خانه استراتژی لاتاری لوتوی فرانسه ؛ یک مادمازل تمام عیار

لوتوی فرانسه ؛ یک مادمازل تمام عیار

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لوتوی فرانسه ؛ یک مادمازل تمام عیار بسته هستند
1,485
لوتوی فرانسه

لوتوی فرانسه  France Lotto

لاتاری رسمی فرانسه یا همان لوتوی فرانسه سه بار در هفته روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود. این لاتاری یکی از معروف ترین قرعه کشی‌ها در فرانسه است که بسیاری از افراد را از سال ۱۹۷۶ تاکنون میلیونر کرده است.

شانس برنده شدن سطوح جوایز در این لاتاری عالی است و  احتمال برد هر جایزه یک به ۱۶ است در حالیکه احتمال برنده شدن جایزه بزرگ یک به ۱۹٫۰۶۸٫۸۴۰ است. حداقل جایزه بزرگ ۲ میلیون یورو است که اگر در هر قرعه برنده‌ای وجود نداشته باشد تا یک میلیون یورو برای قرعه بعد افزایش می‌یابد.

به علت برگزاری قرعه‌ها سه روز در هفته، جایزه بزرگ این لاتاری ۵۰ درصد سریعتر از لاتاری‌های دیگر که تنها دو روز در هفته برگزار می‌شوند بزرگتر می‌شود. جایزه بزرگ تا ۳۴ مرتبه در گردش است و اگر در این مدت برنده‌ای برای سطح جایزه بالا وجود نداشته باشد جایزه بین بازیکنان در بالاترین سطح توزیع می‌شود.

روش بازی 

برای بازی، ۵ عدد را به سادگی از میان استخر اعداد ۱ تا ۴۹ و یک عدد Lucky number از استخر اعداد ۱ تا ۱۰ انتخاب کنید. برای برنده شدن جایزه بزرگ، شما باید تمام ۵ عدد اصلی و عدد بونوس، در مجموع ۶ عدد را صحیح پیش بینی کرده باشید.

در این لاتاری ۸ سطح جایزه وجود دارد که طیف آن از مطابقت داشتن  عدد Lucky number به تنهایی با جایزه ۲٫۲۰ یورو گرفته تا مطابقت تمام ۵ عدد اصلی و و برد ۱۰۰ هزار یورو است.

بون شانس = خوش شانس باشید!

قیمت هر بلیط لوتوی فرانسه ۲٫۰۲ یورو است و مبالغ جایزه به صورت یکجا پرداخت می‌شود و شامل مالیات نیست. مهلت قانونی که لازم است فرد برنده خودش را به مقامات لاتاری معرفی کند، ۶۰ روز تعیین شده است.

بزرگترین جایزه بزرگ لوتوی فرانسوی به ارزش ۲۴ میلیون یورو مرتبط با یک بلیط تکی برنده در تاریخ ژوئن ۲۰۱۱ بوده است.

منبع: لوتو دات نت

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …