خانه برندگان لاتاری مثل این دو برنده نباشید!

مثل این دو برنده نباشید!

0 ثانیه خوانده شده
0
6,657

شرکت در لاتری پاوربال به صورت آنلاین از هر کشوری امکان پذیر است، با توجه به تحقیقات انجام شده بر روی برنده ها، هیچ کدام به اندازه ی ۲ برنده که در زیر درموردشان خواهید خواند داستان عجیبی نداشته اند.

برنده ی اول: ضمانت، ضمانت، ضمانت!

ماری در سال ۲۰۱۵ برنده ی ۱۸۸ میلیون دلار شد که تا به حال ۳ بار برای دوست پسرش ضمانت گذاشته است.

ماری هولمز مادر ۴ فرزند و اهل کارولینای شمالی است. پس از اینکه او در فوریه سال ۲۰۱۵ مبلغ ۱۸۸ میلیون دلار را برنده شد، ۳ بار برای دوست پسرش لامار مکدو که به جرم قاچاق هروئین دستگیر شده بود ضمانت نقدی گذاشت. اولین ضمانت در ماه مارچ ۲۰۱۵ به مبلغ ۳ میلیون دلار، دومین ضمانت در ماه آگوست به مبلغ ۶ میلیون دلار و آخرین ضمانت برای بیرون آوردن او از زندان در روز سال نوی میلادی مبلغ ۱۲ میلیون دلار بوده است. روی هم رفته، ماری مبلغ ۱،۴۷۰،۰۰۰ دلار را برای حق ضمانت برای لامار خرج کرده است. مبلغی که دیگر هیچ وقت نمی تواند برگرداند.

برنده ی دوم: الکل، مواد، زنان خیابانی!

مایکل تمام مبلغ جایزه ی بزرگ خود را صرف الکل و مواد کرد! مایکل کارول نمونه ای از برندگانی است که به ما نشان می دهد چه کارهایی پس از برنده شدن جایزه ی بزرگ باعث به باد دادن کل مبلغ و زندگی تان خواهد شد. در سال ۲۰۱۲ او ۱۹ سال داشت و به عنوان یک رفتگر کار می کرد. مایکل با شرکت در لاتاری برنده ی ۹ میلیون پوند (حدود ۱۴٫۴ میلیون دلار) شد. در سال ۲۰۰۳ در روزنامه ی “بریتیش تابلویدز” او به عنوان برنده ی نادان شناخته شد چرا که به غیر از هدر دادن پول هایش در قمار و روی زنان خیابانی، روزانه ۳۰۰۰ دلار را خرج مواد و مصرف کوکائین و کرک می کرد. در سال ۲۰۰۹ مایکل با هدر دادن تمام مبلغ جایزه و بی پول شدن، در یک شرکت تولید بیسکوئیت در قسمت بسته بندی با حقوق هفته ای ۳۰۰ دلار مشغول به کار شد. او از این وضعیت خود ابراز خوشحالی می کند! چرا که معتقد است شانس با او یک بار دیگر یاری کرده است، چون در صورت ادامه دادن به چنین نحوه ی زندگی با مصرف بیش از حد الکل و مواد قطعا پس از ۶ ماه زندگی او به پایان می رسید!

هر گونه برنامه ریزی که برای خرج کردن جایزه ی ۱۰۰ میلیون دلاری خود انجام می دهید، داستان زندگی این ۲ برنده را حتما مرور کنید تا به این نوع اشتباهات تن نداده و برنده بودن خود را هوشمندانه تر جشن بگیرید.

متاسفانه هیچ گونه مشورت و نصیحت ساده ای نمی توان به برنده ها داد. به همین علت به آنها میگوئیم حتما پس از برنده شدن جایزه ی بزرگ با مشاوران رسمی و حرفه ای ملاقات کنند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …