خانه برندگان لاتاری مردی که سرطان را شکست داد، برنده ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه قرعه کشی در دومین شانس شد

مردی که سرطان را شکست داد، برنده ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه قرعه کشی در دومین شانس شد

10 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای مردی که سرطان را شکست داد، برنده ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه قرعه کشی در دومین شانس شد بسته هستند
53

بردن لاتاری درشانس دوم و داشتن اقبال بلند دو چیزی است که برای مردی بهبود یافته از سرطان در کارولینای شمالی، و شهر Scotland Neck اتفاق افتاد. برای اریک الکساندر، آخرین پیروزی او یک جایزه قرعه کشی ۱۰۰۰۰۰ دلاری از بلیط های scratch-off در دومین شانسش در قرعه کشی بود.

الکساندر Rhabdomyosarcoma، سرطانی که در بافت نرم مانند بافت عضله ها یا اندامهای توخالی مانند مثانه ایجاد می شود را شکست داد. در ۳ ژوئن، او با وارد كردن بلیط های قرعه کشی Multiply the Cash، با شانسی بین ۱ تا ۱۰ میلیون، برنده برتر سال ۲۰۲۰ شد. این قرعه کشی دومین از چهار قرعه کشی کلی شانس دوم برای آن بازی بود. او در این رابطه گفت: “من یک بازمانده از سرطان هستم، بنابراین به طور حتم به شانس دوم اعتقاد دارم.”

الکساندر در حوالی روز ۳ ژوئن به WiFi دسترسی نداشت. ایمیل تبریکی را از فدرال قرعه کشی دریافت کرد، سپس برای تأیید اینکه آیا واقعاً جایزه بزرگ را بدست آورده است یا نه، با دفتر قرعه کشی تماس گرفت. اولین کسی که او را از ثروت خود خبر دار کرد، دوست دخترش بود که “برای صحبت با او لحظه شماری میکرد.” الکساندر گفت: “او شروع به جیغ کشیدن کرد، بسیار هیجان زده بود.”

این برنده خوش شانس روز چهارشنبه جایزه خود را در دفتر قرعه کشی N.C در فدرال لاتاری دریافت کرد و پس از مالیات های فدرالی و ایالتی، در مجموع ۷۰،۷۵۰ دلار به خانه برد. الكساندر می گوید بسیار راجع به اینکه  چگونه جایزه جدید خود را برای کمک به دیگران و همچنین آینده ای بهتر برای خانواده اش خرج کند، فکر می کند.

او گفت: “من یک کودک سه ماهه دارم و البته خودم و دوست دخترم هم هستیم.” “بنابراین [ما] فقط می خواهیم از اینکه در امنیت و آرامش زندگی کنیم مطمئن باشیم.”

طبق اعلام سازمان قرعه کشی کارولینای شمالی، قرعه کشی شانس دوم بازی های Multiply the Cashدر تاریخ ۹ سپتامبر برگزار خواهد شد.

بازیکنان می توانند بلیط را در وب سایت رسمی قرعه کشی کارولینای شمالی یا با استفاده از برنامه رسمی  قرعه کشی موبایل N.C خریداری و وارد یا اسکن کنند. مهلت ورود به قرعه کشی بعدی ۳۱ آگوست است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

این روش ساده را انجام دهید تا شانس برنده شدن در لاتاری را بیشتر کنید

 قصد داریم به شما بگوییم که چگونه در برنده شدن در لاتاری موفقیت کسب کنید. این اصل می تواند…