خانه برندگان لاتاری بلیط مشارکتی= شانس بیشتر + هزینه کمتر

بلیط مشارکتی= شانس بیشتر + هزینه کمتر

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بلیط مشارکتی= شانس بیشتر + هزینه کمتر بسته هستند
1,148
بلیط مشارکتی مگامیلیونز

شروع داستان با یک بلیط مشارکتی مگا میلیونز

حدود ۶ سال پیش خانم کارن کراس در محل کارش خرید لاتاری مشارکتی را با همکارانش شروع کرد و در نهایت آنها امسال حاصل زحماتشان را چیدند. باور برنده شدن یکی از بلیط های مگا میلیونز به ارزش ۲ میلیون دلار برایشان بسیار سخت بود.

اعضای این گروه خوش شانس در تاریخ  ۲۴ آگوست اعداد برنده  ۱،۶،۱۳،۱۸ و ۴۹ را درست پیش بینی کرده بودند اما در مورد مگابال عدد ۸ اشتباه حدس زده بودند.

لاتاری مگا میلیونز و مگا‌بال چیست؟

لاتاری مگامیلیونز یک بخت آزمایی کاملا آمریکایی است که در بین کشورهای سراسر دنیا شهرت بسیاری دارد. مبلغ جایزه‌ی بزرگ  مگامیلیونز ۳۰۳,۰۰۰,۰۰۰ $ است.

برای بازی مگا میلیونز باید ۵ عدد اصلی از بین ۱ تا ۷۰ و ۱ عدد افزوده مگابال از بین اعداد ۱ تا ۲۵ انتخاب شود. هر چه تعداد بلیط های خریداری شده شما و ترکیب انتخاب‌ها بیشتر باشد شانس برنده شدنتان افزایش می‌یابد.

اعلام نتایج و اوج هیجان

در پی اعلام نتایج، کارن فهمید که بلیط مشارکتی برنده ۲ میلیون دلاری در فروشگاهی به نام Wheels Convenience در فرفیلد خریداری شده است. او در این لحظه تصمیم گرفت که اعداد خودشان را بررسی کند زیرا آن مغازه دقیقا همان مغازه‌‎ای بود که آنها بلیط را خریده بودند.

خانم کراس متوجه شد که گروه همکاران ۵ عدد را درست پیش بینی کرده‌اند ولی از مبلغ برد اطلاعی نداشت. ابتدا تصور می‌کرد که آنها حدود ۵۰۰۰ دلار برنده شده باشند، با این حال به آینده خوش‌بین و امیدوار بود.

همان روز خانم کراس با همکارش راهی مغازه شد و بلیط خودشان را به همراه دو همکار دیگر که به صورت اینترنتی در لحظه چک کردن بلیط همراه آنها بودند چک کردند. کنترل هیجانشان پس از نمایش عبارت « برنده  ۲۰۰۰۰۰۰ دلار» غیر ممکن بود و جیغ کشان به سمت ماشین دویدند.

تعداد زیادی از گروه ۳۱ نفره آنها در محل کار برای دریافت چک بزرگ جایزه بزرگ راهی مقرر لاتاری در Rocky Hill شدند و نکته جالب توجه این که آنها در زمان انتخاب اعداد از ویژگی Megaplier استفاده کرده بودند که جایزه انتخاب ۵ عددشان را دوبرابر می کرد. چی بهتر از این!

اگر انتخاب شما هم مگا میلیونز است، قرعه کشی روز‌های شنبه و چهارشنبه ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود. شانس خودتان را با بزرگترین لاتاری‌های دنیا در سایت لاتاری دات کام امتحان کنید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …