خانه دانش لاتاری مراحل پس از برد جکپات از زبان یک وکیل لاتاری

مراحل پس از برد جکپات از زبان یک وکیل لاتاری

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای مراحل پس از برد جکپات از زبان یک وکیل لاتاری بسته هستند
396
وکیل لاتاری

پس از برد جکپات، بهتر است فیس بوک و اینستاگرام خود را تعطیل کنید، یک برنامه ریز مالی استخدام کنید و برای تغییر زندگی خود آماده شوید.
داستان‌های بیشماری در مورد افرادی وجود دارد که با درآمد میلیون دلاری ناگهانی رو به رو می‌شوند و به مواد مخدر روی می‌آورند، سرمایه گذاری‌های نامناسب انجام می‌دهند، توسط اعضای خانواده مورد سرقت قرار می‌گیرند یا حتی کشته می‌شوند، بدهی بالا می‌آورند و در نهایت خود را می‌کشند. چیدن اعداد شانس تمام مشکلات شما را حل نمی‌کند بلکه در بسیاری از اوقات، می‌تواند موارد جدیدی ایجاد کند که باعث می‌شود مشکلات قدیمی‌ مانند دوستانی گرامی ‌به نظر برسند.
همان‌طور که می‌دانید حقوق‌دانانی وجود دارند که در زمینه مشاوره به میلیونرهای جدید تخصص دارند. در این مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشکلات برندگان لاتاری و گام‌های ضروری پس از برد، مصاحبه با یکی از این وکلا به نام جیسون کرلند Jason Kurland که خود را وکیل برندگان لاتاری می‌نامد را خواهید دید.

 مراحل پس از برد جکپات

سوال: این یک زمینه کاملاً منحصر به فرد از قانون است. چگونه به آن رسیدید؟

جیسون: من پنج سال پیش به نوعی گرفتار آن شدم. فردی برنده یک جکپات بزرگ در کانتیکت شده و مطمئن نبود که از کجا باید شروع کند. او برای یکی از مشتریان من کار می‌کرد. موکلم به او گفته بود: “گوش کن، این یکی از وکلائی است که من به او اعتماد دارم، نمی‌دانم که او این نوع کارها را انجام می‌دهد یا نه، اما می‌توانی با او تماس بگیری تا تو را برای انتخاب راه درست راهنمایی ‌کند». او با من تماس گرفت و ما حدوداً یک ماه قبل از اینکه جایزه را مطالبه کند در زمینه‌های مختلف کار کردیم.
این اتفاق بسیار تبلیغ شد و سپس فردی که ۳۰۰ میلیون دلار در رود آیلند برنده شده بود با من تماس گرفت. بنابراین من به رود آیلند رفتم و به او کمک کردم. از اینجا به بعد شروع به تبلیغات کردم. ما تماس‌های تلفنی فراوانی در ارتباط با هر نوع مشکلی در زمینه لاتاری می‌توانید با آن روبرو شوید دریافت کردیم تا زمانی که نهایتاً روی این بازار هدف متمرکز شدیم.

سوال: اگر بلیط برنده لاتاری را داریم اولین کاری که باید انجام دهیم چیست؟

جیسون: اولین حرکت، امضاء کردن پشت بلیط است زیرا یک بلیط برنده همان چیزی است که چک در وجه حامل نامیده می‌شود زیرا از نظر فنی هر کسی که آن را تحویل دهد برنده اعلام می‌شود. اگر پشت آن را امضاء کنید مطمئن می‌شوید که بلیط از آن شماست. من به برندگان جکپات توصیه می‌کنم که پشت بلیط خود را امضا کنند اما مقداری فضا در بالای آن خالی بگذارند زیرا اگر تصمیم بگیرند که آن را از طریق یک تراست یا هر نوع نهاد دیگری مطالبه کنند، بایستی بتوانند نام آن تراست را در بالای بلیط نوشته و امضاء کنند. پس پشت آن را امضاء کنید، یک کپی از آن تهیه کنید و ترجیحاً آن را در یک صندوق امانات بگذارید یا در جایی از خانه خود مخفی کنید.
سپس کاری که بایستی انجام دهید استخدام متخصصان است. حتماً با یک وکیل تماس بگیرید، من درباره مواردی صحبت می‌کنم که یک میلیون دلار یا بیشتر برنده شده‌اید. با یک وکیل، یک برنامه ریز مالی، یک حسابدار تماس بگیرید، این تیمی ‌است که شما به آن نیاز دارید. بدیهی است که هرچه جکپات بزرگتر باشد جمع کردن تیمی از این دست نیز ضرورت بیشتری خواهد داشت. تیم را سر جای خود قرار دهید، ساکت بمانید و به کسی چیزی نگویید. می‌توانید به افراد نزدیک خانواده خود بگویید اما به محض این که خبر از دهان شما خارج شود زندگی‌تان تغییر می‌کند. اما زندگی شما نباید تغییر کند مگر اینکه برای این تغییر آماده باشید. آن فاصله زمانی بین دانستن اینکه برنده شده‌اید و مطالبه جایزه، آخرین فرصت برای حفظ سبک زندگی قدیمی‌‌تان است.
حال تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید با پول خود رفتار کنید، زیرا اولین خواست هر فرد همان چیزی نیست که در واقع می‌خواهد انجام دهد. بنابراین شما به زمان نیاز دارید تا بفهمید می‌خواهید چه کار کنید.

سوال: آیا قبل از تماس با کمیسیون لاتاری باید این کار را انجام داد؟

جیسون: روند کار در هر ایالت متفاوت است. در جکپات‌های بزرگ، شما ادعای اولیه‌ای را مطرح می‌کنید و آنها بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند اما اگر می‌خواهید جایزه را به عنوان یک تراست یا نهاد مطالبه کنید ابتدا باید این کار را انجام دهید، زیرا وقتی بلیط را تحویل دادید تغییر آن واقعاً دشوار است. من می‌دانم که افراد زیادی فقط می‌خواهند بلیط را از دست خود خارج کرده و آن را به کمیسیون لاتاری بدهند. اما اگر ابتدا با وکلا تماس بگیرید، می‌توانید رویکرد صحیح‌تری داشته باشید.

سوال: آیا احتمال انقضای بلیط لاتاری وجود دارد؟

جیسون: بله، اما بسته به جایی که برنده می‌شوید شش ماه تا یک سال فرصت دارید تا این کار را انجام دهید. کل این روند یعنی تأسیس یک تراست و آمادگی برای مطالبه جایزه دو یا سه هفته طول می‌کشد که مدت زیادی نیست.

آیا می‌توانید فواید مطالبه جایزه از طریق یک تراست را توضیح دهید؟

اول از همه می‌توانید ناشناس ماندن خود ‌را حفظ کنید، کاری که بهتر است انجام دهید. شما بایستی مواجهه با افراد را محدود کنید. بسیاری از برندگان برای این منظور تراستی تشکیل می‌دهند تا نام برنده نام آن تراست باشد. از آنجا که افراد زیادی به دنبال شما خواهند گشت خواه برای کمک‌های مالی، امور خیریه، فرصت‌های سرمایه گذاری و غیره، پس بهتر است نام خود را مخفی سازید.

سوال: نظرتان درباره اعلام برد در شبکه‌های اجتماعی چیست؟

جیسون: فراموشش کنید، اگر یک جکپات بزرگ برنده شدید اولین کاری که باید بکنید این است که فیس بوک و اینستاگرام خود را تعطیل کنید زیرا حتی اگر در شبکه‌های اجتماعی ننویسید که برنده شده‌اید هم نام شما به بیرون درز می‌کند و همه می‌خواهند عکس‌های شما و خانواده‌تان را نگاه کنند. بنابراین از اینترنت خارج شوید.

سوال: در مورد افرادی که در اخبار محلی ظاهر می‌شوند چه فکر می‌کنید؟

جیسون: افراد متفاوت هستند. من به برندگان می‌گویم، «آیا می‌خواهید در کانون توجهات قرار بگیرید؟ من می‌توانم شما را در برنامه‌های ریالیتی شو نشان دهم. این قبیل برنامه‌ها افراد برنده را دوست دارند. اگر می‌خواهید مشهور شوید می‌توانم در این زمینه کمک کنم، اما اگر می‌خواهید به زندگی عادی خود ادامه داده و این کار را به روش صحیح انجام دهید در هیچ برنامه‌ای شرکت نکنید». به یاد می‌آورم که خانواده‌ای از تنسی قبل از اینکه جایزه خود را مطالبه کنند به برنامه «تودی شو» رفتند. فکر می‌کنم ایده احمقانه‌ای است.

سوال: شما اشاره کردید که برندگان با کمی ‌تأمل بیشتر پول خود را صرف تغییر کنند، چطور؟

جیسون: بیشتر افراد فقط می‌خواهند بدهی‌های خود را بپردازند که معمولاً کار درستی است. اما بعضی اوقات، ناگهان می‌گویند: «می‌خواهم برای خودم و خانواده ام خانه بخرم» و وقتی با یک مشاور مالی ملاقات می‌کنند می‌فهمند که این هوشمندانه‌ترین تصمیم نیست. شاید تصمیم بگیریم آن را سرمایه گذاری کنیم، بگذاریم رشد کند و سپس بفهمیم که آنها می‌خواهند چه کار کنند. بسیاری از افراد می‌گویند که بلافاصله کار خود را ترک می‌کنند ولی وقتی خوب این تصمیم را سبک و سنگین می‌کنند دیگر نمی‌خواهند شغل خود را ترک کنند.
اما بخش عمده‌ای از قضیه ذهنی است. برای افراد آسان نیست که زندگی خود را تغییر دهند. همه فکر می‌کنند از آنجا که این همه پول دارند باید زندگی خود را تغییر دهند،اما وقتی زندگی شما آن‌طور که همواره بوده ناگهان تمام شود یک اتفاق ترسناک رخ داده است. بنابراین اقدامات تدریجی زیادی وجود دارد که باید انجام دهید.

برنده لاتاری

سوال: چرا این همه برنده ورشکسته شده‌اند؟

جیسون: فرض کنیم فردی برنده ۵۰ میلیون دلار می‌شود و پس از کسر مالیات ۲۵ میلیون دلار در حسابش وارد می‌شود. سپس خانه‌ای می‌خرد که کار خوبی است اما پس از مدتی کسی که آنها را می‌شناسد می‌گوید: «گوش کن، من این فرصت عالی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را دارم، شما ۱۰ میلیون دلار سرمایه گذاری می‌کنید و ۳۰ میلیون دلار درآمد خواهید داشت». آنها این کار را می‌کنند زیرا نمی‌دانند که روند کار در املاک و مستغلات چگونه است، لذا ممکن است کل پول خود را از دست بدهند. یا می‌توانید بگویید که من می‌خواهم کسب و کاری را که همیشه آرزو داشتم شروع کنم و بیشترین هزینه ممکن ۵ میلیون دلار خواهد بود. سپس متوجه می‌شوید که باید یک میلیون دلار دیگر و سپس ۳ میلیون دلار دیگر به آن اختصاص دهید.
یکی از خدماتی که من برای برندگان ارائه می‌کنم این است که می‌گویم وکیل شما باید آدم بدی باشد. بنابراین اگر فردی به شما هر نوع سرمایه گذاری پیشنهاد کرد به او بگویید که وکیلی را استخدام کرده‌اید و او حرف آخر را برای محل خرج کردن پول می‌زند. سپس من با مشتری صحبت می‌کنم و می‌فهمم که آنها می‌خواهند چه کاری انجام دهند. اگر آنها واقعاً بخواهند در کاری سرمایه گذاری کنند من به آنها اجازه می‌دهم اما توضیح می‌دهم که شاید ایده خوبی نباشد. گاهی اوقات این افراد فقط از نه گفتن به دوست‌شان می‌ترسند پس از من به عنوان فردی که نه می‌گوید استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد این خدمتی است که بسیاری از برندگان برای آن از من استفاده می‌کنند.

سوال: آیا افراد به دلیل کلاهبرداری پول زیادی از دست می‌دهند؟

جیسون: البته، این اتفاق فقط به این شکل رخ نمی‌دهد که فردی در خیابان سعی ‌کند کیف پول شما را بدزد. در اغلب اوقات ممکن است فردی با یک بروشور ساخت و ساز در فلوریدا یا کارولینای جنوبی سراغ‌تان بیاید. شما فکر می‌کنید تنها ۶ تا ۱۰ میلیون دلار هزینه خواهید کرد ولی وقتی به خود می‌آیید دیگر پولی وجود ندارد. بسیاری از این برندگان برای دیدن چنین مسائلی مهارت کافی ندارند، بنابراین شما واقعاً باید به متخصصان اعتماد کنید.

سوال: آیا تا به حال مشتریی داشته‌اید که گفته باشد ای کاش هرگز برنده نمی‌شدم؟

جیسون: من چنین موردی نداشته‌ام اما قطعاً داستان‌هایی در این زمینه خوانده‌ام. خوشبختانه افرادی که مرا استخدام کرده‌اند نگران تغییرات بزرگ در زندگی خود هستند و من می‌توانم در این زمینه به آنها کمک کنم.

منبع: وایس دات کام

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…