته، تمام توجه خودتان را به خواندن این ۱۲ عبارت روی چرخ تمرکز با صدای بلند اختصاص دهید.
  • هر جمله را با لحن مخصوصی بیان کنید تا احساسات قوی خود را احساس کنید.
  • این تمرین را ۳ بار تکرار کنید تا احساس مثبتی در شما ایجاد کند.

استفاده از چرخ تمرکز می‌تواند به دستیابی شما به نیروی حرکتی قدردانی کمک شایانی کند که این کار باعث تغییر سیستم باورها و رفتارها خواهد شد. این فرایند کمک می‌کند که در نهایت آنچه شما خواستار آن در زندگی هستید را جذب کنید. همچنین این موضوع می‌تواند به شما کمک کند که برای خود جملات تلقینی انتخاب کنید چون شما در مورد آنچه می‌خواهید در زندگی جذب کنید آگاه تر شده‌اید. سعی کنید از چرخ تمرکز برای ایجاد جملات تلقینی خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر یکی از اهداف شما اعتماد به نفس باشد، جمله تلقینی که شما انتخاب خواهید کرد می‌تواند عبارت «من کاملا اعتماد به نفس دارم و در کنار دیگران احساس راحتی می‌کنم» باشد. اهداف خود را که روی چرخ تمرکز هستند را بردارید و سعی کنید جملات تلقینی بر مبنای آنچه نوشته‌اید بسازید. تلفیق چرخ تمرکز و جملات تلقینی با هم می تواند راه مناسبی برای ایجاد حس مثبت در شما و ایجاد انگیزه و جذب خواسته‌های مثبت شما در زندگی باشد.

منبع: د لا او اترکشن

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …