خانه دانش لاتاری پاوربال: تلاشی مستمر و امید به ممکن کردن غیر ممکن ها

پاوربال: تلاشی مستمر و امید به ممکن کردن غیر ممکن ها

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای پاوربال: تلاشی مستمر و امید به ممکن کردن غیر ممکن ها بسته هستند
1,590
پاوربال تلاش مستمر

 

پاوربال یکی از بزرگترین لاتاری ها (بخت آزمایی) با بالاترین مبالغ برای جایزه‌ی بزرگ است. جایزه بزرگ این بخت آزمایی بیشترین رکورد را در دوران های خود داشته است. چندی پیش لاتاری پاوربال با شعاری جدید معرفی شد که توجه تعدادی از منتقدان را به خود جلب کرده است.

پاوربال

بیشتر بخوانید : پاوربال را چگونه بازی کنیم؟

معنای شعار پاوربال « باور به یک سبب، یک حرکت و یک معجزه » است، «باور به تلاشی مستمر و امید به آن، اعتقاد به حقیقتی فراتر» زیرا زمانی که شما اعتقادی راسخ دارید هر غیر ممکنی ممکن است.

کوک، استاد مطالعات سیاسی و اقتصاد در دانشگاه دوک می‌گوید که « من فکر می‌کنم مهم است که افراد به حقیقتی فراتر اعتقاد داشته باشند اما ایده برنده شدن کوهی از پول کمی گمراه کننده به نظر می‌رسد. مردم باید به سوی باور برای ایجاد تغییری مثبت، کمک به دیگران سوق داده شوند. تنها تشویق به ثروتمند شدن و دست یافتن به پول کافی نیست. »

رابین کلر استاد دانشگاه یوسی ارواین که در مورد ریسک‌های تصمیم گیری مطالعه می‌کند بر این معتقد است که آنچه از لحاظ روانشناختی دور از دست به نظر می‌رسد، افراد را به روبرو شدن با شیوه ای منطقی‌تر تشویق می‌کند و برعکس آن نیز صدق می‌کند هر آنچه از نظر روانشناختی نزدیک و ممکن است افراد با شیوه‌ای احساسی در برابر آن برخورد می‌کنند و شعار پاوربال «اعتقاد به حقیقتی فراتر» شعاری بیشتر احساسی است.

تمام لاتاری‌های دنیا را باید مسئولانه بازی کرد و شرکت کردن در یک لاتاری تصمیمی منطقی است. بهتر است قوانین مسئولانه را یاد بگیرید. زمانی که مسئولانه بازی می‌کنید لاتاری می‌تواند سرگرمی لذت بخشی برای شما باشد.

بیشتر بخوانید: بازی مسئولانه یعنی چه؟

خرید بلیط لاتاری
 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …