خانه بلاگ و اخبار لاتاری لذت های فوق العاده گران میلیونرها

لذت های فوق العاده گران میلیونرها

2 ثانیه خوانده شده
0
2,555

در دنیای لاتاری که هر فرد معمولی می تواند یک شبه میلیونر شود و جایزه بزرگ هر لاتاری هم روز به روز در حال افزایش است، یک سوال مهم وجود دارد و آن این که با پول های بسیار کلانی که یکباره به دست می آورید، چه کارهایی می شود انجام داد؟

ما در این مقاله چند مورد از مجموعه ای از گران ترین های جهان را به شما معرفی می کنیم تا به شما برای خرید بلیط لاتاری انگیزه بدهیم.

مبلغ جایزه بزرگ لاتاری های معروف ما افزایش پیدا کرده و زمانی که پای یک جایزه ۹۰ میلیون یورویی در کار است بسیاری از هواداران لاتاری در سراسر جهان نفس هایشان در سینه حبس می شود. بنابراین با این پول کلان چه کارهایی می توانید انجام دهید؟ اینجا چند ایده به شما ارائه می دهیم:

می توانید یک خالکوبی به قیمت تقریبی یک میلیون دلار را تصور کنید؟ چرا تصور؟ یک خالکوبی ۹۲۴ هزار دلاری واقعا وجود دارد.

گران ترین خالکوبی جهان

خالکوبی های معمولی با جوهر کشیده می شوند. این خالکوبی غیرمعمول از ۶۱۲ سنگ الماس به وزن نیم قیراط تشکیل شده است. خالکوبی الماس یک صنعت پرپول در آفریقای جنوبی است. نام شعبه اصلی، شیمانسکی (Shimansky) است و این مغازه مجلل، ۸ شعبه در آفریقای جنوبی و ۴ شعبه دیگر در سراسر جهان دارد. این مغازه مشتریان معروفی در سراسر جهان دارد از جمله بیل کلینتون، لی رایان، شارلز ترون و کریستین آگولوریا. در سال ۲۰۱۰ در طول مسابقات جام جهانی فوتبال که در آفریقای جنوبی برگزار شد، صاحب مغازه شانس این را داشت که برند خودش را تبلیغ کند. او یک توپ کاملا پوشیده شده از الماس ساخت.

این توپ، شامل ۲۶۴۰ سنگ سیاه و ۶۶۲۰ سنگ سفید الماس بود. در مجموع وزن این توپ، ۳۵۰۰ قیراط یا ۲٫۲ کیلو شد که ۱٫۷ میلیون دلار آمریکا قیمت گذاری شد.

زیردریاییِ اُرکا

یک روز را به شیوه میلیونرها کنار ساحل دریا لذت ببرید. یک زیردریایی شخصی می توانید بهترین راه برای گذراندن چنین روزی باشد.

این یک زیردریایی دو نفره است که مانند اُرکا یا همان نهنگ قاتل در آب شیرجه زده و بیرون می پرد. سرعتش به ۵۰ مایل در ساعت می رسد و وقتی در آب غوطه ور است، با سرعت ۲۵ مایل در ساعت، گشت می زند. قیمت؟ حداقل صدهزار دلار. اُرکا را نمی پسندید؟ مشکلی نیست. این زیردریایی در طرح های مختلفی عرضه می شود مثل دلفین، نهنگ و حتی شبیه زیردریایی ناسا.

تصور کنید که راندن این اختراع باشکوه چه احساسی دارد؟ فقط کافیست آموزش های مربوطه را فرا گرفته و این زیردریایی را برانید.

بهترین اسباب بازی های دنیا

آینده همینجاست؛ و اگر شما به اندازه یک میلیونر پول داشته باشید، فیلم هایی مثل آواتار را در سطوح تصویری و صوتی بالاتر را در اختیار خواهید داشت.

این ماشین باورنکردنی ساخت یک کمپانی ژاپنی است. این ربات دارای ۱۳ چرخ است که کاربر می تواند به راحتی آن را کنترل کند، ۴۵ هزار کیلوگرم وزن دارد و با سرعت ده کیلومتر بر ساعت حرکت می کند. این ماشین در سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد ولی به علت قیمت بالا نتوانست فروش خوبی داشته باشد. از آنجا که قیمتش بین ۱ تا ۱٫۳ میلیون بود و هیچ خریدار خاصی نداشته،  این ماشین پیچیده، در حال حاضر فقط اجاره داده می شود. این یک توصیف کوتاه از یک اسباب بازی باشکوه بود که یک میلیونر می تواند به راحتی بخرد.

بوق زدن با اتوموبیل یک میلیون دلاری

آیا می توانید یک مرسدس بنزِ پوشیده شده از الماس را تصور کنید؟ ما می توانیم.

مالک اصلی خودروی پوشیده شده از الماسی که در نمایشگاه اتوموبیل سال ۲۰۰۹ به نمایش گذاشته شد، یک شاهزده عربستانی به نام الولید است. این خودرو از ۳۰۰ هزار کریستال پوشیده شده بود که با دست در طول دو هفته روی بدنه خودرو جاسازی شده بودند. بعد از آن، چندین شخص بسیار پولدار هزینه چنین خودروهایی را پرداختند و آن را خریداری کردند. اما نگران نباشید با داشتن چند میلیون در بانک، راندن این خودروها به هیچ وجه رویا نخواهد بود.

و شاید یک حیوان خانگی شگفت انگیز؟

برخی از میلیونرهای دوستدار حیوانات ممکن است به مسافت های خیلی دور سفر کنند فقط برای این که تمام زرق و برق زندگی خود را به نمایش بگذارند، و یک حیوان خانگی نادر و شگفت انگیز را بخرند. به دلیل دگرگونی های ژنتیکی، طبیعت این روزها به ما شیر سفید رنگ را هدیه داده است. رنگ سفید این شیرها محصول یک جهش ژنتیکی است که در واقع به دلیل عدم وجود رنگ دانه در بدن باعث شده است که رنگ این شیرها از بلوند تا نزدیک به سفید متغیر باشد. این رنگ آمیزی، خطر یا تهدیدی برای بقای شیرها نیست. داشتن یک حیوان خانگی شگفت انگیز مثل یک شیر سفید فقط برای عاشقان سرسخت حیوانات که چندین میلیون دلار اضافه داشته باشند، ممکن است؛ چون داشتن یک شیر به عنوان حیوان خانگی بسیار هیجان انگیز است ولی به هیچ عنوان ارزان نیست.

با ۱۴۰ هزار دلار یکی از این شیرها خریده و آن را به همراه خودتان به خانه ببرید، ولی به دست آوردن چنین شیرهایی تقریبا غیرممکن است چون بیشترشان در باغ وحش متولد می شوند فروشنده های خصوصی نیستند، پس شانس داشتن یکی از آنها تقریبا صفر است. اما در هر حال هستند کسانی که یک فروشنده شیر سفید را پیدا می کنند و پول نقد بابتش می پردازند تا توله شیر سفید را به عنوان یک حیوان خانگی به خانه ببرند. تنها چیزی که این خریداران فراموش می کنند این است که توله یک شیر سفید در نهایت تبدیل به یک شیر بالغ سفید می شود و داشتن یک کلبه جنگلی بزرگ به همراه یک شیر، شاید فکر مناسبی نباشد!

بهترین خانه سیار برای میلیونرها

برای چند لحظه ای به این فکر کنید که شما میلیونری هستید که دوست دارید دور جهان بگردید، در حالیکه در خانه خودتان زندگی می کنید و همچنان از آسایش خانه خودتان بهره مند هستید.

کشتی خصوصی ۳۴۹ فوتی آقای ملنیچنکو را به عنوان مثال در نظر بگیرید.

این کشتی ۳۰۰ میلیون دلاری مجهز به تمامی لوازم مورد نیاز و ضروری می باشد؛ به طوری که این بیلیونر روسی با لذت بردن از تجملات کشتی و آسایش و راحتی تجهیزات خودش شروع به گردش به دور دنیا کرد. نام کشتی خیلی ساده، نام آن A است و متفاوت از تمام کشتی های خصوصی، از بیرون شبیه یک زیردریایی یا کشتی جنگی است.

با کلاس راه بروید

کفش یاقوتی ۳ میلیون دلاری متعلق به خانم هری وینستون، گران ترین کفش زنانه جهان است. این کفش ۴۶۰۰ قطعه یاقوت و ۵۰ قیراط الماس دارد و در مراسم باشکوه پنجاهمین سالگرد فیلم cult ساخته شده است. ساخت این کفش، دو ماه طول کشید.

برای یک کفش مردانه اگر  ۳۸۰۰۰ دلار اضافه دارید می توانید مالک کفشی شوید که از چرم سوسمار اصل ساخته شده است. تیستونی یک برند کفش است که توسط آمادو تیستونی در سال ۱۹۲۹ تاسیس شده و تکنولوژی آن حتی به سالها قبل از آن برمی گردد.

ما آنقدر هم مطمئن نیستیم که PETA از این محصول خاص راضی باشد! شما چه فکر می کنید؟ آیا پاهایتان را با این ثروت مورد لطف قرار می دهید؟

گوشی تلفن همراه برای پولدارها

در جهان امروز، تلفن شخصی بخش مهمی از زندگی ماست. تلفن میلیونرها چه فرقی با بقیه گوشی ها دارد؟ نظرتان در مورد ۸ میلیون دلار چیست؟ بله گران ترین گوشی جهان آیفون ۴ الماسی ۳۲ گیگابایتی است.

کناره های گوشی با ۵۰۰ قطعه الماس پوشیده شده. پنل گوشی از صورتی مایل به طلایی است و داخل لوگوی آن ۵۳ قطعه الماس قرار گرفته. دکمه لمس مرکزی آن از یک الماس صورتی ساخته شده و علاوه بر همه اینها، این گوشی داخل یک جعبه گرانیتی و جنس محکمی است که در کلوب های گلف از آن استفاده می شود. نمی توان از فکر کردن درباره این گوشی دست برداشت: شاید با این گوشی بشود گران ترین سلفی جهان را گرفت.

لاتاری دات کام از کاربرانش یک میلیونر جدید میسازد. با وجود این همه راه برای برنده شدن و با وجود احتمال بالای بُرد، برای خرید بلیط لاتاری محبوب خود تردید نکنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …