خانه استراتژی لاتاری لاتاری های گوناگون برای شرکت کردن

لاتاری های گوناگون برای شرکت کردن

20 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لاتاری های گوناگون برای شرکت کردن بسته هستند
517

بنظر می رسد با گذشت هر روز یک نوع لاتاری جدید و راهی برای پول در آوردن ساخته می شود. چه سیستم “منظم” انتخاب اعدادتان را باور داشته باشید چه از “انتخاب شانسی” خود لذت ببرید، در اینجا بازی های مهم و راه های بازی کردن و برنده جایزه بزرگ شدن در آنها را برایتان آورده‌ایم.

۱.لوتو

هنوز هم اصلی ترین بازی لوتو است، که در بیشتر کشورها برگزار می شود و بزرگترین جایزه ها را در بر دارد. آیا دوست دارید برگه‌ای به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون دلار داشته باشید؟ در اینصورت لوتو بازی مخصوص شماست.
مفهوم کلی بازی ساده است، تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب ۶ شماره از میان شماره های ۰ تا ۴۷ است،شماره های انتخابیتان را روی کارت مشخص کرده و وارد کنید. در روز قرعه کشی، ۶ شماره از بین ۴۷ شماره قرعه کشی می شود. اینجاست که می توانید اعداد برگزیده را چک کنید و ببینید آیا با اعداد انتخابی شما یکی هستند یا نه؟ اگر یکی باشد زندگیتان برای همیشه متحول می شود.
معمولا اعداد را روی توپ های رنگی پرینت می کنند و در دستگاه های بخصوصی قرار می دهند. با یک حرکت، دستگاه اعداد را بهم می‌ریزد و ۶ توپ در قسمت دیگری میافتد. اینها همان اعداد برنده هستند.
یکی بودن اعداد با هر ۶ عدد برنده یک رویاست، اما گاهی اوقات یکی بودن ۵ عدد یا تعداد کمتری با اعداد انتخابی شما هم، شانس بزرگی است. در برخی بازی ها برنده شدن ۵ توپ از اعداد برنده به این معنی است که شما بالغ بر یک میلیون دلار برنده شده اید.
هر بازی لوتو قیمت متفاوتی دارد، اما اکثر آنها به ازای هر دور بازی تنها ۱ دلار است. ضریب شانس شما با هر بار وارد شدن بالاتر می رود،اما همیشه حواستان به بودجه مالیتان باشد!
خبر خوب لوتو این است که اگر کسی جکپات را برنده نشود، پول به دور بعدی قرعه کشی اضافه می شود. بزرگترین بردهای ثبت شده در لوتو متعلق به لاتاری مگا میلیون آمریکاست. ۶ نفر از اقصی نقاط آمریکا نفری ۶۵۶ میلیون دلار شیرین را برنده شدند.
ضرایب برد شما در این گونه بازی ها به صورت: ۱:۲۵۸,۸۹۰,۸۵۰ است اما برنده جایزه های نقدی با ارزش کمتر هم با ارزش است. اصلی ترین لاتاری های دنیا ( که همه آنها قابلیت شرکت بصورت آنلاین را دارند) ، مگا میلیونز آمریکا، یورو میلیونز، یورومیلیونز انگلیس و سوپر لوتوی Plus Online هستند.

۲. پاوربال

از سال ۱۹۹۲، پاوربال جهشی در صنعت لاتاری دنیا ایجاد کرده است.ضرایب برد بسیار بیشتر از برنده شدن در جکپات بزرگ لوتو است با وجود این هر شانس به قیمت ۲ دلار است.(قیمتی بالاتر از بلیط لوتو)
برنده شدن جکپات به این صورت است که حتما باید ۵ توپ سفید و یک توپ قرمز از دستگاه خارج شوند که ترتیب خاصی هم برای محل توپ قرمز معین نشده است.هفته ایی دو بار ۵ توپ از گردونه ای حاوی ۵۹ توپ  قرعه کشی می شود همچنین قرعه کشی برای یک توپ قرمز از گردونه ی دیگری انجام می شود.
بالاترین جکپات پاوربال در سال ۲۰۱۳ توسط خانم ۸۴ ساله خوش شانس از فلوریدا به ارزش ۵۹۰.۵ میلیون دلار بود.
بازی های اصلی و بین المللی پاور بال دنیا، پاوربال آمریکا، پاوربال نیوزلند، پاوربال استرالیا هستند که هر کدام از آنها به پول رایج کشورشان بالغ بر ۲۰ میلیون دلار برنده داشته اند.
بنابراین چرا باید پاوربال را به لوتو با جایزه های بیشتر ترجیح بدهید؟ بسیار خب، ضرایب شما بالاتر است، اما این امر وابسته به بالا رفتن ارزش جایزه که در نتیجه خریداری شدن بلیط بازی توسط عده بیشتری از مردم است، می باشد. این بدان معنی است که شما شانس بردتان را با افراد بیشتری تقسیم می کنید، شانسی که ممکن است ازآن کس دیگری شود. جایزه های جکپات معمولا بین ۲۹ سال آتی تقسیم می شود و شانسی را برای سالهای آینده هم باقی می گذارد. بهترین بخش این است که برندگان ۵ توپ درست هر کدام می توانند برنده یک میلیون دلار شوند، برنده شدن ۴ توپ یا کمتر از آن هم شامل جایزه ای به میزان ۱۰ هزار دلار می باشد.

۳.رافلز


رافلز معمولا همگام با لوتوی اصلی پیش میرود، و به عنوان بازی ای برای پاداش در نظر گرفته می شود. معروفترین بازی های بین المللی رافلز ، رافلز انگلستان و بازی مشهور Loteria de Navidad هستند که هر دوی آنها میتوانند جایزه های هنگفتی را شامل باشند.
بازی رافلز با لاتاری سنتی متفاوت است، چون شما نمی توانید اعدادتان را انتخاب کنید و یک سری اعداد از پیش تعیین شده از آن شما می شود. کدهای خاصی روی بلیط های شما پرینت شده و اگر آن کد با کدی که در روز قرعه کشی در می آید هم خوانی داشته باشد، شما یکی از برندگان هستید. در واقع معمولا ۵۰ برنده ۲۰ هزار یورویی در هر قرعه کشی رافلز انگلیس وجود دارند.
بازی رافلز در Loteria de Navidad اسپانیا متفاوت است. محبوبیت بازی سالانه رافلز تا حدی در این کشور زیاد است که مردم بلیط های بازی را معمولا حوالی کریسمس به هم هدیه می دهند. بدلیل اینکه این رافل سالانه برگزار می شود، جکپات میتواند به ارزشی باورنکردنی تا میزان ۲ بیلیون یورو باشد. قیمت برخی بلیط های این بازی گاها بسیار گران تا حد ۲۰۰ میلیون یورو می ارزد. بسیاری از مردم تنها می توانند decimos را خریداری کنند که یک دهم از قیمت بلیط می باشد. قیمت decimos ۲۰ یورو و در صورت برد تنها ۱۰% از جایزه را برنده می شوند.
در زمان قرعه کشی Loteria de Navidad ، که حدود سه ساعت زمان می برد دو گردونه چرخشی برای خارج کردن اعدا برنده استفاده می شوند. گردونه بزرگتر حاوی ده ها هزار توپ کوچک چوبی با کدی پنج رقمی بر روی آنها است. گردونه کوچکتر حاوی ۱۸۰۷ توپ چوبی است که هر کدام نشانگر تنوع جوایز می باشد. بصورت همزمان از هر گردونه یک توپ برای تطابق دادن با شماره ۱۰۰۰۰۰ بلیط خارج می شود.

۴.بازی های آنی Scratch-off

بازی های آنی سریع و آسان آنلاین ” کارتهای Scratch ” هستند. این بازی های محبوب در جای جای اینترنت در دسترس هستند و می توانند جوایز بزرگ و کوچکی داشته باشند که با میزان هزینه ای که می خواهید صرف کنید مرتبط می باشد.
از محدوده یک دلار برای هر بلیط برای Scratch یک کارت تا ۵۰ دلار در بازی های دیگر قابل پرداخت است و در صورت موفق بودن شما جایزه به طور آنی به شما پرداخت می شود. ضرایب بالای بازی معمولا تا حد ۱:۳ است که این بازی ها را بازی هایی با شانس برد بالا برای کسانی که می خواهند سرگرم باشند تبدیل کرده است.
بیشترین میزان برد برای یک بازی آنی ۴ میلیون یورو بوده، که توسط یکی از طرفداران این بازی با بلیطی به ارزش ۱۰ یورو، اهدا شد.
بیشتر ایالت های آمریکا بازی های Scratch متنوعی دارند. برای مثال Georgia Lottery ، حداقل ۵۰ نوع بازی Scratch مختلف به ارزش یک دلار دارد. بعضی بردها طوری برنامه ریزی شده که جایزه را خرد خرد طی سال ها پرداخت می کند.

۵. بازی Dailies

ورود به بازی دایلیز به سادگی برداشتن و مطالعه یک روزنامه می باشد، در برخی ایالت های آمریکا امکان بازی کردن در این نوع بازی دو بار در روز هم وجود دارد و اینکه جوایز نقدی این بازی در هر دور تا ارزش ۵۰۰۰ دلار می باشد.
محبوب ترین بازی ها Pick ۳، Pick ۴ و Fantasy ۵ هستند. که تمامی آنها را بسادگی می توان بازی کرد. معمولا دایلیز از شما می خواهد یک سری عدد را انتخاب کنید. بعد از آن این انتخاب شماست که “straight” و یا “box.” بازی کنید.
“Straight” به این معنی است که اعداد انتخابی شما باید دقیقا به همان ترتیب در اعداد برد هم تکرار شده باشند در حالیکه “box.” به این معنی است که اعداد حتما باید با اعداد برد یکسان باشند اما امکان این که ترتیبشان متفاوت باشد وجود دارد.
دایلیز ها واقعا مقرون به صرفه هستند که قیمتی بین یک تا ۵۰ دلار دارند. اگر شما روش straight را انتخاب کردید میزان برد شما هم بیشتر است چرا که ضرایب بازی box پایینتر است. جایزه ها به بزرگی جایزه های لوتو نیستند، اما برخی در بازی های Fantasy جایزه ای به ارزش ۱۷۵۰۰۰ دلار برنده شده اند.
برخلاف لاتاری های دیگر، در بازی های دایلیز تعداد بار شرکت کردن شما تاثیری در برد ندارد.
بازی های سرگرم کننده دایلیز انتخابی آسان با شانس برد راحت برای شما هستند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …