خانه استراتژی لاتاری چرا باید از رایج ترین اعداد لاتاری اجتناب کرد!

چرا باید از رایج ترین اعداد لاتاری اجتناب کرد!

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای چرا باید از رایج ترین اعداد لاتاری اجتناب کرد! بسته هستند
361
اعداد لاتاری

قبل از شروع به بازی لاتاری بعدی دلیلش را بدانید که چرا باید از معروفترین و رایج ترین اعداد لاتاری اجتناب کرد!

انتخاب اعداد لاتاری تنها به انتخاب اختیاری و دیمی با ترجیحات شخصی خلاصه نمی‌شود. برای بسیاری از افراد انتخاب این اعداد کلکسیون و مجموعه‌ای از مهمترین اعداد کاملا شخصی هستند . افراد دیگر با عزمی راسخ و با دقت در بررسی اطلاعات لاتاری فراوان موجود هستند تا بیشترین اعدادی که به طور مداوم انتخاب شده‌‌اند را انتخاب کنند در حالی که برخی دیگر تنها به شانس ایمان دارند و انتخاب‌های تصادفی را برمی‌گزینند.

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که تمایل دارند به دنبال مجموعه‌ای از شماره‌های امتحان شده و آزمایش شده روند، باید بدانید که ممکن است دچار یک اشتباه کلاسیک شده باشید. آن افرادی که رایج‌‌ترین عددها را انتخاب می‌کنند باید بسیار محتاط و هشیار باشند چراکه مجموعه‌ای کامل از مشکلات همراه این ارقام است. در این مطلب به رایج‌ترین آنها و مشکلات مرتبط می‌پردازیم:

از رایج‌ترین اعداد لاتاری دوری کنید

هر کس که در لاتاری شرکت می‌کند، این کار را با هدف برد مبالغ بالای پول انجام می‌دهد. بنابراین باید بگوییم که اگر اعداد شما از قرعه لاتاری بیرون آمد، تمایلی نخواهید داشت که جایزه خود را با بسیاری افراد دیگر تقسیم کنید.  این شرایطی است که بزرگترین مشکل انتخاب رایج ترین اعداد پیش می‌آید.

در انگلستان این اعداد بیشترین بار از قرعه بیرون آمده‌اند: ۲۳،۴۰،۳۸،۳۳،۳۰،۲۵٫ در لاتاری یورومیلیونز معروفترین عدد برنده ۵۰  است که در ادامه ۴۴،۱۹،۴ و ۳۰ با آن همراه شده‌اند و رایج ترین عدد مکمل اعداد ۸ و ۳ بوده است. بسیاری از افراد از این اعداد یکسان استفاده می‌کنند علارغم اینکه هیچ مجموعه‌ای از اعداد از نظر ریاضیات احتمال بیشتر یا حتا کمتری برای بیرون آمدن از قرعه را ندارد.

البته اگر یکی از این ترکیبات روز چهارشنبه یا شنبه عصر ناگهان از قرعه بیرون آید، احتمال زیادی وجود دارد که مجبور شوید جایزه را نه با هزاران نفر بلکه حداقل صدها نفر شریک شوید مگر این که جایزه بزرگ قرعه بسیار پر و پیمان باشد. زمانی که بر احتمال برد ۱ به میلیون‌ها نفر برای برنده شدن غلبه کردید، حق دارید که نخواهید این جایزه مولتی میلیون پوندی را تقسیم کنید و سهم شما  تنها هزاران پوند باشد.

بیشتر بخوانید: راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹

شماره‌های زیر ۳۰ را فراموش کنید

تصور نکنید که این یک توصیه دوست‌یابی است بلکه این یک روش مطمئن برای اجتناب از انتخاب رایج ترین اعداد لاتاری است. تحقیقات نشان داده است که بسیاری از افراد که لاتاری بازی می‌کنند پایه و اساس انتخاب اعداد را تاریخ تولد می‌گذارند و از آنجا که ماه‌های سال بیشتر از ۳۱ روز ندارد، اعداد ۳۲ و بالاتر نادیده گرفته می‌شوند.

انتخاب ترکیبی از اعداد بالا و پایین عدد ۳۱ شانس شما را برای به اشتراک گذاشتن جایزه بزرگ به این مهمی کاهش می‌دهد.

عدد هفت

عدد به اصطلاح خوش شانس ۷ را کنار بگذارید

ریشه و خواستگاه خوش شانسی عدد ۷ به تمدن‌های قدیمی و باستانی در کشورهای سراسر دنیا برمی‌گردد. محبوبیت این عدد به عنوان خوش شانسی امروز هم باقی است و همین موضوع آن را تبدیل به یکی از رایج‌ترین انتخاب اعداد در لاتاری کرده است.

تا تاریخ ۱۰ مارچ ۲۰۱۸، عدد ۷ یکی از اعدادی بوده که برای بیرون آمدن از قرعه UK Lotto دیرکرده است به عبارتی یعنی خیلی وقت است از قرعه بیرون نیامده است، اما شما می‌توانید مطمئن باشید زمانی که از قرعه بیرون آمد، جزء اعداد انتخابی بسیاری ار افراد شناخته خواهد شد.

بیشتر بدانید: راز نهفته اعداد ؛ عدد هفت

عدد ۱۳، آیا به راستی بدیمن است؟

عدد ۱۳ یک عدد بسیار بدبخت است چراکه در بسیاری از فرهنگ ها سنبل بدشانسی است و بازیکنان برای درنظرگرفتن این عدد در میان اعداد انتخابی لاتاری بسیار محتاط هستند جراکه ممکن است همه چیز را به مخاطره بیاندازد. علارغم بار معنایی منفی که این عدد دارد، از نظر آمار شانس بیرون آمدن از قرعه آن نسبت به هر عدد دیگر بالاتر یا پایین تر نیست.

اما بر مبنای تحقیقات انجام شده در اینجا نکته‌ای عجیب و مرموز وجود دارد، براستی می‌توان تایید کرد که عدد ۱۳ عددی است که با کمترین دفعه نه تنها از یک لاتاری بین المللی بلکه از میان ۸ لاتاری بین المللی از قرعه بیرون آمده است.

اگر هنوز این عدد را در میان اعداد انتخابی خود لحاظ می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که شما می‌توانید یکی از افرادی کمی باشید که این عدد به ظاهر نفرین شده را انتخاب کرد‌ه‌اید.

از توالی ارقام اجتناب کنید

دانشگاه ساوتهمپتون (Southampton) چندین تحقیق درمورد لاتاری انجام داده است، آنها در سال ۱۹۹۸ اعلام کردند عدد ۷، ۲۵ درصد بیشتر احتمال دارد که نسبت به هر عدد دیگر انتخاب شود.

اخیرا هم اعلام کرده‌اند که توالی اعداد ۱ تا ۶ توسط حدود ۱۰ هزار نفر هر هفته انتخاب می‌شود. اگر این اعداد، اعداد انتخابی شما باشند و از قرعه بیرون آیند سهم شما از جایزه بزرگ ۵ میلیون پوندی تنها ۵۰۰ پوند خواهد بود.

حال چه کنیم؟ چه شماره‌هایی را انتخاب کنیم؟

 در نهایت، برنده شدن در لاتاری به شدت به شانس بستگی دارد اما روش‌های زیادی وجود دارد تا نه تنها شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید بلکه به شما تضمین دهد که برد‌های بالقوه خود را هم به خطر نمی‌اندازید. در مورد اعداد انتخابی خود خلاقیت به خرج دهید و خلاق باشید، اطمینان حاصل کنید آنها نه تنها شخصی نیستند بلکه خاص هم هستند. گزینه دیگر انتخاب کاملا تصادفی و راندوم با کامپیوتر است.

ایده خوبی است که هر دو روش را با هم ترکیب کنید و رویه خود را تغییر دهید. پس چرا معطلید و رویه جدید و اعداد بهبودیافته خود را این بار برای جکپات این هفته امتحان نمی‌کنید.

 منبع: لوتو لند

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

حیوانات شانس در سراسر جهان: نماد شانس و باورها

نمادهای شانس و موفقیت تقریباً در هر فرهنگی یافت می‌شوند. به‌نظر می‌رسد خرافات چیزی است که …