خانه استراتژی لاتاری لاتاری مشارکتی و فواید آن!

لاتاری مشارکتی و فواید آن!

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لاتاری مشارکتی و فواید آن! بسته هستند
913
لاتاری مشارکتی

لاتاری مشارکتی

آشپز اختصاصی؟ قایق تفریحی لوکس؟ مازراتی با روکش چرم مشکی؟ آسان ترین راه برای رسیدن به خواسته‌ها در زندگی میلیونر شدن است و آسانترین راه برای میلیونر شدن برنده شدن در لاتاری. شما هم که در حال خواندن این مقاله هستید این موضوع را می‌دانید! با این وجود نکاتی وجود دارد که ممکن است شما از آنها اطلاعی نداشته باشید. یکی از این نکات لاتاری مشارکتی است. لاتاری مشارکتی روشی است که می‌تواند به طور چشمگیری شانس برنده شدن شما در لاتاری را افزایش دهد و شما را به تمام خواسته‌هایتان در زندگی برساند! اگر در مورد لاتاری مشارکتی نمی‌دانید با این مقاله با ما همراه شوید که به آن بپردازیم.

چگونه در لاتاری مشارکتی شرکت کنیم؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند لاتاری به این معناست که فرد بلیط‌های لاتاری مورد نظر خود را می‌خرد و تا روز قرعه کشی و اعلام اعداد برنده صبر می‌کند. درحالی که این تنها یکی از انواع لاتاری است و لاتاری مشارکتی روش دیگری برای شرکت کردن در آن است. لاتاری مشارکتی از گروهی از افراد تشکیل شده که تمایل به سرمایه گذاری در لاتاری دارند. هزینه خرید بلیط‌های لاتاری بین اعضای گروه تقسیم می‌شود و اگر اعداد انتخابی گروه همان اعداد بیرون آمده از قرعه باشد، اعضای گروه جایزه را با هم تقسیم می‌کنند. منطق و اساس لاتاری مشارکتی این است که هر چه تعداد افراد بیشتر باشد، پول بیشتری برای خرید بلیط وجود دارد و هرچه تعداد بلیط‌ها بیشتر باشد، شانس برنده شدن هم بیشتر است.

با یک مثال موضوع را روشن می‌کنیم، شما به همراه ۸ نفر از دوستانتان دور هم جمع شده و تصمیم می‌گیرید در یک لاتاری مشارکتی شرکت کنید. هر نفر ۵ دلار برای یک قرعه کشی پرداخت می‌کند. با این کار شما به جای داشتن یک مجموعه از اعداد می‌توانید در ۹ مجموعه از اعداد سهیم باشید. به عبارتی با این کار شانس برنده شدن شما ۹ برابر می‌شود. تعداد بلیط‌های بیشتر به صورت مشارکتی برابر است با افزایش شانس برنده شدن جایزه بزرگ.

فواید لاتاری مشارکتی

  • با روی هم گذاشتن بودجه لاتاری هر فرد، شانس برنده شدن جایزه بزرگ افزایش می‌یابد. مشابه با مثال بالا به جای یک بار شرکت در قرعه می‌توانید ۹ بار شرکت کنید.
  • در لاتاری مشارکتی شما هزینه کمتری برای مجموعه اعداد بیشتر پرداخت می‌کنید.
  • به ندرت اتفاق می‌افتد که بازنده باشید. اگر برنده جایزه بزرگ نباشید، هنوز شانس زیادی برای برنده شدن دیگر جوایز در سطوح دیگر را دارید. بدین معنا که همیشه احتمال برنده شدن شما وجود دارد.

امروزه لاتاری مشارکتی را مترادف برنده شدن می‌دانند. اما می‌دانید چرا؟ چراکه تعداد افراد بیشتر برابر با شانس برد بالاتر است و هر روز افراد بیشتری به امید برنده شدن به هم می‌پیوندند و گروه تشکیل می‌دهند. در نهایت، همه ما دوست داریم که برنده باشیم پس چرا به سادگی این کار را با دیگر افرادی که هدفی مشترک هم با ما دارند انجام ندهیم.

بیشتر بخوانید:قصه های رنگارنگ برندگان لاتاری مشارکتی

 منبع: پلی هیوج لوتوز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …