خانه استراتژی لاتاری آیا ویژگی انتخاب سریع می‌تواند عامل برد جکپات باشد؟

آیا ویژگی انتخاب سریع می‌تواند عامل برد جکپات باشد؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آیا ویژگی انتخاب سریع می‌تواند عامل برد جکپات باشد؟ بسته هستند
467
انتخاب سریع

اینکه نیازی به تقسیم کردن جایزه میلیون دلاری احتمالی خود با سایر شرکت کنندگان در لاتاری نداشته باشید برای شما چه حسی دارد؟ رویایی بنظر می‌رسد، این‌طور نیست؟ آیا می‌دانید که این مهم به لطف ویژگی انتخاب سریع امکان پذیر است؟ انتخاب سریع هوشمندانه‌ترین، ساده‌ترین و سریع‌ترین راه ثبت بلیط لاتاری است. از آنجا که مولد اعداد تصادفی شماره‌های لاتاری را برای شما انتخاب می‌کند، لازم نیست که حدس بزنید کدام شماره‌ها ممکن است در لاتاری بعدی انتخاب شوند. به عنوان یک بازیکن که از ویژگی انتخاب سریع استفاده می‌کند می‌توانید با خیال راحت به صندلی تکیه داده و درباره اینکه در صورت برنده شدن جکپات لاتاری چه کارهایی انجام خواهید داد خیال پردازی کنید.

آیا ویژگی انتخاب سریع می‌تواند عامل برد جکپات باشد؟

سوالی که در حال حاضر ذهن بسیاری از بازیکنان لاتاری را به خود مشغول می‌کند این است که آیا انتخاب سریع مفید است؟ در این مطلب تصمیم گرفتیم که این موضوع را بصورت دقیق بررسی نماییم.
از آنجا که انتخاب اعداد شانس مناسب می‌تواند زندگی ما را به طور کامل تغییر دهد، انتخاب این اعداد یک چالش خاص و گاه وقت گیر برای بازیکنان است. بسیاری از بازیکنان لاتاری شماره‌های مورد علاقه خود را بر اساس روزهای تولد، سالگردها یا بر طبق طالع بینی و فال‌های مختلف انتخاب می‌کنند. برخی از افراد نیز به خلاقیت خود مجال بروز می‌دهند.
انتخاب الگوهای مختلف و ترکیب شماره‌ها نیز در بین بسیاری از افراد محبوب است. سایر بازیکنان با دقت آمار لاتاری را دنبال می‌کنند. اما فقط گروه کوچکی از بازیکنان از ویژگی انتخاب سریع استفاده می‌کنند. با این وجود، این گزینه می‌تواند با احتمال بسیار بالایی به موفقیت منجر شود. بنابراین زمان آن فرا رسیده است که همه مزایای انتخاب سریع را دریابیم. در این مقاله ما توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید از پتانسیل انتخاب سریع استفاده کنید.
اگر در اینترنت چرخی بزنید می‌بینید که تاکتیک‌ها و استراتژی‌های زیادی برای کمک برای برنده شدن در لاتاری وجود دارد. اما آیا تجزیه و تحلیل آماری نتایج لاتاری‌ها واقعاً مفید و مؤثر است؟ آیا ما می‌توانیم نتایج قرعه کشی بعدی را حدس بزنیم؟ در عمل همۀ توپ‌های موجود در گردونه قرعه کشی دقیقاً از شانسی مشابه برای برنده شدن برخوردارند زیرا اصل تصادف در انتخاب شماره‌ها یکی از اصول خدشه ناپذیر لاتاری‌های مختلف است.
این مهم برای بازیکنان لاتاری به این معنی است که برای برنده شدن جکپات لزوماً نباید نابغه ریاضی باشید. مشاوره گرفتن از متخصصان همراه با کمی ‌شانس می‌تواند شما را به یک میلیونر تبدیل کند.

اعداد

چرا بهتر است با انتخاب سریع بازی کنید؟

دلیل اول استفاده از انتخاب سریع

برای به حداکثر رساندن سود خود، باید چند نکته را دنبال کنید. نکته اول جلوگیری از احساساتی شدن و انتخاب اعداد مورد علاقه مانند تاریخ خاطرات دلپذیر، تولد یا سالگرد است. این اصل بیان می‌کند که انتخاب اعداد بدین روش محدودیت‌هایی دارد زیرا حداکثر ۳۱ روز در هر ماه تقویمی وجود دارد و به همین دلیل معمولاً اعداد بالای ۳۱ بسیار کمتر انتخاب می‌شوند.

دلیل دوم استفاده از انتخاب سریع

بازیکنان بسیاری وجود دارند که با ترکیب‌های خاصی از اعداد مشخص، خطوط مورب یا الگوهای دیگر بازی می‌کنند. در صورت برنده شدن با این روش ریسک نبردن کامل جکپات بسیار زیاد است و مجبور خواهید شد که جایزه خود را با سایر بازیکنانی که به اندازه شما خلاق بوده‌اند به اشتراک بگذارید. در اغلب لاتاری‌ها مبلغ جایزه هر یک از سطوح براساس تعداد برندگان محاسبه می‌شود یعنی هرچه تعداد برندگان بیشتری در هر یک از سطوح جوایز موجود باشد مبلغ پول دریافتی هر برنده کمتر خواهد بود. برای جلوگیری از چنین شرایطی، باید روی اعدادی که هیچ بازیکن دیگری انتخاب نمی‌کند شرط‌بندی کنید. یعنی می‌توانید به سادگی از روش انتخاب سریع استفاده کنید!

آیا امکان فریب ذات انسانی وجود دارد؟

حتی اگر سعی کنیم هر شماره‌ای را در بلیط لاتاری خود تیک بزنیم، ذهن ناخودآگاه ما از ترفندی استفاده می‌کند و باعث می‌شود ما الگوها یا اعدادی را انتخاب ‌کنیم که برای‌مان معنای خاصی دارد.
برای فریب این خصلت انسانی بایستی از مولد اعداد تصادفی استفاده کنید تا شماره‌های شانس شخصی خود را بصورت خودکار و بدون استفاده از قدرت ناخودآگاه ذهن تولید کنید.

بازیکنان از کجا می‌توانند امکان انتخاب سریع را پیدا کنند؟

معمولاً در کنار هر یک از لاین‌های شماره‌ها این ویژگی را پیدا خواهید کرد. بر روی آن کلیک کنید تا مولد اعداد تصادفی شروع به کار کرده و طبق خواسته شما یک یا چند لاین را در بلیط لاتاری پر کند.
هر زمان از شماره‌های انتخابی راضی بودید کافی است دکمه ارسال را فشار دهید تا بلیط به سبد خرید شما اضافه ‌شود.

اعداد لاتاری

انتخاب سریع یا ترجیح شخصی؟ متخصصان چه می‌گویند؟

دکتر مییر Meyer متخصص روانشناسی و لاتاری، انتخاب سریع را توصیه می‌کند تا از اعدادی که الگوهایی خاص روی بلیط ایجاد می‌کنند یا به گونه‌ای از شماره «۱۹» که در تاریخ تولید اغلب افراد موجود است استفاده می‌کنند، خودداری شود. می‌توان فرض کرد که به همین دلیل عدد «۲۰» نیز در آینده نزدیک محبوبیت بیشتری پیدا خواهد کرد.
دکتر مییر می‌گوید: «از دیدگاه روانشناختی، مغز انسان تصور می‌کند که یک زمینه تایپ خالی انتظار این را می‌کشد تا پر شود. بعضی از افراد خیلی فکر نمی‌کنند و به سرعت شماره‌های شانس شخصی خود را انتخاب می‌کنند. بعضی دیگر طولانی‌تر فکر می‌کنند زیرا نمی‌خواهند از اعداد محبوب استفاده کنند و گروهی دیگر نمی‌توانند تصمیم بگیرند که کدام اعداد را انتخاب کنند و در آخر آنچه ناخودآگاهشان به آنها می‌گوید را بر می‌گزینند. آنها همچنین اعدادی را انتخاب می‌کنند که تصادفی نیستند، این روشی است که ذهن انسان بر اساس آن کار می‌کند».
در پایان برای شما در انتخاب گزینه مورد علاقه خود و برد جکپات رویایی آرزوی موفقیت داریم. فراموش نکنید که برد جکپات اغلب با استفاده از ویژگی انتخاب سریع امکان پذیر است.

منبع: لوتو استار ۲۴

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

داستان برندگان لاتاری: تاندا دیکرسون

اکثر افراد تصور می‌کنند برنده شدن در لاتاری بهترین اتفاقی است که ممکن است در زندگی آنها رخ…