خانه استراتژی لاتاری ده توصیه برتر برای موفقیت در لاتاری پاوربال

ده توصیه برتر برای موفقیت در لاتاری پاوربال

9 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ده توصیه برتر برای موفقیت در لاتاری پاوربال بسته هستند
273
لاتاری پاوربال

در حالی که اکثر افراد به طور غریزی در صف کسب فرصتی برای برد جکپات محبوب مگامیلیونز هستند، اما برای بسیاری از آنها برادر کوچکتر او، یعنی لاتاری پاوربال می‌تواند گزینه بهتری باشد. با احتمال بهتر ۱ به ۲۹۲،۲۰۱،۳۳۸ در مقایسه با ۱ به ۳۰۲،۵۷۵،۳۵۰ در مگا میلیونز، پاوربال به طور مداوم بازیکنان بی شماری را در سراسر جهان به خود جذب می‌کند. اگر فرصت داشتن میلیون‌ها دلار شما را جذب می‌کند، بازی پاوربال قهرمان بی چون و چرای همۀ لاتاری‌ها را در نظر بگیرید. هنگامی ‌که برد‌های بالقوه به مقادیر نجومی ‌می‌رسد حتی تفننی‌ترین بازیکنان لاتاری را وادار می‌کند که از خانه بیرون بیایند و یکی دو بلیط بخرند تا شانس خود را برای آزادی مالی و جایزه تغییر دهنده زندگی امتحان کنند.
این که هر هفته بلیط می‌خرید یا بازیکن مبتدی هستید فرقی ندارد، در این مطلب چند توصیه برای کمک به افزایش احتمال برنده شدن در لاتاری پاوربال آورده شده است.

خواندن این مطلب را هم توصیه می‌کنیم: لاتاری پاوربال نیوزلند؛ فرصتی برای برنده شدن یک جکپات بدون مالیات

ده توصیه برتر برای موفقیت در لاتاری پاوربال

نکات مربوط به لاتاری پاوربال

۱. منتظر یک قرعه کشی انتظار مثبت باشید

شانس شما برای برنده شدن در لاتاری پاوربال در حدود ۱ به ۲۹۲ میلیون است. به همین دلیل، بهتر است صبر کنید تا مبلغ جکپات به جایزه حداکثری برسد، چیزی که بازیکنان آن را بازی انتظار مثبت می‌نامند. این نوع بازی از نظر آماری بیش از ۱ دلار پرداخت برای هر دلار بازی دارد. به عنوان مثال، یک بلیط ۲ دلاری اگر طور متوسط ۲.۳۰ دلار برد برای شما به ارمغان بیاورد در نتیجه شما ۱۵٪ سود خواهید داشت. بنابراین، اگر علاقمند به استفاده از استراتژی ریاضی عملی برای افزایش احتمال برنده شدن جوایز بزرگتر هستید این مدل می‌تواند یک روش عالی باشد!

نکته ۲. استراتژی‌های مختلف لاتاری را امتحان کنید

منطقی است که با هر بار ورود به لاتاری شانس کلی برنده شدن خود را افزایش می‌دهید. استفاده از استراتژی‌های مختلف لاتاری مانند جستجوی رایج‌ترین اعداد قرعه کشی یکی دیگر از نکات مفید در بررسی رایج‌ترین اعداد پاوربال است، ضمن اینکه این سوال را به وجود می‌آورد که آیا توپ‌های لاتاری در واقع از لحاظ وزن و شکل مشابه هستند؟ برخلاف اعداد کمتر رایج، اعداد بیشتر رایج پاوربال نه تنها در طول کل تاریخ پاوربال بلکه در طی سال‌های اخیر سه بار یا بیشتر از گردونه خارج شده‌اند: ۲۰۱۵-۲۰۱۸!
آیا هنوز هم اعتقاد دارید توپ‌های لاتاری به یک اندازه هستند؟

نگاهی به توپ‌های زیر بیندازید که با تواتر بیشتری برنده شده‌اند، یعنی از ۳۳ تا ۳۷ بار در طول سه سال گذشته. این فقط یک نظریه نیست، شواهد واقعی اثبات می‌کنند برخی از اعداد به مراتب «اعداد برنده‌تری» هستند. می‌توانید از این مورد به نفع خود استفاده کرده و برخی از این اعداد را در بلیط خود وارد کنید.
رایج‌ترین شماره‌های پاوربال: ۹-۳۲-۲۸-۶۹-۲۳-۶۴

شماره های داغ و سرد؛ چگونه اعداد لاتاری را انتخاب کنیم؟

۳. از بازی با شماره‌های کمتر رایج خودداری کنید

بسیاری از متخصصان لاتاری معتقدند که شما هرگز نباید با اعداد کمتر رایج به لاتاری وارد شوید. به دلایلی که فقط مسئولان لاتاری می‌دانند، این اعداد کمتر از سایر اعداد برنده می‌شوند. در جریان ۳۱۸ بازی انجام شده از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸، تحلیلگران لاتاری اعلام کرده‌اند که شماره ۶۴، ۳۷ بار و شماره ۲۳ نیز ۳۵ بار از گردونه خارج شده‌اند.
در مقابل، عدد ۳۵ فقط ۱۱ بار و عدد ۳۴ نیز ۱۵ بار، تقریباً نصف اعداد دیگر برنده شده‌اند. جدول زیر اعدادی را نشان می‌دهد که در سه سال گذشته کمتر از گردونه خارج شده‌اند. اگر باهوش باشید این آمار را در نظر می‌گیرید و شاید از اعداد کمتر رایج پاوربال که معمولاً برنده نشده‌اند خودداری کنید. اعداد کمتر رایج پاوربال: ۱۴-۵۱-۴۶-۴-۳۴-۳۵

اعداد شانس

۴. تاریخ تولد دایره انتخاب شما را محدود می‌کند

روزهای تولد و سالگرد‌ها احتمالاً به دلیل شانس شخصی محبوب‌ترین شماره‌های لاتاری هستند. با این حال، انتخاب‌های مبتنی بر تولد/سالگرد محدوده انتخابی شما را بین ۱ تا ۳۱ محدود می‌کند اما افزودن اعداد بالاتر به ورودی می‌تواند گزینه بهتری باشد.
وبسایت‌های تحلیلی محبوب پیش بینی لاتاری، اعداد کوچک و بزرگ در کل تاریخ پاوربال را رصد می‌کنند. اعداد کوچک معمولاً در نیمه اول مجموعه اعداد دیده می‌شوند، در حالی که اعداد بزرگ با نیمه دوم ارتباط نزدیک دارند. با در نظر گرفتن محدوده ۳۴-۳ بعنوان اعداد کوچک پاوربال و اعداد ۳۵-۶۹ بعنوان اعداد بزرگ، وضعیت آماری احتمال برد اعداد مشخص شده را بررسی می‌کنیم.

۵. اعداد دارای دیرکرد را بررسی کنید

آیا شماره‌های دارای دیرکرد را بررسی کرده‌اید؟ اینها اعدادی هستند که در گذشته غالباً دیده می‌شدند و مدتی است که دیگر در قرعه کشی‌ها ظاهر نمی‌شوند. با پیگیری این موضوع، برخی از کارشناسان معتقدند که زمان آن فرا رسیده که این اعداد دوباره برنده شوند. مراقب این موضوع باشید.

۶. به جفت‌های متداول توجه کنید

جفت شماره‌های لاتاری یکی دیگر از پدیده‌های مورد بحث متخصصان لاتاری است. چرا بعضی از اعداد بیشتر از بقیه بصورت جفت ظاهر می‌شوند؟ ارقام به خودی خود صحبت می‌کنند، شاید این جفت اعداد از برخی جهات با هم تعامل داشته باشند، به عنوان مثال، به دلیل تأثیر فرا فیزیکی یا سایر ارتباطات ناشناخته.

۷. تواتر اعداد زوج و فرد را مقایسه کنید

اعداد فرد و زوج و فرمول پشت آنها چیست؟ آیا در قرعه کشی‌ها همه اعداد زوج یا فرد هستند؟ جدول زیر هر ترکیب ممکن از اعداد فرد و زوج و همچنین تعداد دفعاتی است که ترکیب اعداد فرد و زوج در قرعه کشی‌های پاوربال ظاهر شده‌اند. از این آمار برای استفاده از بهترین ترکیب ممکن از زوج و فرد استفاده کنید تا به نفع شما باشد.
• ۰ و ۵: دفعات ظهور ۷۲ بار معادل ۲۶%
• ۱ و ۴: دفعات ظهور ۴۳۶ بار معادل ۱۵۷۶%
• ۲ و ۳: دفعات ظهور ۹۰۹ بار معادل ۳۲۸۶
• ۴ و ۱: دفعات ظهور ۴۱۳ بار معادل ۱۴۹۳%
• ۵ و ۰: دفعات ظهور ۶۵ بار معادل ۲۳۵%

استراتژی برنده شدن در لاتاری : اعداد زوج یا فرد؟

نکته ۸. نگاهی به شماره لاتاری در منحنی بل بیندازید

آیا شماره‌های خود را آماده کرده‌اید؟ حال آنها را جمع زده و عدد کل را ثبت کنید. این عدد خاص چند بار در قرعه کشی‌ها ظاهر شده است؟ نگاهی به نمودار زیر بیندازید. یافتن پیوند بین مفاهیمی ‌که انتظار نداشتید یا قبلاً به آنها نگاه نکرده‌اید مسحورکننده است. آیا می‌دانستید که مجموع اعدادی خاص تواتر برد بسیار بیشتری نسبت به سایر اعداد دارند؟

۹- جایزه یکباره یا اقساط سالانه

حال فرض کنید برنده شده‌اید، آیا باید دریافت یکجای مبلغ را انتخاب کنید یا پرداخت سنواتی؟ پرداخت‌های سنواتی به معنای دریافت مبلغ جایزه خود طی ۲۰ تا ۳۰ سال است. با این روش عدم ارتکاب به اشتباهات مالی بسیار آسان‌تر خواهد بود زیرا بایستی بودجه خود را بر اساس دریافتی ماه به ماه تنظیم کنید نه اینکه تصور کنید یک پول بی پایان در اختیار دارید. اساساً پول اقساطی شما را از صرف هزینه زیاد باز می‌دارد. عموماً مدیریت یک ثروت کلان ۲۰ میلیون دلاری برای یک برنده که ممکن است قبلاً سالیانه ۳۰،۰۰۰ دلار درآمد داشته دشوار است. همچنین مزایای اضافی نظیر پرداخت مالیات کمتر در دراز مدت در مقایسه با دریافت یکباره جایزه را دارید.

نکته ۱۰. مسئولانه بازی کنید

مهم‌ترین عنصر برای شرکت در لاتاری‌ها و جکپات‌ها، بازی مسئولانه است. این موضوع شامل آگاهی، درک انتخاب‌ها، جنبه سرگرمی لاتاری‌ و همچنین دانستن محدودیت‌های فردی است. هرگز بیش از توان خود هزینه نکنید. لاتاری یک برنامه سرمایه گذاری نیست بلکه در نهایت یک بازی سرگرمی ‌بزرگسالان است. بنابراین، باید با احتیاط به آن رسیدگی شود و ریسک‌های آن مورد توجه قرار گیرد.

آیا قانون جذب می‌تواند در برنده شدن لاتاری به شما کمک کند؟

قانون جذب و پاوربال

بیشتر افراد در برهه‌ای از زندگی خود لیستی از کارهایی را که در صورت برنده شدن در لاتاری انجام می‌دهند، تهیه کرده‌اند. آنها بدهی‌های خود را پرداخت می‌کنند، یک خانه رویایی و یک ماشین خوب می‌خرند، به یک مسافرت رویایی می‌روند و همچنین هدایای مجللی برای دوستان و خانواده خود خریداری می‌کنند. بازیکنان زیادی وجود ندارد که واقعاً به درون خود نگاه کرده و خواسته‌های خود را با جزئیات دقیق شناسایی کنند و هدف خاصی را برای برنده شدن در لاتاری تعیین نمایند.
آیا مدتی را صرف تحلیل دقیق پول لازم برای زندگی ایده آل خود کرده‌اید؟ ارزش دقیق خانه رویایی یا اتومبیل مورد نظر شما چقدر است؟ آیا پوستری با عکس مقصد رویایی خود دارید که عکس شما بر روی آن سنجاق شده است؟ در مورد خواسته‌های خود با جزییات عمل کرده و روزانه مدتی را صرف تمرکز روی رویاهای خود کنید، می‌توانید از این طریق انرژی خود را به سمت شکل دادن به آینده خود سوق دهید. این روش مربوط به ایده قانون جذب است، مفهومی‌ که قطعاً می‌تواند برای برنده شدن در لاتاری اعمال شود. با تمرکز روزانه بر روی اهداف مثبت، می‌توانید رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید.
مهمتر از همه به یاد داشته باشید که اگر بدنبال فراوانی بیشتری هستید، باید از قبل احساس وفور و فراوانی کنید!

پنج حقیقت که باید در مورد قانون جذب بدانید 

منبع: لاتاری یونیورس

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…