خانه برندگان لاتاری مردمی که در خانه های شیشه ای از تجملات لذت می برند!

مردمی که در خانه های شیشه ای از تجملات لذت می برند!

6 ثانیه خوانده شده
0
2,685

آیا برای تعطیلات پایان سالتان هنوز برنامه ریزی نکرده اید؟ پس برنامه تعطیلات متفاوت تری را بریزید و یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید. برنده شدن هر کدام از جوایز بزرگ لاتاری های ما، زندگی روزمره شما به کلی عوض خواهد کرد. این تغییر فقط در چند دقیقه اتفاق می افتد. خُب پس چرا برای تعطیلاتتان برنامه ریزی نمی کنید؟ بهترین کار این است که یک سوئیت شیشه ای در یکی از بهترین هتلهای جهان رزرو کنید.

هتل بوتیکو در روستای Zash

قطعا تماشای دریای مدیترانه بسیار لذتبخش است. پس چرا این لذت را با اقامت در هتلی که در آن همه روز می‌توانید از مناظر زیبا لذت ببرید، چند برابر نکنید! سوئیتی در هتل بوتیکو در سیسیل رزرو کنید و با اقامت در این سوئیت شیشه ای که دیوارهایش به جای دیوار از کف تا سقف با شیشه پوشیده شده، خود را در وسط تاکستان محلی احساس کنید؛ حس می کنید تمام روز در تاکستان هستید. سوئیت شما در دل درختان پرشاخ و برگ و انبوه، که در مقابل مناظری از زمین های سرسبز و خرم وجود دارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید، لذت بردن از منظره شگفت انگیز از داخل سوئیت شیشه است.

هتل  Iso Syöte

اگر اهل گردش هستید، فنلاند یکی از جاهایی است که باید حتما سر بزنید. بهتر بگم هتل Iso Syöte در پارک ملی Syöte در فنلاند، می تواند مقصد مناسبی برای شما باشد. روزتان را به قدم زدن و گشت و گذار در طبیعت بگذرانید و سپس برای استراحت به سوئیت خود که با مناظر باشکوه و محصور در شیشه و بالای درختان قرار گرفته است بازگردید؛ از آنجا چشم انداز ۳۶۰ درجه ای از همه مناظر زیر پایتان دارید. با داشتن سونا، جکوزی و دیگر امکانات ، زیاد مشتاق به ترک سوئیتتان نخواهید بود.

بانیان تری در پوکت

خیلی از گردشگرها وقتی به تایلند سفر می کنند، به فعالیت های توریستی روزمره و معمولی می پردازند. اما شما جزو این گردشگرها نباشید؛ مثلا وقتی به پایتخت تایلند سفر بکنید، قرار نیست در یک هتل معمولی اقامت کنید. به جای آن در یکی از ویلاهای دواستخری بانیان تری در پوکت اقامت خواهید کرد. حالا تصور یک سوئیت شیشه ای شناور روی آب را داشته باشیدو فکر کنید توقع دیدن چه چیز هایی را در این سوئیت دارید. دور تا دورتان یک دریاچه وسیع است که سوئیت شیشه ای شما در وسط آن قرار گرفته و حس شناور بودن را به شما می دهد.

اگر می خواهید به زندگیتان نگاه جدیدی داشته باشید و از یک چشم انداز بدیع نگاه کنید، مطمئن شوید که بلیط لاتاری مورد نظر خود را از لاتاری دات کام سر وقت خریده اید. با این همه لاتاری های متنوع با جوایز بزرگ شگفت انگیز، وقتی برای فکر کردن نیست؛ فقط وقت را از دست ندهید و اعداد خوش شانس در لاتاری محبوبتان را انتخاب. چه کسی میداند، شاید امسال ، لوکس ترین و مجلل ترین سال برای شما باشد. پیش به سوی تعطیلات بعدِ برنده شدن و یک سالِ سرشار از شادی.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …