خانه برندگان لاتاری پنج نفری که دو بار برنده لاتاری شده‌اند

پنج نفری که دو بار برنده لاتاری شده‌اند

6 ثانیه خوانده شده
0
3,687

برنده شدن در لاتاری غیر ممکن نیست. همین امید است که بسیاری از ما را ترغیب می­‌کند که بخواهیم بارها و بارها شانس خود را امتحان کنیم و به شرکت کردن در لاتاری ادامه دهیم. درست است که مبلغ جایزه لاتاری زندگی را دگرگون می­‌کند اما گفته می‌­شود که شانس برنده شدن در لاتاری بسیار کم است. شاید فکر کنید با این شانس اندک، برنده شدن بیش از یک بار در عمر کاملا بی سابقه است، اما این اتفاق باورنکردنی تا کنون چندین بار رخ داده است. در ادامه داستان زندگی پنج نفر از خوش شانس‌ترین افرادی که بیش از یک بار برنده لاتاری شده‌اند را با هم مرور می‌کنیم.

 

  • یک زن کانادایی به مدت بیست وپنج سال در لاتاری شرکت می‌کرد و در این مدت شانس چندانی در برنده شدن نداشته بود. تا اینکه شبی در خواب، ارقامی جلوی چشمش پدیدار شد به محض بیدار شدن او رقم‌هایی را که خواب دیده بود روی کاغذی یادداشت کرد که بعدها مشخص شد این حرکت او بسیار هوشمندانه بوده. او به چندین مغازه رفت و دو بلیط لاتاری با رقم‌هایی که خواب دیده بود خرید. هرکدام از بلیط‌های او ۸ میلیون دلار-درمجموع ۱۶ میلیون دلار- برنده شد. این همان چیزیست که به آن زندگی کردنِ رویا می‌گویند.

 

  • خیلی از شرکت کنندگان در لاتاری ممکن است همزمان چندین بلیط بخرند. خرید دو بلیط همزمان شانس برنده شدن شما درلاتاری را دو برابر می‌کند. مردی از اهالی میشیگان فقط به این دلیل که خانواده‌­اش بلیطی با ارقام مورد علاقه‌ی او به عنوان هدیه خریده بودند تصمیم گرفت بلیط دیگری خریداری کند. بعد زمانیکه تماسی مبنی بر برنده شدن دریافت کرد متوجه شد که نه فقط یک بار بلکه دو بار برنده جایزه شده است. او آن روز پانصد و چهل و شش هزار دلار برای خانواده‌اش کاسبی کرد.

 

  • فکر می‌کنید برد این دو نفر کاملا بر مبنای شانس بوده است؟ آقای مایک مک درموت برای دوبار برنده شدن در لاتاری برنامه‌ریزی کرد. او دو بلیط با ارقام کاملا مشابه از یک فروشگاه خرید. او ۲۰۰ هزار پوند در سال ۲۰۰۷ و پس از آن ۱۲۰ هزار پوند در ۲۰۰۸ برنده شد. او با پول جایزه یک خانه‌ی زیبا برای خودش و همسرش خریداری کرد و البته زودتر از موعد بازنشسته شد.

 

  • شهروند آمریکایی رت هامیلتون رویای آمریکایی را در واقعیت تجربه کرد. او از یک ورشکسته به یک سرمایه­ دار تبدیل شد. رابرت یک میلیون دلار برنده شد و عاقلانه با برد خود قرض‌هایش را پرداخت کرد. یک خانه برای خودش خرید و پولش را دوباره در شرکتش سرمایه گذاری کرد. دقیقا سه ما بعد، او با برد یک میلیون دلار دیگر غافلگیر شد. این بار او مخارج زیادی در ذهن نداشت بنابراین با پول بردش یک موتور سیکلت خرید و بقیه را در یک حساب بانکی برای آینده پس انداز کرد.

 

  • بیل با یک بلیط (Scratch and win) برنده یک ماشین ۱۷۰ هزار دلاری شد و با آن برد به شهرت رسید. او در سال گذشته یک تجربه نزدیک به مرگ داشت به همین دلیل این پیروزی برایش اهمیت زیادی پیدا کرد. از او خواسته شد تا در یک برنامه تلویزیونی شرکت کند و وقتی که او خواست لحظه خراشیدن بلیطش را در تلویزیون بازسازی کند در کمال ناباوری دوباره برنده جایزه ۱۷۰ هزاردلار شد، این‌بار او با ماشین جدیدش پول‌ها را با خودش به خانه برد.
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …