خانه استراتژی لاتاری آن‎چه باید درباره لاتاری هنگ کنگ بدانید

آن‎چه باید درباره لاتاری هنگ کنگ بدانید

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آن‎چه باید درباره لاتاری هنگ کنگ بدانید بسته هستند
1,151
لاتاری هنگ کنگ

لاتاری هنگ کنگ، که به طور رسمی‌‌ با عنوان مارک سیکس (Mark Six) شناخته می‌شود، یک بازی لاتاری است که توسط کلوپ جوکی هنگ کنگ برگزار می‌شود. این بخت‌آزمایی نخستین بار در سال ۱۹۷۵ به ‎عنوان راهی برای مقابله با لاتاری‌های غیرقانونی که در چین بسیار محبوب بودند راه اندازی شد.
لاتاری هنگ کنگ هم درست مانند هر لاتاری دیگری کار می‌کند. شما ترکیبی از شش عدد بین ۱ تا ۴۹ را انتخاب می‌کنید و اگر همه شش عدد را صحیح انتخاب کنید، می‌توانید برنده جک‎پات شوید.
شانس انتخاب صحیح هر شش عدد برنده که منتهی به برد جک‌پات می‌شود، یک به ۱۳،۹۸۳،۸۱۶ است.
درست مانند هر لاتاری دیگری در لاتاری هنگ کنگ نیز می‌توان با استفاده از استراتژی‌های لاتاری هوشمندانه شرکت کرد. ما در این مقاله به معرفی لاتاری هنگ کنگ پرداخته و در مورد استراتژی انتخاب هوشمندانه شماره‌ها در این لاتاری صحبت خواهیم کرد.

نگاهی به لاتاری هنگ کنگ و استراتژی مرتبط با آن

بازی چگونه انجام می‌شود؟

لاتاری هنگ کنگ دارای هفت سطح جوایز و ۴۹ شماره است که می‌تواند یکی از جوایز را برای شما به ارمغان بیاورد. شما ۶ عدد را از بین مجموعه اعداد ۱ تا ۴۹ انتخاب می‌کنید. درست مانند هر لاتاری دیگری، یک دستگاه به‎طور خودکار شماره‌ های برنده را انتخاب می‌کند. با این وجود که اکثر لاتاری‌ها دارای یک ماشین جداگانه هستند که شماره آخر را انتخاب می‌کند (به نام شماره اضافی)، در نسخه هنگ کنگ، آخرین شماره توسط همان دستگاه اصلی انتخاب می‌شود.
اگر کسی موفق به کسب جایزه اول یا دوم نشود، جوایز به صورت خودکار به جک‌پات لاتاری بعدی اضافه می‌شوند. اگر چندین برنده برای جایزه اصلی وجود داشته باشد این جایزه در بین برندگان تقسیم می‌شود. مبلغ جک‌پات به همین شکل اضافه می‌شود تا زمانی که یک برنده تمام آن را به‌دست آورد. با این حال محدودیتی برای سقف جک‌پات وجود دارد و حداکثر آن ۱۰۰ میلیون دلار هنگ کنگ، معادل ۱۲ میلیون دلار آمریکا است.

لاتاری

استراتژی هایی برای برنده شدن در لاتاری هنگ کنگ

برنده شدن در لاتاری نیاز به شانسی باورنکردنی دارد. با این حال این بدین معنا نیست که شما نمی‌توانید اعداد برنده گذشته را برای شکل دادن به الگوهای خاص مقایسه و تحلیل کنید.
یک استراتژی برنده لاتاری پیروی از احتمالات و الگوهای موجود در ترکیب اعداد برنده است. اگر الگوی خاصی از اعداد ۷% از زمان‌ها رخ دهد، بازی با آن الگو ۹۳% احتمال باخت در خود دارد. اگر الگویی را بازی می‌کنید که در ۱۵% از مواقع رخ می‌دهد، مطمئناً احتمال برد بیشتری برای استفاده کننده در پی دارد.

استراتژی دیگر استفاده از اعداد زوج و فرد به‌صورت ترکیبی است. کارایی این استراتژی در گذشته اثبات شده است، از آن‌جایی که اعداد زوج و فرد به تنهایی در ۳% مواقع ترکیب برنده را شکل داده‌اند بنابراین بهترین ترکیب باید به شکل زیر باشد:
۲ عدد فرد و ۴ عدد زوج
۳ عدد فرد و ۳ عدد زوج
۴ عدد فرد و ۲ عدد زوج
یکی از این سه الگو در ۸۱% از قرعه‌کشی‌ها از گردونه خارج شده است. ممکن است زیاد نباشد اما مطمئناً نکته‌ای را متذکر می‌شود. نکته دیگری که می‌توانیم به شما ارائه دهیم مربوط به خود اعداد است.
اگر بخواهیم تمام ۴۹ عدد را در ۲ بخش بالا و پایین دسته‌بندی کنیم، ۱ تا ۲۵ در پایین و ۲۶ تا ۴۹ در بالا قرار خواهند گرفت. براین اساس یک استراتژی خوب به‎شرح زیر است:
۲ عدد پایین و ۴ عدد بالا
۳ عدد پایین و ۳ عدد بالا
۴ عدد پایین و ۲ عدد بالا
یکی از این الگوها در ۸۰% از قرعه‌کشی‌ها برگزیده می‌شود.

منبع: چارت اتک

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…