خانه استراتژی لاتاری نحوه موفقیت در لاتاری: شانس، استراتژی یا هر دو؟

نحوه موفقیت در لاتاری: شانس، استراتژی یا هر دو؟

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای نحوه موفقیت در لاتاری: شانس، استراتژی یا هر دو؟ بسته هستند
224

آیا برنده شدن در لاتاری بر اساس استراتژی ممکن است یا تنها به شانس محض احتیاج دارد؟ مساله این است! به همین دلیل بسیاری از ریاضیدانان، آمار شناسان و علاقمندان به لاتاری سعی در یافتن پاسخ دارند. نتیجه گیری آنها اما تا حدودی متناقض است.
اگر نگاهی به برجسته‌ترین و باورنکردنی‌ترین بردهای لاتاری بیندازیم، تنها می‌توان شانس را عامل اصلی دانست. با این حال در برخی موارد علاقمندان به لاتاری زحمت زیادی کشیده‌اند تا استراتژی بی نقص خود را بسازند و تا حدودی موفق هم بوده‌اند.
از آنجا که نتیجه گیری قطعی تقریباً غیرممکن است به برخی از برندگان خوش شانس لاتاری نگاهی می‌اندازیم تا بررسی کنیم که چگونه جایزه را فتح کرده‌اند و آیا این موفقیت بر اساس شانس بوده است یا عوامل دیگری.

نحوه موفقیت در لاتاری: شانس، استراتژی یا هر دو؟

برندگان باور نکردنی، غلبه بر شانس به روش‌های غیر قابل تصور

در تاریخ لاتاری شرایط و حوادثی وجود دارد که عجیب‌تر از داستان است. این داستان‌ها به ما می‌گوید شانس می‌تواند یک عامل باورنکردنی باشد.

حتما بخوانید: رابطه نماد‌های شانس با انتخاب شماره‌های برنده لاتاری

داستان مردی که موفق شد دو بار برنده جایزه یک میلیون دلاری از لاتاری شود، اثبات قطعی شانس لاتاری در بهترین حالت است.
رالف رودس Rolf Rhodes وقتی برای اولین بار در ماه می ۲۰۱۸ برنده لاتاری فوری ماساچوست شد، خبرساز شد. کمی ‌بیش از یک سال بعد، شانس مجدداً به رالف رو کرد و همان مبلغ را مجدداً برنده شد، در نتیجه با تجمیع جوایز لاتاری دو میلیون دلار به دست آورد.
او برای بار دوم احتمال برد یک به ۱.۶۸ میلیون را شکست داد. اگر به احتمال تجمیعی دو بار برنده شدن رالف نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که از نظر آماری غیرممکن است. حقیقت ماجرا این است که شانس معمولاً دو بار درب خانه را نمی‌زند و این امر در مورد جکپات لاتاری نیز صدق می‌کند.


در اکتبر ۲۰۱۹، داستان یک متصدی بار شواهد بیشتری در زمینه نقش سرنوشت یا شانس برای برنده شدن در لاتاری ارائه داد. مرد سخت کوش اهل میسوری بجای انعام، بلیط لاتاری دریافت کرد. او نمی‌دانست که این پیشنهاد زندگی او را برای همیشه تغییر خواهد داد.
تیلور روسی Taylor Rossi مدتی بود که در بار بلیچر Bleacher’s Bar کار می‌کرد و از این انعام غیرمعمول تعجب نکرد. این انعام توسط یکی از مشتریان دائمی به وی داده شد، فردی که اغلب بجای پول نقد بلیط لاتاری به پرسنل هدیه می‌داد.
بلیط تیلور یک جایزه ۵۰ هزار دلاری به همراه داشت. خیلی جالب می‌شد اگر از احساس مرد انعام دهنده نسبت به کل موضوع با خبر می‌شدیم.
اینها فقط دو داستان باورنکردنی از ‌شانس است که زندگی فردی را برای همیشه دگرگون می‌کند. در ادامه با داستان‌های باورنکردنی و احساسی دیگری نیز مواجه می‌شوید.

داستان رونی فاستر داستانی است که بشکل ویژهای مهیج و الهام بخش است.

در اکتبر ۲۰۱۹، رونی در حال رفتن به آخرین مرحله شیمی‌ درمانی سرطان روده بزرگ بود. قبل از رسیدن به بیمارستان، او توقف کوتاهی کرد و بلیط لاتاری فوری کارولینای شمالی را خریداری کرد. بلیط پنج دلار قیمت داشت و رونی پیشتر دو بلیط دیگر خریداری کرده بود.
بلیط اول هیچ بردی به همراه نداشت، اما بلیط دوم بردی ۲۰۰ هزار دلاری برای رونی در پی داشت. از آنجایی که آن روز پایان درمان رونی و برد بزرگ وی در لاتاری بود، زندگی جدیدی او آغازشد.

آیا استراتژی هوشمند می‌تواند شانس خالص را شکست دهد؟

گرچه این داستان‌ها فوق العاده الهام بخش هستند، اما بیشتر ما می‌دانیم که بعید است بتوان تا این حد خوش شانس بود و بر احتمال برد اندک غلبه کرد. شانس لاتاری قطعاً نقش مهمی ‌در کل مسئله دارد، اما آیا چیزی فراتر از سرنوشت وجود دارد، عاملی که بتوانیم آن را کنترل کنیم تا احتمال برد را بهبود ببخشیم؟
استراتژی‌های زیادی در این حیطه وجود دارد از جمله: چرخ‌ لاتاری، اعداد داغ و سرد و حتی محصولات نرم افزاری پیش بینی کننده.
متأسفانه بیشتر این ابزارها می‌توانند فقط یک نفر یعنی خالق استراتژی یا محصول نرم افزاری مربوطه را ثروتمند سازند. بنابراین بسیاری از افراد ادعای واهی دارند که توانسته‌اند کد لاتاری را هک کنند. اگر این چنین باشد، تعداد میلیونرهای لاتاری بسیار بیشتر از ارقام فعلی خواهد بود.
به عنوان مثال شانس برنده شدن مگامیلیونز یک به ۳۰۲،۵۷۵،۳۵۰ است. بنابرای، حتی اگر با استفاده از یک مجموعه منطقی موفق به از بین بردن تعدادی از اعداد یا ترکیب‌ها شوید، با این وجود از لحاظ آماری با شانس اندکی برای برد جکپات مواجه خواهید بود.

عزت نفس، استراتژی برنده شدن در لاتاری

پیشنهادات متخصصین

اگر از متخصصان برای بهبود شانس خود بپرسید چندین پیشنهاد ساده و منطقی دریافت خواهید کرد.
اولین مورد این است که لاتاری‌های مناسب انجام شود. بازی‌های روزانه و محلی با احتمال برد بسیار بهتری نسبت به لاتاری‌های بین المللی بزرگ برخوردارند. اگر می‌خواهید احتمال برد خود را از نظر استراتژیک بهبود ببخشید، باید بازی‌هایی را انتخاب کنید که از احتمال برد بهتری برخوردار باشند. این روش جایزه را تضمین نمی‌کند. با این وجود احتمال دریافت جایزه افزایش می‌یابد.
لاتاری‌های شانس مجدد، بونوس و بازی‌های الحاقی نیز باعث بهبود وضعیت می‌شوند و شانس آماری بهتری برای برنده شدن جایزه وجود دارد. شانس در لاتاری اغلب به شکل قرعه کشی‌های اضافی، ضریب‌های ویژه و سایر بونوس‌ها ظاهر می‌شود که جوایز بیشتری را در سطوحی بالاتر ارائه می‌دهد.
رویکرد نهایی که برخی ریاضیدانان آن را تأیید می‌کنند، بازی کردن با اعداد یکسان است.
در انتخاب شماره‌های لاتاری همیشه استراتژی‌ای وجود دارد. برخی از افراد تاریخ‌های شانس مانند تولد و سالگرد را انتخاب می‌کنند. دیگران بلیطی را انتخاب می‌کنند که به طور تصادفی ترکیب عددی ایجاد کرده باشد. با این وجود احتمال برد بیشتر می‌شود اگر برای هر قرعه کشی از مجموعه اعداد ثابتی استفاده کنید.

شانس در لاتاری
با این حال داستان‌های شانس لاتاری نشان می‌دهد اغلب افرادی که از روی هوس و بدون استراتژی بلیط خریداری کرده‌اند در نهایت برنده شده‌اند (در حالی که آن افرادی که قصد موفقیت در لاتاری دارند همچنان در تلاش هستند که این کار را انجام دهند).
نکته آخری که بایستی به خاطر بسپارید این است که برای برنده شدن باید در لاتاری شرکت کنید.
اگر بلیط نخرید هیچ فرصتی برای موفقیت در لاتاری ندارید. اگرچه تهیه بلیط برای هر قرعه کشی ممکن است امکان پذیر نباشد، اما پایبندی به برخی از برنامه‌ها در نهایت می‌تواند منجر به نتیجه شود. نیازی به خرید چندین بلیط با ترکیبهای مختلف نیست، اما اتفاقات خوب فقط برای افرادی رخ می‌دهد که به اندازه کافی برای پذیرش فرصت‌ها آماده هستند.
لاتاری به معنای سرگرمی، آزمایش شانس خود و حتی بدست آوردن مقداری پول نقد در این مسیر است. این جنبه اساسی بازی را فراموش نکنید و مسئولانه در لاتاری شرکت کنید. فقط یک بلیط لازم دارید تا زندگی شما برای همیشه تغییر کند. فشار زیاد و صرف هزینه‌های سنگین راهی برای تغییر زندگی به سمت بهتر شدن نیست.

منبع: لاتاری پروز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…