خانه برندگان لاتاری مبلغ جایزه بزرگ پاوربال چند برابر ثروت افراد مشهور!

مبلغ جایزه بزرگ پاوربال چند برابر ثروت افراد مشهور!

0 ثانیه خوانده شده
0
2,749

حتما خبرها را شنیده اید، خبر برنده شدن یک شرکت کننده خوش شانس که در روز ۲۴ اوت ۲۰۱۷ به تنهایی برنده جایزه بزرگ لاتاری پاوربال به مبلغ ۷۵۸ میلیون دلار شد. درتاریخ لاتاری های آمریکا این اولین باری است که جایزه بزرگی با این مبلغ فقط یک برنده داشته باشد، بله جایزه بزرگ پاوربال پارسال از این مبلغ بزرگ تر بوده ولی ۳ برنده داشته و مبلغ بین ۳ برنده تقسیم شد! ولی ۷۵۸ میلیون هم مبلغ بالایی است!

اینطور بگویم که این مبلغ بیشتر از ثروت خالص ایوانکا ترامپ و جراد کوشنر است!

خانم وانسزیک ۵۳ ساله، کارمند یک مرکز بهداشتی است که برنده این مبلغ باورنکردنی شد، ولی او با انتخاب پرداخت یکجا به جای پرداخت مستمری، فقط کمتر از نیمی از این مبلغ را یعنی کمتر از ۴۸۰ میلیون دلار با خود به خانه خواهد برد! چرا که ۲۵% به عنوان مالیات به دولت فدرال و ۵% مالیات به استان محل اقامتش یعنی ماساچوست باید پرداخت کند، با پرداخت این مبالغ چیزی حدود ۳۳۶ میلیون دلار برای او باقی ماند.

ولی چه فرقی می کند ۳۳۶ یا ۷۵۸ میلیون به هر حال او حتی با این مبلغ هم از خیلی از افراد مشهور مثل کیتی پری و متیو پری ثروتمندتر است!

خانم وانسزیک پس از برنده شدن با محل کار خود که ۳۲ سال آنجا کرده است تماس می گیرد و می گوید من دیگر سر کار نمی آیم، و این گونه او از کار خود استعفا می دهد. او در مصاحبه اش با خبرنگارها گفته که فعلا هیچ نقشه ای جز تکیه دادن و استراحت کردن ندارد.

درتاریخچه ی لاتاری ها و برنده های آن، داستان های خطرناک بسیاری رخ می دهد. از قاتل ها، الکلی شدن افراد گرفته تا از دست دادن دوستان و آشنایان، ولخرجی های باورنکردنی و در آخر ورشکست شدن! یکی از روان شناسان معروف بنام روی کاپلان بر اساس تحقیقاتی که انجام داد، در سال ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ اعلام کرد که اطرافیان و همسایگان برندگان لاتاری خوش حال تر از خود برنده لاتاری هستند.

ولی شما توجهی به این تحقیق نکنید، چرا که در حال حاظر خانم وانسزیک با خوش حالی تمام شروع به برنامه ریزی برای لذت بردن از زندگی خود کرده است و کسی نمی تواند او را برای این تصمیم سرزنش کند! چرا که او از تایلور سوئیفت و برد پیت هم پولدارتر است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …