خانه دانش لاتاری همه چیز درباره لاتاری یورومیلیونز

همه چیز درباره لاتاری یورومیلیونز

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای همه چیز درباره لاتاری یورومیلیونز بسته هستند
294
لاتاری یورومیلیونز

هنگامی که افراد به شرکت در لاتاری فکر می‌کنند، مستقیماً سراغ گزینه‌های کلاسیک آمریکایی یعنی پاوربال و مگامیلیونز می‌روند. با توجه به فراگیری جهانی این دو لاتاری، اغلب بازیکنان سایر بازی‌های بین المللی را فراموش می‌کنند که از این جمله می‌توان به لاتاری محبوب اروپایی‌ها یعنی یورومیلیونز اشاره کرد.
در این مطلب قصد داریم همه چیزهایی که باید درباره یورومیلیونز بدانید را به شما توضیح دهیم، لاتاری‌ای که بیش از ۱۵ سال است مشغول تولید میلیونر است.

همه چیز درباره لاتاری یورومیلیونز

اولین بار این لاتاری چه زمانی انجام شد؟

در ۷ فوریه ۲۰۰۴ اولین بلیط‌های یورومیلیونز به فروش رفت و شنبه روزی بود که بسیاری از اروپایی‌ها به راحتی فراموش نخواهند کرد. این روز، روز امید بود زیرا در سرتاسر انگلیس، فرانسه و اسپانیا فرصتی برای میلیونر شدن از طریق یک لاتاری که توسط کشورهای خودشان برگزار می‌‌شد مهیا شده بود.
اولین لاتاری یورومیلیونز تقریبا یک هفته بعد در سیزدهم فوریه ۲۰۰۴ در پاریس برگزار شد. با وجود این باور خرافی که جمعۀ سیزدهم ماه روزی نحس است اما یک بازیکن خوش شانس، روز را به عنوان یک فرد معمولی آغاز کرد اما با عنوان میلیونر به پایان رساند.

یورومیلیونز

یورومیلیونز در طی این سال‌ها چقدر تغییر کرده است؟

سازمان دهندگان:

پس از راه اندازی موفقیت آمیز و جلب رضایت بسیاری از بازیکنان، برگزارکنندگان لاتاری از اتریش، بلژیک، ایرلند، لوکزامبورگ، پرتغال و سوئیس هم به این لاتاری پیوستند. هرچه تعداد برندگان این لاتاری بیشتر شد محبوبیت آن هم افزایش بیشتری پیدا کرد. سرانجام کار به جایی رسید که بازیکنان از سراسر جهان می‌خواستند هیجان یورومیلیونز را تجربه کنند و این لاتاری سرانجام به صورت آنلاین در دسترس همگان قرار گرفت.

توپ‌های اضافی:

مثل سایر لاتاری‌ها، یورومیلیونز نیز در طول زمان تکامل یافته است. در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۶ به ترتیب روز قرعه کشی اضافی و توپ‌های اضافی با نام لاکی استار به مجموعه افزوده شدند.

چگونه می توانم یورومیلیونز را بصورت آنلاین بازی کنم؟

یک ورودی لاتاری یورومیلیونز شامل ۷ عدد است.
همه بازیکنان باید:
• ۵ عدد اصلی از بین ۱ تا ۵۰ انتخاب کنند.
• ۲ عدد لاکی استار را از بین ۱ تا ۱۲ برگزینند.
همانند اکثر لاتاری‌ها برای کسب جایزه بزرگ بایستی تمام ۷ شماره انتخابی شما با ۷ شماره خارج شده از قرعه کشی مطابقت داشته باشد.
اپراتورها از ۲ دستگاه برای قرعه کشی اعداد استفاده می کنند. از ماشین استرسا (Stressa) برای برگزیدن ۵ شماره اصلی و از ماشین پاکوئرت «Paquerette» برای انتخاب ۲ شماره استار استفاده می‌کنند.

چه زمانی برندگان یورومیلیونز اعلام می‌شوند؟

مراسم قرعه کشی این لاتاری هر سه شنبه و جمعه شب در پاریس و ساعت ۲۰:۵۵ برگزار می‌شود. در این مرحله شماره‌های برنده اعلام می‌شوند و اگر شماره‌های شما با شماره‌های انتخاب شده مطابقت داشته باشد یک برنده هستید.

 

اعداد برنده یورومیلیونز را از کجا می توانم پیدا کنم؟

از طریق سایت لاتاری یورومیلیونز می‌توان به اعداد برنده دست پیدا کرد. ضمن این‌ که اگر شما از طریق یک آژانس آنلاین واسط، اقدام به خرید بلیط کرده باشید نتایج برای شما ایمیل خواهد شد.

آیا جکپات یورومیلیونز منتقل می‌شود؟

هر جکپات یورومیلیونز با ۱۷ میلیون یورو شروع می‌شود و می‌تواند تا ۲۰۰ میلیون یورو افزایش یابد. هنگامی که جکپات به کپ یا محدوده نهایی خود می‌رسد به یک قرعه کشی «داشتن برنده الزامی» تبدیل می‌شود. اگر هیچ بازیکنی نتواند شماره‌ها را مطابقت دهد، جکپات به سطوح بعدی جوایز منتقل شده و بین همه بازیکنان برنده این سطوح تقسیم می‌شود.

قرعه کشی فوق العاده یورومیلیونز (Superdraw) چیست؟

این رویدادی است که بطور متوسط فقط ۳ بار در سال رخ می‌دهد و یکی از مهمترین قرعه کشی‌های تاریخ یورومیلیونز است. در طول سوپر دراو، جکپات یورومیلیونز بدون توجه به جایزه فعلی موجود، ۱۳۰ میلیون یورو تعیین می‌شود. بدین ترتیب بازیکنان فوراً فرصتی برای بدست آوردن ثروتی انبوه خواهند داشت.
اکنون که درباره این لاتاری محبوب اروپایی بیشتر می‌دانید خود را برای خرید بلیط این لاتاری آماده کنید.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

راهنمای جامع شماره‌های شانس بازی لاتاری در سال ۲۰۲۰

این‌که آیا شماره‌های شانس می‌توانند به بردن جکپات لاتاری کمک کنند بسیار مجادله برانگیز است…