خانه دانش لاتاری لاتاری گرین کارت و بلیط لاتاری ؛ دو داستان متفاوت

لاتاری گرین کارت و بلیط لاتاری ؛ دو داستان متفاوت

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لاتاری گرین کارت و بلیط لاتاری ؛ دو داستان متفاوت بسته هستند
2,992
لاتاری گرین کارت و بلیط لاتاری

لاتاری گرین کارت

قانون مهاجرت آمریکا سال ۱۹۹۰ برنامه ویزای دایورسیتی یا Lottery Visa DV را پایه‌گذاری کرد که بر اساس آن از شروع سال مالی ۱۹۹۵، هر ساله ۵۵۰۰۰ ویزای مهاجرتی یا همان گرین کارت طی یک قرعه‌کشی سالانه به افراد شرکت کننده داده می‌شود. هدف این قرعه‌کشی متنوع ساختن جمعیت مهاجران ایالات متحده آمریکا از طریق انتخاب از اغلب کشورهایی است که در پنج سال گذشته نرخ مهاجرت کمتری به ایالات متحده آمریکا داشته‌اند.

این برندگان به صورت راندوم و تصادفی انتخاب می شوند و هرساله لیست کشورهای مجاز برای این قرعه‌کشی به روز‌رسانی و اعلام می‌شود. متقاضیان که نامشان در قرعه کشی انتخاب شده است باید واجد الشرایط شرایطی صریح و مشخص باشند.کاربران برای شرکت در این لاتاری گرین کارت اطلاعات شخصی خود را در فرم الکترونیک به صورت آنلاین وارد می‌کنند و در انتها کد رهگیری می گیرند. نتایج در تاریخ مشخص شده از قبل اعلام می‌شود.

بلیط های بخت آزمایی یا لاتاری

لاتاری یا فروش بلیط‌ بخت آزمایی قدمتی طولانی در ایران دارد. شاید داستان بلیط‌های بخت آزمایی که زندگی برندگان را عوض کرده را در فیلم‌های قدیمی ایرانی دیده باشید. در تمام دوره‌ها مردم ایران مثل تمام مردم دنیا به بخت آزمایی علاقه‌مند بودند. بلیط اعانه ملی یا بلیط بخت‌ آزمایی ملی بین سال‌های ۱۳۴۱ تا ۱۳۵۶ در ایران به فروش می‌رفت؛ اما فروش آن پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران متوقف شد. جالب است بدانید در دهه ۷۰ شکل جدیدی از بلیط‌های لاتاری به نام بلیط ارمغان بهزیستی یا هدیه ارمغان سبز توسط سازمان بهزیستی جمهوری اسلامی ایران برای مدتی کوتاه منتشر شد.

لاتاری آنلاین

بخت آزمایی یا لاتاری همچنان محبوبیت خود را در جهان حفظ کرده است. اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی افراد می‌توانند به صورت آنلاین در لاتاری‌های سراسر دنیا شرکت کنند. وب سایت معتبر لاتاری دات کام راه ساده‌ای برای خرید بلیط بخت آزمایی و امتحان کردن شانس‌تان است. شاید شما هم بتوانید یکی از صدها نفری باشید که برنده جوایز بخت آزمایی می‌شوید. یکی از مزیت‌های خرید بلیط بخت آزمایی و شرکت در لاتاری آنلاین این است که می‌توانید در کمترین زمان ممکن، بلیط لاتاری را خریداری کنید. شما هم می‌توانید با خرید بلیط بخت آزمایی از سایت لاتاری دات‌کام در بخت آزمایی‌های بزرگ دنیا مثل پاوربال، مگا میلیونز، یورومیلیونز، سوپر میلیونز اکسترا شرکت کنید.

لاتاری دات کام، اولین سایت خرید بلیط بخت آزمایی و شرکت در قرعه کشی لاتاری به صورت آنلاین برای ایرانیان است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …