خانه برندگان لاتاری «لاتاری مگامیلیونز آمریکایی» و هرآنچه باید بدانید

«لاتاری مگامیلیونز آمریکایی» و هرآنچه باید بدانید

18 ثانیه خوانده شده
2
8,071

مبلغ جایزه‎‌ی ‎‎‌بزرگ این «لاتاری» به ۲۱۴ میلیون دلار رسیده و هواداران «لاتاری» از قرعه‎‌کشی هفته‌‎ی پیش روی «لاتاری مگامیلیونز» هیجان‎‌زده شده‎‌اند.

ما در Latari.com می‎‌خواهیم مطمئن باشیم که شما تمامی حقایق مربوط به قرعه‎‌کشی بعدی «مگامیلیونز» را در اختیار خواهید داشت.

این «لاتاری» که در ابتدا «بازی بزرگ مگامیلیونز» خوانده می­ شد، یک «لاتاری» آمریکایی چند قانونی‎‌ است که در ۴۴ ایالت آمریکا، ناحیه‎‌ی کلمبیا و جزایر ویرجین آمریکا ارائه می‎‌شود.

اولین قرعه کشی «مگامیلیونز» یا «بازی بزرگ» در سال ۲۰۰۲ انجام شد و با گذشت زمان نام آن تغییر کرد. قالب فعلی «مگامیلیونز» از ۱۹ اکتبر ۲۰۱۳ شروع شد که در آن «مگامیلیونز» برای ارقام عادی ۵ عدد از میان ۷۵ عدد انتخاب می‌‎کند و برای استخراج مگابال یک عدد از بین ۱۵ عدد خارج می­ کند. حداقل جایزه‎‌ی ‎‌بزرگ «مگامیلیونز» ۱۵ میلیون دلار است و تا زمانی‎‌که برنده نداشته باشد به دَوَران ادامه می‌‎دهد. در کمال تعجب «عدد ضرب‌‎کننده» که به آن Megaplier  می‎‌گویند به ‎‌صورت تصادفی از طریق یک قرعه‎‌کشی کامپیوتری در تگزاس به‌‎دست می ­آید. درحالی‎‌که سایر اعداد «مگامیلیونز» در همان زمان در جورجیا استخراج می­ شوند.

آیا می ­دانستید؟

بیش از ۶۸ میلیون بلیت برنده تا امروز فروخته شده است.

بیشترین مبلغ جایزه‎‌ی ‎‌بزرگ «مگامیلیونز» ۶۵۶ میلیون دلار بوده و در ۳۰مارچ ۲۰۱۲ به سه نفر برنده رسیده است. این سه نفر که اهل ایلینویز، کانزاس و مریلند بودند جایزه را تقسیم کردند. هر سه بلیت تا ۱۸ آوریل ارائه شد و هر سه برنده بُرد ۱۸۵ میلیون دلاری خود را به صورت نقد دریافت کردند. با توجه به سایت‎رسمی«مگامیلیونز»، جایزه‎‌ی‎‌ بزرگ این لاتاری ابعاد تاریخی به خود گرفته است. بالاترین مبلغ جایزه‌‎ی ‎‌بزرگ در «مگامیلیونز آمریکایی» ۶۵۶ میلیون دلار بوده که این مقدار بالاترین رقم جایزه‎‌ی‎‌ بزرگ در کل تاریخ «لاتاری» جهان است که بین ۳ نفر تقسیم می­ شود.

بالاترین مبلغ بُرد انفرادی در جایزه‌‎ی «مگامیلیونز» به « Jesus Davila Jr» تعلق گرفت که تمام ۶ رقمش تطابق پیدا کرده بود و در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ برای دریافت جایزه‎‌ی ۲۶۵میلیون دلاری­اش اقدام کرد.

 

در ۱۹ نوامبر ۲۰۱۴ یک تیم ۴۲ نفره از کارکنان «ComEd» از ایلینویز بعد از تطابق ۵ رقم از ۶ رقم، برنده‎‌ی ۱ میلیون دلاری جایزه‎‌ی دوم شدند.

در بازی مشارکتی وقتی تعداد زیادی بلیت می‎‌خرید شانس شما برای برنده شدن بالا می­ رود. البته اگر می‎‌خواهید این کار را انجام دهید باید مطمئن باشید که مانند بسیاری از افراد با اعتماد کردن بی ­جا سرتان کلاه نرود.

در ماه مارچ امسال قاضی به «آمریکو لوپز» دستور داد جایزه‎ی ‎‌بزرگ ۳۸٫۵ میلیون دلاری را با هم‎‌تیمی ‎‌هایش تقسیم کند. «لوپز» ادعا کرده بود بلیت را خودش به تنهایی خریده است.

بعد از ۳۰مارچ ۲۰۱۳ هنگامی‌‎ که قرعه‌‎کشی برای جایزه‎‌ی ‎‌بزرگ ۶۵۶ میلیون دلاری انجام ­شد و «میرلاند ویلسون» اهل مریلند ادعا کرد برنده‌‎ی جایزه است، رسوایی دیگری اتفاق افتاد. اعضای تیمی که او در آن عضویت داشت ادعا کردند از بُرد او سهم می‌‎برند، اما «ویلسون» اصرار داشت که بلیت را خودش به تنهایی خریداری کرده است. او سپس گفت که بلیتش را گم کرده و تیم دیگری با بلیت برنده، برای دریافت جایزه اقدام کردند. هم‎‌تیمی‎‌های «ویلسون» در اکتبر همان سال از او شکایت کردند. آن­ ها مدعی بودند که او مخفیانه بلیت را به تیم کوچک­تری داده تا جایزه‎‌اش را با تعداد کمتری از افراد تقسیم کند. بعد از این رسوایی برنده‌‎ی واقعی جایزه‌‎ی ‎بزرگ قدم پیش گذاشت و ثابت کرد که بلیت برنده متعلق به او بوده و «ویلسون» تمام این مدت هیچ بلیتی در دست نداشته است!!

سه آمیگو

سه دوست که هر سه در سیستم آموزش همگانی مریلند کار می‌‎کردند ۲۱۶ میلیون دلار جایزه را که قسمتی از جایزه‎‌ی‌‎ بزرگ معروف ۶۵۶ میلیون دلاری در ۳۰ مارچ بود، بین خود تقسیم کردند. این برندگان که به خودشان لقب “سه آمیگو” داده بودند، همراه با مشاور مالی خود در مکان قرعه‌‎کشی حاضر شدند و جایزه‎‌ی خود به مبلغ هر نفر  ۱۵۸ میلیون دلار را به صورت نقدی دریافت کردند. بعد از کسر مالیات آن­ ها ۱۰۵ میلیون را بین خودشان تقسیم کردند. و در نهایت هرکدام  با ۳۵ میلیون دلار به خانه رفت.

جلوگیری از سرقت در بازی تیمی

احتمالاً بعد از پرونده‎‌های سنگینِ بازی‌‎های تیمی، که در آن افراد از هم تیمی‌‎هایی که بُرد خود را اعلام نکرده بودند شکایت کردند، دیگر دوست ندارید به‌‎صورت تیمی بازی کنید. چون هیچ‌‎کس دنبال دردسر نمی‌‎گردد!

بنابراین به‌‎جای ردیابی لحظه به لحظه‌‎ی افراد تیم و کپی کردن تمام بلیت‌ ها برای همه‎‌ی اعضا و اقداماتی از این دست، فقط کافیست بعد از ساختن یک حساب کاربری در Latari.com، از گزینه‎‌ی بازی مشارکتی استفاده کنید. تمام شماره‌‎ها به دقت تحت نظر قرار می‌‎گیرند، مبلغ بُرد تقسیم می‌‎شود و تمام این ­ها قابل ردیابی‌ است.

 

انتخاب اعداد

روش‎‌های زیادی برای انتخاب اعداد شانس (برای بازی) وجود دارد.

معمولاً افراد تاریخ‎‌های خاصی مثل سالگرد ازدواج یا تولد و مانند این ها را انتخاب می­کنند. بعضی افراد، هربار در «لاتاری مگامیلیونز» شرکت می­ کنند. آن­ ها همیشه به رقم‌‎های شانس خود وفادار می‎‌مانند و هربار همان رقم ‎‌ها را انتخاب می‎‌کنند و اعتقاد دارند این ‎‌کار شانس‌‎شان را برای برنده شدن جایزه‎‌ی ‌‎بزرگ افزایش می‎‌دهد. شرکت‌‎کننده‌‎های دیگری هم هستند که انتخاب اعداد را جدی می‎‌گیرند و احتمال اعداد برنده را آنالیز می‌‎کنند.

بیشترین اعدادی که در جایزه‎‌ی «مگامیلیونز» برنده شده اند ۲۹، ۴، ۴۸ و ۳۶ بوده‎‌اند.

عدد ۴۸ که در سال ۲۰۰۵،  ۸۳ بار برنده اعلام شد، پرتکرارترین عدد است.

برای «مگابال» اعداد ۳۵، ۹، ۳۶ و ۷ متداول­ تر هستند. بسیاری از شرکت‌‎کننده‎‌ها دائماً اعداد پرتکرار را دنبال می‎‌کنند تا بهترین انتخاب را برای ترکیب اعداد خود داشته باشند.

گزینه‎‌ی «انتخاب سریع» بهترین استراتژی برای انتخاب ارقام است. دیگر لازم نیست شرکت کننده‌‎ها وقت زیادی برای انتخاب اعداد صرف کنند. از‌‎نظر تئوری، اعدادی که تصادفی انتخاب می‌‎شوند، شانس بیشتری برای بُرد جایزه‎‌ ی ‎‌بزرگ به شرکت کننده‌ ‎ها می ‎‌دهند.

«مگامیلیونز»؛ پرسش ها و پاسخ ها

برای جایزه‎‌ی ‎‌بزرگی که مدعی ندارد، چه اتفاقی می­افتد؟

تمام پول‌‎ها به ایالت‌‎هایی که در بازی شرکت دارند برمی‌‎گردد، و اینکه چگونه از این پول استفاده کنند در هر ایالتی متفاوت است.

 

از کجا می‎‌توان شماره‌‎های برنده‌‎ی «مگامیلیونز» را دید؟

اعداد برنده، فردای روز قرعه‎‌کشی در وب‎‌سایت رسمی «مگامیلونز» و صفحه‎‌ی نتایج  Latari.com نمایش داده می‎‌شوند.

با سیستم اعتباری سایت Latari.com در صورت برنده شدن، بلافاصله به فرد برنده اطلاع رسانی می‎‌شود.

تا چند روز می‎‌توان برای دریافت جایزه‌‎ اقدام کرد؟

به جایی که بلیت خود را از آن خریده اید، بستگی دارد.  بین ۱۸۰ روز تا یک‌‎سال از روز قرعه‌‎کشی فرصت دارید تا بُرد خود را اعلام و برای دریافت جایزه اقدام کنید.

 

آیا Latari.com  مورد اعتماد است؟

قطعأ!

بعد از هر قرعه‎‌کشی، اعداد برنده و نتایج منطبق روی سایت آپلود می‌‎شوند. ما بُرد شما را به صورت اعتبار به حساب کاربری در سایت Latari.com  منتقل می‌‎کنیم. شما می‎‌توانید به بازی کردن ادامه دهید و یا تمام پول خود را از سایت خارج کنید. تمامی فرآیند شرکت در قرعه کشی (از جمله اقدامات لازم برای دریافت جایزه) را برای شما انجام می‌‎دهیم. این‌‎کار به‌‎خصوص وقتی شما شهروند آمریکا نباشید برای شما بسیار مفید خواهد بود.

 

چطور می­شود اطمینان پیدا کرد که هیچ‌‎کدام از قرعه‌‎کشی‌‎های «مگامیلیونز» آمریکا از دست نمی‎رود؟

“قرعه‎‌کشی چندگانه” (Multi Draw) به شما این امکان را می‎‌دهد که هر تعداد بلیت که بخواهید ( با ارقام از قبل مشخص شده) پیش‎‌خرید کنید. با قرعه کشی چندگانه می توانید از تخفیف خرید Latari.com  برخوردار می‌‎شوید. لطفأ توجه کنید: خرید “چندگانه” غیر‎‌قابل استرداد است و نمی‎‌توانید بلیت‎هایی را که برای راحتی شما پیش‌‎خرید شده‎‌اند، کنسل کنید.

 

خب این هم از این!

شما هم‎‌اکنون با تمام حقایق و جزئیات مربوط به قرعه کشی «مگامیلیونز» آشنا شدید. تنها کاری که برای شما باقی می‌‎ماند این ‎‌است:

“همین امروز برای خرید بلیت اقدام کنید و شانس‎‌تان را برای بُرد جایزه‌‎ی ‎‌بزرگ ۲۱۴ میلیون دلاری امتحان کنید”.

با خدمات آنلاینی که سایت ما به شما ارائه می‌‎دهد نیازی نیست برای خرید بلیت به همه‎‌جا سر بزنید. ما برای شما تمام این کارها را انجام می‎‌دهیم.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

2 دیدگاه ها

 1. Andia

  فروردین ۱۷, ۱۳۹۸ در ۳:۴۲ ب.ظ

  سلام دوست عزیز
  وقت بخیر
  سایت درحال توسعه برای اضافه کردن امکانات جدید است. فعلا زمان راه اندازی مجدد سایت مشخص نیست اما حتما اطلاع رسانی و آموزش های لازم خدمتتان ارائه خواهد شد.
  از صبر شما سپاسگزاریم.

 2. انور طاهری گوکجلو

  دی ۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۷ ب.ظ

  با سلام من اهل ایران هستم و میخواستم بدونم که آیا از کشور ایران هم میتوانیم در مسابقه آنلاین مگا میلیونر آمریکا شرکت کرد و چطوری لطفاً راهنمایی بفرمائید ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …