خانه استراتژی لاتاری ماه نوامبر ؛ ماه قدرتمند از نظر ارتعاشات

ماه نوامبر ؛ ماه قدرتمند از نظر ارتعاشات

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ماه نوامبر ؛ ماه قدرتمند از نظر ارتعاشات بسته هستند
955
ماه نوامبر

ماه نوامبر

در این مطلب تاثیر معنوی ماه نوامبر ۲۰۱۸ را از نظر علم عدد شناسی بررسی می‌کنیم.

ماه نوامبر؛ ماه قدرتمندی از نظر ارتعاشات است. این ماه همیشه ماهی خاص بوده است چراکه ارتعاشات عدد ۱۱ را به همراه دارد. در علم عدد شناسی عدد ۱۱ یک عدد اصلی و مستر است که با دنیاهای بالاتر، نیروی الهی و بیداری معنوی در ارتباط است. انرژی پر قدرت درون این عدد عاملی است که این ماه را بسیار خاص و ویژه کرده است به خصوص زمانی که با معنویت شما در ارتباطی مستقیم است.

در بسیاری از فرهنگ‌های باستانی و قدیم، گذران ماه از اکتبر به نوامبر به عنوان بازه زمانی مشخصی شناخته می‌شد که حجاب بین دنیای زندگان و مردگان به کمترین حد ممکن خود می‌رساند. این باوری جاودان از زمان آزتک‌ها تا دوره سلتیکس‌ها است که رد پای آن در مراسم هالووین هم به جا مانده است. در زندگی بشر اعداد همیشه اهمیت ویژه‌ای داشته‌اند. زمانی که به درک عمیق‌تری از جهان هستی می‌رسیم و پیدایش آن را بررسی می‌کنیم، به علم هندسه یا مجموعه‌ای از الگو‌های تکراری اعداد در پیدایش زمین می‌رسیم. با تحقیق و بررسی این اعداد، علم عدد شناسی موفق به کشف رازهای نهفته هر عدد و معنای آنها است.

 بیشتر بخوانید: راز نهفته عدد ۴

عدد ۱۱ به مانند دو ستون یا دو  دروازه از این دنیا و دنیای بعدی است که در ماه نوامبر با ارتعاشات بیشتر آسان‌تر و به راحتی می‌توان به دنیای الهی دسترسی داشت. در این ماه مدیتیشن که ابزاری برای قانون جذب است روند بهتری برای به دست آوردن هوشیاری کامل ما خواهد داشت.

۱۱ نوامبر

روز یازدهم ماه یازده (نوامبر) با کد عددی ۱۱/۱۱ از نظر ارتعاشات روز قدرتمندی است. تاثیر معنوی این روز بسیار بالا است. شاید بتوان این روز را روز تصمیم گیری‌های بزرگ، ارتباط با دنیای معنوی و روز قدرتمندی برای شفا دانست. در این روز پتانسیل بهبود بدن، ذهن، قلب و روح بسیار بالا است. هر تلاشی برای بهبود زندگی چندین برابر خواهد شد و تاثیر آن را تا عمیق ترین مراحل حس خواهیم کرد.

این بهبود می‌تواند احساسی، فیزیکی و روحی نیز باشد. با درست کردن چای و دمنوش‌های گیاهی که در جذب فوری ثروت هم به کمک شما می آیند، مواد غذایی مناسب و گوش دادن به پیام‌هایی که بدنتان به شما می‌فرستد روتین زندگی سلامت را به دست آورید.

در ماه نوامبر و روزهای پیش رو انتظار شیفت و تغییر انرژی عمده و بزرگ را در روزهای ۱۱، ۱۹، ۲۸ و ۲۹ نوامبر حس خواهیم کرد.

تغییرات برنامه ریزی مجدد، تکامل روح، بالابردن حواس پنجگانه، افزایش بینش، درک تغییرات،وضوح و شفافیت، بینش رویاهای صادقه که حاوی پیام‌هایی برای فرصت تغییر برای شما است، نشانه‌ها، هارمونی و هماهنگی، فراوانی نعمت همگی می‌توانند از دست آورد‌های این ماه باشند.

پس تا می‌توانید از برکات این ماه استفاده کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …