یورو جکپات

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای یورو جکپات بسته هستند
1,163

یوروجکپات یکی از بزرگترین و محبوب ترین قرعه کشی های اروپا است، که جکپات هایی را با ارزش خیره کننده ۹۰ میلیون یورویی ارائه می دهد. قرعه کشی هر جمعه شب ساعت ۲۱:۰۰  BST در هلسینکی فنلاند برگزار می شود.
با حضور ۱۸ کشور اروپایی که هر هفته در این مسابقات شرکت می کنند، اگر چند قرعه کشی ۱۰ میلیون یورویی بدون برنده جوایز برتر بگذرد، می تواند به سرعت به ارزش چشمگیری برسد.
کشورهای شرکت کننده یوروجکپات عبارتند از: کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، آلمان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، هلند، نروژ، لهستان، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا و سوئد.
هنگامی که شماره های خود را بصورت آنلاین انتخاب می کنید، هرگونه بردی به حساب آنلاین شما اضافه شده و اطلاع داده می شود و همچنین پس از انجام قرعه کشی، از طریق ایمیل از هرگونه بردی مطلع می شوید.

مقایسه یوروجکپات و یورومیلیونز

مطمئن نیستید که تفاوت بین یوروجکپات و یورومیلیونز چیست؟ این دو قرعه کشی در بین ۲۶ کشور اروپایی بسیار رایج است و میلیون ها بازیکن دارد که هر هفته جوایز کسب می کنند.
می توانید مقایسه قرعه کشی ها را در جدول زیر ببینید:


نحوه بازی یوروجکپات

برای بازی یوروجکپات، باید پنج عدد بین ۱ تا ۵۰ را انتخاب کنید، به علاوه دو عدد اضافی بین ۱ تا ۱۰. برای برنده شدن برنده جکپات، باید اعداد شما با هر هفت شماره قرعه کشی شده مطابقت داشته باشند. در صورتی که اعداد هیچ دارنده بلیتی با تمام هفت شماره مورد نیاز مطابقت نداشته باشد، جایزه برتر به قرعه کشی زیر می رسد.
جکپات با ۹۰ میلیون یورو پوشش داده می شود، اما در صورتی که وجوه حاصل از فروش بلیت بیش از این مقدار باشد، مبالغ اضافی جمع شده و به استخر جایزه درجه دوم اضافه می شوند.
یوروجکپات ۱۲ رده جایزه دارد و ترکیب های برنده و همچنین شانس برنده شدن به شرح زیر است:


شانس كسب جوایز تقریباً ۱ در ۲۶ است.
جدول پس از هر قرعه کشی به روز می شود تا آخرین نتایج را نشان دهد.
کلیه داده های جایزه مندرج در جدول فوق مربوط به نتایج قرعه کشی یوروجکپات از ۲۳ مارس ۲۰۱۲ است و فقط برای اطلاعات ارائه شده و نشان دهنده ارزشهای بعدی جوایز نیست. بلیت های یوروجکپات را می توان از فروشنده های مجاز در کشورهای شرکت کننده خریداری کرد یا می توانید شماره های خود را بصورت آنلاین از طریق وبسایت انتخاب کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …