خانه استراتژی لاتاری لوتوی ایرلندی ؛ هیجان برد در سرزمین سریال محبوب بازی تاج و تخت

لوتوی ایرلندی ؛ هیجان برد در سرزمین سریال محبوب بازی تاج و تخت

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لوتوی ایرلندی ؛ هیجان برد در سرزمین سریال محبوب بازی تاج و تخت بسته هستند
893
لوتوی ایرلندی

لوتوی ایرلندی

راه‌های زیادی برای انتخاب افراد وجود دارد که چگونه اوقات فراغت خود را سپری کنند و لاتاری بازی کردن یکی از گزینه‌های بسیار محبوب افراد است. دلیل این انتخاب عمدتا به علت هیجان برنده شدن یک جایزه و پیش بینی این احتمال که برنده بعدی شما باشید است. از طرف دیگر، محبوبیت لاتاری باعث شده تا این بازی مشهور در انواع مختلف بسیاری گسترش یابد. بازی‌های لاتاری معمولا به ایده اصلی لاتاری وفادار می‌مانند و تنها با یک خلاقیت موجب می‌شوند تا یک لاتاری معمولی تبدیل به یک لاتاری هیجان انگیز‌تر شود. در میان انواع مختلف لاتاری، لوتوی ایرلندی معروف ترین آنها است.

بیشتر بخوانید: لاتاری یا همان بخت آزمایی چیست؟

با داشتن جوهره اصلی و ذات مشابه با تمام لاتار‌ی‌ها، آیریش لاتاری یا آیریش لوتو (لوتوی ایرلندی) تبدیل به معروف ترین لاتاری ملی جمهموری ایرلند شده است. این لاتاری محبوبیت خود را از زمان تاسیس در سال ۱۹۸۸ زمانی که جایگزین Irish Hospital Sweepstakes شد به دست آورده است. از آن زمان تا کنون این بازی به سرعت رشد کرده و دستخوش تغییراتی شده است. این لاتاری جایزه بزرگی با حداقل ۲ میلیون یورو برای برنده خوش شانس ارائه می‌دهد که متناوبا ارزش آن به بیش از ۵ میلیون یورو هم می‌رسد.

جایزه بزرگ بازی

جایزه بزرگ، با حداقل جایزه نقدی ۲ میلیون یورو، تنها جذابیتی نیست که بازیکنان را جذب لوتوی ایرلندی کرده باشد. این لاتاری منحصر به فرد است و برخلاف لاتاری‌های سنتی، این لاتاری، استخر انتخاب اعداد نسبتا کوچکتری دارد. چراکه در یک لاتاری سنتی اعداد برنده معمولا از بین ۴۹ عدد انتخاب می‌شوند اما در این لاتاری ۶ عدد از بین ۴۷ عدد انتخاب می‌شوند. با این نوع جایزه نقدی، جای تعجبی وجود ندارد که افراد زیادی برای داشتن ترکیبات اعداد صحیح و برنده شدن جوایز ارزشمند بلیط لاتاری بخرند. بزرگترین جایزه بزرگ آیریش لوتو معادل ۱۸٫۹ میلیون یورو بوده که در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۰۸ یک برنده خوش شانس را میلیونر کرده است.

سقفی برای جایزه بزرگ وجود ندارد این یعنی؛ جایزه تا زمان مشخص شدن یک برنده در دور گردش است. تمام جوایز بدون کسر مالیات و به صورت پرداخت یکجا هستند.

بیش از یک راه برای برد وجود دارد

این لاتاری شانس‌های بیشتری را برای برد جایزه ارائه می‌دهد که شامل جایزه بزرگ شگفت انگیز هم است. این لاتاری این امکان را برای افراد فراهم کرده تا با داشتن سه عدد صحیح از میان ۶ عدد واجد الشرایط برای جایزه دوم باشند. جایزه ثانویه دیگری هم وجود دارد که با پیش بینی ۵ عدد صحیح امکان پذیر است. حتا اگر شما تمام اعداد را صحیح پیش بینی نکرده باشید، توپ بونوس وجود دارد که اگر اعداد شما با توپ بونوس مطابقت داشته باشد، برنده جایزه بونوس خواهید شد. در صورتی که تنها به جایزه بزرگ علاقه مند باشید، کل ۶ عدد شما باید به طور صحیح با اعداد برنده پیش بینی شده باشد.

قرعه کشی این لاتاری جذاب چه روزهایی انجام می‌شود؟

قرعه کشی دوبار در هفته و روزهای چهارشنبه و شنبه برگزار می‌شود که شانس برنده شدن جوایز را به طور هفتگی به بازیکنان هدیه می‌دهد.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …