خانه برندگان لاتاری نهایت خوش شانسی با لاتاری TattsLotto استرالیا

نهایت خوش شانسی با لاتاری TattsLotto استرالیا

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای نهایت خوش شانسی با لاتاری TattsLotto استرالیا بسته هستند
452
خوش شانسی

 ۳/۳ میلیون دلار جایزه بزرگ لاتاری برای خوش شانسی روز مادر

روز مادر امسال برای مادر خوش شانس استرالیایی که یک شبه مولتی میلیاردر شده به یاد ماندتی‌ترین روز بود.

این خانم ملبورنی در قرعه لاتاری تاتس لوتو روز ۱۱ می ماه ۲۰۱۹ شرکت کرد و برنده جایزه بزرگ که همان جایزه سطح اول معادل ۳٫۳ میلیون دلار شد.

نکته جالب توجه این که خوش شانسی این خانم تاکنون او را ۳۶ بار برنده جایزه سطح سوم، ۲۵۳ بار برنده جایزه سطح چهارم و ۸۴ بار برنده جایزه سطح پنجم کرده و این بار جایزه بزرگ ۳/۳ میلون دلار و ۴۴ سنتی از آن او شده است. او در مصاحبه‌ای صحت برد جایزه بزرگ را تایید کرد و درحالی که از خوشحالی سر از پا نمی‌‎شناخت به مقامات لاتاری یادآوری کرد که ۴۴ سنت پول خرد جایزه بزرگ او را فراموش نکنند!!

او و همسرش آخر شب شنبه و نزدیک صبح یکشنبه متوجه برد خود شدند که دقیقا روز مادر بود و این جایزه بهترین کادوی روز مادر در عمرش محسوب می‌شود. او اعتراف کرد که در حدود ۳۵ سال از اعداد یکسان که تاریخ تولد و روزهای خاص و به یاد ماندنی زندگی او است برای انتخاب اعداد شانس استفاده می‌کرده است.

این برد در ابتدا برای او باورنکردنی و کمی عجیب و نهایت تصور از برد برای او ۲۰۰ هزار دلار بود اما ۳٫۳ میلیون دلار واقعا غیر قابل باور است.

این مادر خوش اقبال اعلام کرد که برنامه‌هایی برای این جایزه بزرگ در سر دارد و البته خانواده او در صدر لیست هستند. او قصد دارد وام مسکن خانه بچه‌های خود را پرداخت کند، خانه خود را بازسازی کرده و برای مدتی به چند مسافرت برود.

بیشتر بخوانید: خوش شانسی خانم‌ها، واقعیت یا رویا؟

منبع: مدیا سنتر دات د لوتو دات کام

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …