خانه استراتژی لاتاری پنج حقیقت که باید در مورد قانون جذب بدانید 

پنج حقیقت که باید در مورد قانون جذب بدانید 

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای پنج حقیقت که باید در مورد قانون جذب بدانید  بسته هستند
834
قانون جذب

قانون جذب چگونه کار می‌کند؟

زمانی که در مورد تکنیک‌ها و روش‌های تجلی مطالعه می‌کنید، معمول است این سوال اصلی را از خود بپرسید که قانون جذب چگونه کار می‌کند. حتا اگر مدتی است که روی جذب رویاهای خود کار می‌کنید، شاید هنوز بسیار کنجکاو باشید تا در مورد ایده‌های تئوری این قانون بیشتر بدانید. درحالیکه جزئیات شگفت انگیز بسیاری در ارتباط با این موضوع وجود دارد، در این مطلب به چند نکته اصلی در مورد قانون جذب و نحوه عملکرد آن اشاره می‌کنیم.

  • قانون جذب به طور مستمر در جریان است.

زمانی که صحبت از نحوه کارکرد این قانون می‌شود، بسیاری از افراد تصور می‌کنند که آنها می‌توانند موجب شوند که این قانون در مواقع خاص کار کرده و کاری انجام دهند تا این قانون وارد زندگی آنها شود. نکته‌ای که همیشه باید به یاد داشته باشید این است که این قانون همیشه جاری است و روی تمام کارهایی که انجام می‌دهید و در طول روز تجربه می‌کنید تاثیر دارد.

  • فرکانس شما نتایج را مشخص می‌کند.

این که شما روی فرکانس بالا یا پایین ارتعاش داشته باشید عامل اصلی در مشخص شدن نتیجه تجلی رویاهای شما است. باید بدانید شما با هم فرکانس بودن با خواسته‌های خود با قوه مغناطیسی آنها را جذب می‌کنید. این یعنی اگر شما فرکانس بالایی از افکار مثبت، عشق، رحم و شفقت و کارآمدی داشته باشید، به طور اجتناب ناپذیری اتفاقات مثبت بیشتری را در زندگی تجربه خواهید کرد.

  • قانون جذب تحت تاثیر ضمیر ناخودآگاه است.

شاید شما خود را فردی کاملا مثبت تصور کنید اما ممکن است هنوز به علت قسمت‌های ناخودآگاه ذهنتان اتفاقات منفی را در زندگی خود جذب کنید. این بخش‌ها توسط ژنتیک و سلول‌های نورولوژی شما شکل گرفته‌اند و نمی‌توان کسی را به خاطر وجود آنها سرزنش کرد. اما خبر خوش این که این بخش‌ها می‌توانند به آرامی از طریق تلقین و تصویر سازی دوباره برنامه نویسی شوند.

  • بر روی آنچه تمرکز کنید همان را دریافت می‌کنید.

همانطور که ارتعاشات شما موارد هم فرکانس خود را جذب می‌کند، روی هر آنچه تمرکز کنید احتمال به دست آوردن آن را بیشتر می‌کنید. برخی از افراد ادعا می‌کنند که دائما در حال تمرکز روی خواسته‌های خود به عنوان مثال مسائل مالی هستند. با این وجود اگر به خواسته خود نرسند این احتمال وجود دارد که که آنها روی جنبه اشتباه خواسته خود تمرکز کرده باشند.

مثلا، شما می‌توانید به شدت احساس نگرانی کنید که چرا پول به دست نمی‌آورید درحالیکه جذب ثروت نیاز به احساس اطمینان خاطر و هیجان برای به دست آوردن پول دارد و اگر شما روی جنبه منفی تمرکز کنید خواسته خود را به دست نخواهید آورد.

  • بشر همواره در حال آموختن علم است.

اگرچه قانون جذب به طرق مختلف و تحت اسامی مختلف معروف و شناخته شده است، اخیرا توجه و نظر روانشناسان، متخصصان نورولوژی و اعصاب و فیزیک کوانتوم بیشتری را به خود جلب کرده است.

در حال حاضر بشر در حال کشف حقایقی در مورد نحوه تشکیل کائنات و جهان در پاسخ به جریان مداوم انرژی است. جالب است بدانید هرچه بیشتر در مورد چگونگی عملکرد قانون جذب بدانید، بیشتر به خواسته‌های خود در دنیای اطرافتان می‌رسید. شما پتانسیل نامحدودی دارید و همین اصل در مورد کائنات هم صدق می‌کند. جسور و بی پروا باشید و از فراوانی و ثروت که در پی آن می‌آید لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: ۳ راهکار برای جذب فوری ثروت

منبع: د لا او اترکشن

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …