خانه برندگان لاتاری اراده پولادین برای مقابله با اعتیاد به قمار

اراده پولادین برای مقابله با اعتیاد به قمار

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای اراده پولادین برای مقابله با اعتیاد به قمار بسته هستند
466
اعتیاد به قمار

اگر تصور می‌کنید که نمی‌توان به لاتاری و بخت آزمایی اعتیاد پیدا کرد، ادم اسموند Adam Osmond مثال نقض این موضوع است. با این مطلب با ما همراه باشید تا درسی بیاموزید که مبادا این ماجرا برای شما هم پیش آید.

اعتیاد به قمار را جدی بگیرید!

خریدن یک یا چند بلیط لاتاری در هفته کاری غیرمعمول و عجیب نیست و انتظار آن را می‌توان داشت. با این وجود برخی افراد دوز خرید را بالا می‌برند و خیلی بیشتر لاتاری بازی می‌کنند و در نهایت درگیر اعتیاد به قمار می‌شوند. ادم اسموند که قبلا صاحب مغازه‌ای بوده، نمونه بارز اعتیاد به لاتاری است که این اعتیاد می‌توانست به نابودی زندگیش منجر شود. او به دلیل عطش سیری ناپذیرش برای قمار، همه چیزش را از دست داد.

در ظاهر به نظر می‌رسید ادم اسموند ساکن ایالت کانکتیکات در مسیر موفقیت در حال حرکت است. او در رشته بازرگانی فارغ التحصیل شد و پس از مدت کوتاهی کسب و کار خود را راه اندازی کرد. با سختکوشی، صبر و پشتکار توانست در کار خود موفق شود. متاسفانه اسموند به لاتاری اعتیاد پیدا کرد طوریکه تقریبا دست برداشتن از آن برایش غیرممکن شد.

مانند اکثر افرادی که به قمار اعتیاد دارند ابتدا مشکل با شرط‌های کوچک شروع شد. او اولین بلیط لاتاری را در سال ۱۹۸۶ خرید و سال‌های سال غیر مسئولانه ادامه داد.

او بدون اطلاع از خانواده خود، روزهای کاری و حتا تعطیلات آخر هفته در فروشگاه حضور داشت و هزاران دلار را صرف بلیط‌‌ های لاتاری می‌کرد. زمانی که برنده می‌شد تمام مبلغ برد را دوباره بلیط لاتاری می‌خرید و این چرخه معیوب ادامه داشت. تا این که در سال ۲۰۰۷ کنترل بازی از دستانش خارج شد. زمانیکه او برنده جایزه بزرگ ۵۰۰۰۰ دلاری شد، ظرف مدت یک هفته کل مبلغ را خرج خریدن بلیط کرد. او واقعا به بردن اهمیت نمی‌داد و تنها به خریدن بلیط و برنده شدن مبالغ بالاتر اعتیاد پیدا کرده بود.

در سال ۲۰۰۸ در یک تصمیم عجیب ۵۴۰۰۰ بلیط لاتاری خرید اما حتا یک بلیط هم از این تعداد بلیط برنده نشد و نکته جالب که او پول این بلیط‌ ها را پرداخت نکرده بود! مقامات برگزار کننده لاتاری مغازه او را تعطیل کردند و تنها آن زمان بود که خانواده‌اش متوجه داستان شدند. حالا زمان پشیمانی بود. او به کارهایی که می‌توانست با آن پول‌ها برای خود و خانواده‌اش انجام دهد فکر می‌کرد.

سه سال پس از ترک اعتیاد به بخت آزمایی، او سرگرمی سالم‌تری را جایگزین لاتاری کرد و آن دویدن بود. او در ۲۰۰ ماراتن و اولترا ماراتن شرکت کرد و در سال ۲۰۱۶ قصد داشت ۱۶۹ شهر در ایالت کانکتیکات را بدود. مهمتر از همه او با بسیاری از افراد در مورد اعتیاد به قمار صحبت کرد و به افراد زیادی در رابطه با خطرات قمار غیر مسئولانه آموزش داد. او به افراد درگیر مشکلات قمار کمک کرد تا به گروه‌های دویدن دوی ماراتن او ملحق شوند تا زندگی مثبت‌تری داشته باشد.

بازی مسئولانه راز موفقیت است!

اگر تصور می‌کنید که اعتیاد به قمار برای شما هرگز اتفاق نمیافتد، سخت در اشتباهید. مشکلات قمار ابتدا همیشه کوچک است و شما تا زمانی که در میلیون‌ها دلار بدهی غرق شده باشید متوجه نخواهید شد. بازی مسئولانه را جدی بگیرید و از لاتاری به عنوان یک سرگرمی مفرح نهایت لذت را ببرید و شانس خودتان را برای برنده شدن جایزه بزرگ و تحول در زندگی امتحان کنید.

منبع: لاتاری کریتیک

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …