خانه استراتژی لاتاری ۷ روشی که یک اپلیکیشن می‌تواند در برد جایزه لاتاری به شما کمک کند

۷ روشی که یک اپلیکیشن می‌تواند در برد جایزه لاتاری به شما کمک کند

12 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۷ روشی که یک اپلیکیشن می‌تواند در برد جایزه لاتاری به شما کمک کند بسته هستند
439
جایزه لاتاری

دوست دارید برنده جک‌پات لاتاری باشید؟ اپلیکیشنی برای آن موجود است!

این روزها مردم برای هر کاری از گوشی موبایل استفاده می‌کنند، پس ورود به لاتاری هم مستثنا نیست. با وجودی‌که هیچ چیزی نمی‌تواند برد جایزه بزرگ لاتاری را ضمانت کند، اپ‌های فراوانی برای ورود آسان‌تر، دقیق‌تر و موثرتر به لاتاری و البته برای بردن وجود دارد. در این مطلب به نکاتی می‌پردازیم که اگر اپ لاتاری را در گوشی‌تان بارگذاری کردید می‌تواند سودمند باشد.

از دنیای دیجیتال برای بهبود شانس برد جایزه لاتاری استفاده کنید.

۱-از اپ لاتاری برای انتخاب اعداد استفاده کنید

اگر هیچ‌گاه در انتخاب اعداد لاتاری خود خوش‌شانس نبوده‌اید، یک اپ لاتاری ممکن است گم‌شده شما باشد. یک اپ همانند چیزی که random.org معرفی می‌کند قادر است اعداد تصادفی برای بلیط بخت‌آزمایی شما تولید کند.

هم‌چنین یک تولید کننده اعداد بخت‌آزمایی مانند lottery formula، دارای اطلاعات آماری برای لاتاری‌های گوناگونی چون مگا میلیونز، پاوربال و بخت‌آزمایی‌های ایالتی در پیشنهادهایش است. دایره انتخاب می‌تواند شامل شماره‌هایی که بارها از قرعه بیرون آمده‌اند، شماره‌های کمتر انتخاب شده و یا اعداد شانس شما برای بازی باشد.

اگر قصد بازی با شماره‌هایی مثل تاریخ تولد کسانی که دوست دارید، اعداد شانس شخصی، یا سالگردهای معنی‌دار دارید، اپ‌های لاتاری برای جلوگیری از سردرگم شدن شما به کار می‌آیند. برای مثال اپ مگا میلیونز و پاوربال اعداد شانس شما را در حافظه‌اش ذخیره می‌کند تا در زمان خرید بلیط اشتباهی رخ ندهد.

۲-نسبت به تاریخ جک‌پات‌ها و میزان جوایز به روز باشید

آیا شده که از زمان برگزاری یک جک‌پات بزرگ دیر باخبر شوید؟ اپ‌های لاتاری از چنین اتفاقی جلوگیری می‌کنند. بسیاری از اپ‌ها از جمله اپ‌هایی که به وسیله لاتاری‌های ایالتی پیشنهاد می‌شوند، به شما شانس مطلع شدن از مبلغ جایزه در صورت رسیدن به سطحی خاص را می‌دهد.

شما می‌توانید تصمیم بگیرید که این هشدار را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که در زمان تغییر کلی میزان جک‌پات و یا با رسیدن جایزه به مقداری که از نظر شما ارزش بازی کردن دارد به شما اطلاع رسانی کند.

اپ‌ها روش‌های مختلفی مانند ارسال پیام به گوشی موبایل یا پست الکترونیکی برای ارسال پیام اطلاع رسانی ارائه می‌دهند. روشی را انتخاب کنید که بیشترین توجه شما را به خود جلب کند. استفاده از این اعلان‌ها تضمین می‌کند که شما در بی‌خبری نباشید زمانی‌که  فرد دیگر جایزه بزرگ شما را بدست می‌آورد.

پخش زنده لاتاری

۳-به صورت زنده مراسم قرعه‌کشی را تماشا کنید

قرعه‌کشی‌های بزرگ معمولا بصورت زنده از تلویزیون پخش می‌شوند. اما در صورت قطع شدن ارتباط تلویزیون، آیا در زمان اجرای مراسم منتظر نتایج می‌مانید یا ترجیح می‌دهید برنامه دیگری نگاه کنید؟

اگر می‌خواهید از هیجان قرعه‌کشی زنده لذت ببرید و نمی‌خواهید که مقید به تلویزیون خود باشید، اپ  لاتاری هاب (lotteryHUB) اپلیکیشن رسمی پاوربال و مگا میلیونز را دانلود کنید.

اپ‌هایی مثل لاتاری هاب مراسم قرعه‌کشی را به صورت زنده پخش می‌کنند بنابراین شما بدون دسترسی به تلویزیون هم قادر به تماشای مراسم هستید. هم‌چنین در‌صورتی که فرصت دیدن برنامه زنده را نداشته باشید، می‌توانید در زمانی دیگر آن را ببینید.

۴-اعداد برنده در لاتاری‌های گوناگون را بررسی کنید

تحقیقات نشان می‌دهد، سالانه بیش از ۲ میلیارد دلار جایزه لاتاری در آمریکا بدون مشخص شدن برنده باقی می‌ماند. اغلب این جوایز متعلق به کسانی است که تنها به شماره‌های برنده جک‌پات توجه کرده‌اند و چون برنده نشده‌اند سایر جوایز کوچک‌تر را بررسی نکرده‌اند. اپ‌ها اجازه نمی‌دهند که شما یک جایزه بزرگ یا کوچک را از دست بدهید.

اگر شما به شرکت در لاتاری‌های مختلف عادت دارید، پی‌گیری شماره‌های برنده هر قرعه‌کشی می‌تواند آزار دهنده باشد. به علاوه، بخاطر سپردن تاریخ قرعه‌کشی‌های مختلف سخت است و ممکن است تنها پس از مهلت زمانی اعلام برد به یاد بیاورید که چنین بلیطی داشته‌اید. یک اپلیکیشن قادر است بررسی اعداد برنده را آسان ‌سازد.

برنامه‌هایی مانند لاتاری هاب امکان بررسی سریع و آسان نتایج مگامیلیونز، پاوربال و لاتاری‌های درون ایالتی را، با یک برنامه یک‌پارچه می‌دهد. اگر شما یک بخت‌آزمایی خاص را برای بازی مد نظر دارید، هر کجا که باشید با استفاده از اپلیکیشن مختص هر لاتاری در بسیاری از ایالت‌ها  می‌توانید به آسانی اعداد برنده را سریع مطابقت دهید.

بعضی از این برنامه‌ها حتا امکان اسکن کردن بلیط و بررسی احتمال برنده شدن و اعلام اینکه برنده شده‌اید را دارند. دقت کنید که بعضی افراد به علت خرابی اپلیکیشنی که استفاده می‌کرده‌اند، امکان کسب جایزه را از دست داده‌اند. یک مثال فاجعه‌ای بود که در اپ لاتاری ملی انگلستان رخ داد. این برنامه طبق انتظار می‌بایست به کاربران اجازه اسکن بلیط و مطلع شدن از نتیجه را می‌داد. اما مشکل رخ داده در قسمت خوانش بارکدها باعث شد تا برندگان قانونی از بردشان مطلع نشوند.

بسیاری از استفاده کننده‌گان از اپ لاتاری کشوری ممکن است در صورتی که اپ شماره‌های اشتباه نشان دهد بلیط‌شان را دور اندازند. برای جلوگیری از این مشکل، بهتر است هر کاربری که از اپلیکیشن استفاده می‌کند نسبت به بررسی دوباره قسمت بارکدخوان اقدام کند و قبل از بیرون انداختن بلیط اعداد نمایش داده شده را با بلیط مطابقت دهد. هم‌چنین استفاده از سایر روش‌ها برای بررسی اعداد هم مفید است زیرا ممکن است اعلانی از اپ نیاید یا نادیده انگاشته شود.

لاتاری مشارکتی

۵-از اپ‌ها برای مدیریت آسان‌تر شرکت در لاتاری مشارکتی استفاده کنید

ایجاد یک گروه از همکاران یا دوستان یک راه مناسب برای افزایش شانس برد در بخت‌آزمایی است. اما مدیریت یک گروه شرکت کننده کاری پیچیده است. هر اشتباهی می‎‌تواند منجر به ناراحتی و حتی پیگرد قانونی شود.

اپ‌ها در این مورد به شما کمک می‌کنند و از اینکه همه در وضعیت یکسانی باشند اطمینان حاصل می‌کنند. یک برنامه مثل crowdlotto یا  lottery pool boss به شما این دسترسی را می‌دهد تا افراد شرکت کننده در هر قرعه‌کشی، تعداد افرادی که بلیط لاتاری را بصورت گروهی خریده‌اند و جایزه‌ای که در صورت برد به هر نفر می‎رسد را ببینید.

بدین‌وسیله از هرگونه سوءتفاهمی اجتناب می‌‌شود نظیر اینکه کدام شماره‌ها عضو گروه هستند ، شناسایی افراد شرکت کننده واقعی، کسانی که پول پرداخت کرده یا نکرده‌اند و تعداد سهامی که هر فرد خریداری کرده است. همچنین در انتها جایزه برد آسان و شفاف تقسیم می‌شود و همه از اینکه سهم منصفانه‌ای نصیب‌شان شده مطمئن می‌شوند.

بیشتر بخوانید: لاتاری مشارکتی و فواید آن!

۶-با استفاده از اپ در قرعه‌کشی‌های شانس مجدد شرکت کنید

بسیاری از لاتاری‌های ملی و ایالتی به افرادی که در قرعه‌کشی اول برنده نشده‌اند امکان شرکت در قرعه کشی دوم را می‌دهند. پس اگر از شانس مجدد استقبال می‌کنید باید از این فرصت استفاده کنید. شانس برد در جوایز کوچک اغلب بیشتر از جک‌پات است. بر طبق مقاله Gamboool شانس برد جایزه ۴۲ هزار دلاری قرعه شانس مجدد لاتاری کالیفرنیا  ده بار آسان‌تر از اولین قرعه‌کشی است و نکته جالب این است که شرکت در دور دوم هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد. موافقید که گزینه‌ای بدی نیست؟

این روزها، بسیاری از ایالت‌ها اجازه شرکت در شانس مجدد را تنها به‌ صورت آنلاین یا از طریق اپلیکیشن‌های گوشی می‌دهند زیرا بدینوسیله آنها قصد دارند تعداد ورودی‌ها به قرعه‌کشی دوم را محدود کنند. شما می‌توانید با پیدا کردن بلیط‌های لاتاری دور انداخته شده شانس شرکت در این قرعه از آن خود کنید.

استفاده از گوشی تلفن همراه‌ برای ورود به این اپ‌ها میان‌بری است که شما را درمسیر رقابت برای دریافت جوایزی شیرین قرار می‎‌دهد که هزینه‌ای ندارد و تنها چند ثانیه از وقت‌تان را می‌گیرد. پس همه ‌بخت‌آزمایی‌هایی که شرکت می‌کنید را برای شانس مجدد بررسی کنید و در صورت امکان شرکت، بفهمید مبالغ پرداختی جایزه و شانس برد چقدر است.

۷-خدمات خرید بلیط برای شما (در بعضی مناطق)

اگر قصد خرید آنلاین بلیط دارید برای مایوس شدن آماده باشید. بر طبق مقاله‌ای از فوربس، تنها در بعضی ایالات خاص امکان خرید آنلاین بلیط  وجود دارد. با این‌حال در بعضی از این ایالات، اپ‌ها می‌توانند مشکل را حل کنند.

برای مثال جک‌پاکت (jackpocket) به شهروندان نیویورک و دیگر ایالت‌ها اجازه می‌دهد از راه دور و از طریق اپ اقدام به خرید بلیط کنند. جک‌پاکت در واقع به شما بلیط به‌صورت آنلاین نمی‌فروشد بلکه وجه را از شما دریافت کرده و یک نفر را برای خرید بلیط شما به فروشگاه‌های رسمی می‌فرستد. آنها بلیط را در جای امنی تا پایان مراسم قرعه‌کشی نگه می‎‌دارند و یک کپی از بلیط برنده را جهت تایید برای‌تان می‌فرستند.

اگر مبلغ برد شما کمتر از ۶۰۰ دلار باشد بصورت مستقیم به حساب کاربری‌تان در جک‌پاکت افزوده می‌شود. اگر مبلغ جایزه بیش از ۶۰۰ دلار باشد، تحت شرایط امنیتی خاص برای‌تان ارسال می‌شود تا نقدش کنید. در این روش به کمک جک‌پاکت سختی‌های خرید آنلاین دور زده می‌شود و به شما اجازه خرید ایمن بلیط تا زمانی که در محدوده تحت پوشش این شرکت باشید را می‌دهد.

اگر در انگلستان زندگی می‌کنید، اپ لاتاری ملی امکان خرید بلیط از طریق گوشی هوشمند را فراهم ساخته است. یک بررسی در اینترنت به شما نشان می‌دهد که آیا سایر افراد منطقه محل زندگی‌تان از اپلیکیشن برای خرید بلیط لاتاری استفاده می‌کنند یا خیر؟

برای جلوگیری از کلاهبرداری، مراقب سایت‌ها و اپ‌هایی که به شما پیشنهاد خرید بلیط می‌دهند باشید. بخش نظرات مشتریان را خوانده و شکایات احتمالی را بررسی کنید و ببینید که آیا هیچ خبرگزاری مهمی اخبار مرتبط با اپلیکیشنی که قصد استفاده از آن را دارید پوشش داده است؟

ایا برای استفاده از اپلیکیشن‌ها آماده‌اید؟

اپ‌های مختلفی برای این امر در دسترس هستند. با استفاده از اپ‌استور و گوگل‌پلی موردی را که برای شما مناسب است بر اساس اینکه قصد شرکت در کدام لاتاری دارید و چه امکاناتی نیاز دارید را پیدا کنید.

منبع: د بلنس اوری دی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

قوانین انتقال جک‌پات لاتاری (Rollover)

اگرچه ممکن است اغلب بازیکنان لاتاری با اصطلاح «انتقال» که در زبان انگلیسی به آن Rollover م…