خانه استراتژی لاتاری رویا تا بی نهایت با لاتاری لوتو مکس کانادا

رویا تا بی نهایت با لاتاری لوتو مکس کانادا

12 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای رویا تا بی نهایت با لاتاری لوتو مکس کانادا بسته هستند
2,054
لاتاری لوتو مکس کانادا

لاتاری  لوتو مکس کانادا ، رویا تا بی نهایت در شمالی ترین کشور قاره‌ی آمریکا

لوتو مکس کانادا در تاریخ ۲۵ سپتامبر سال ۲۰۰۹ جایگزین لوتو سوپر ۷ شد که حداقل جایزه بزرگ ۱۰ میلیون دلاری را به جای جایزه دو و نیم میلیون دلاری قبلی با خود به همراه آورد و سقف آن ۷۰ میلیون دلار کانادا تعیین شد.

شعار تبلیغاتی آن “!Dream to the Max” به معنای «رویا تا بی نهایت» است و قرعه این لاتاری روزهای سه شنبه و جمعه ساعت ۹ شب به وقت منطقه زمانی شرقی برگزار می‌شود. پایان زمان فروش بلیط بسته به منطقه‌ای که در آن لاتاری بازی می‌شود متفاوت است.

روش بازی

روش بازی به این صورت است که بازیکنان باید ۷ عدد را از میان اعداد ۱ تا ۴۹ به همراه عدد بونوس انتخاب کنند و جایزه بزرگ آن با مطابقت داشتن هر ۷ عدد اصلی انتخابی بازیکنان با اعداد برنده در قرعه به فرد برنده تعلق می‌گیرد. طیف جوایز از پیش بینی صحیح ۷ عدد اصلی تا پیش بینی ۳ عدد و برنده شدن یک بازی رایگان گسترده شده است. جوایز لاتاری لوتو مکس ۱۲ ماه پس از تاریخ قرعه کشی منقضی می‌شوند و شامل کسر هیچ مالیاتی نمی‌شود.

حداقل سن

دانستن این موضوع ضروری است که حداقل سن برای بازی لاتاری لوتو مکس ۱۸ سال است و در ایالت‌های مشخص شده بریتیش کلمبیا (British Columbia)، نیوفوندلند و لابرادور (Newfoundland and Labrador)، نیوبرانزویک (New Brunswick)، نوا اسکاتیا (Nova Scotia) و جزیره پرنس ادوارد (Prince Edward Island) نوزده سال تمام اعلام شده است. حداقل سن برای افرادی که خارج از کانادا بلیط لاتاری می‌خرند ۱۸ سال تعیین شده است.

بازیکنان ضریب شانس ۱ به ۷ برای برد هر جایزه‌ای را در این لاتاری دارند و احتمال برد جایزه بزرگ ۱ به ۳۳٫۲۹۴٫۸۰۰ است. زمانی که جکپات لوتو مکس زیر ۵۰ میلیون دلار کانادا باشد، تنها یک قرعه کشی انجام می‌شود و نتایج در مدت زمان کوتاهی پس از قرعه اعلام می‌شود. با این وجود اگر قرعه مکس میلیونز (Maxmillions) در بازی باشد، هر یک میلیون دلار کانادا قرعه‌ای جداگانه خواهد داشت.

مکس میلیونز Maxmillions چیست؟

مکس میلیونز یک بازی اضافه است که هرگاه جایزه بزرگ لوتو مکس از ۵۰ میلیون دلار کانادا فراتر رود به جریان می‌افتد. ضریب برد جوایز آن مشابه با ضریب برد جایزه بزرگ یعنی ۱ به ۲۸٫۶۳۳٫۵۲۸ است.

تعدادی جوایز به ارزش دقیق ۱ میلیون دلار در کنار قرعه اصلی معرفی شده است. جوایز مکس میلیونز قرعه خودش را دارد و ۷ عدد به صورت تصادفی از استخر اعداد شامل ۴۹ عدد انتخاب می‌شود. بازیکنان تنها با پیش بینی صحیح تمام ۷ عدد روی بلیط لوتو مکس واجدالشرایط جایزه بزرگ می‌شوند. از آنجا که لاتاری مکس میلیونز یک بازی تکمیلی است و بازیکنان در کنار قرعه اصلی مکس لوتو آن را بازی می‌کنند، آنها شانس بیشتری برای برد جوایز ۶ رقمی دارند. در مواردی که هیچ کس برنده جوایز مکس میلیونز نباشد، جوایز به قرعه بعدی آن انتقال پیدا می‌‌کند.

قیمت بلیط لاتاری

هزینه خرید بلیط لاتاری ۵ دلار در ازای ۳ سری اعداد برای هر بازی است که واجد الشرایط قرعه اصلی لوتو مکس و قرعه تکمیلی مکس میلیونز هستند.

انتخاب اعداد می‌تواند به صورت تصادفی با انتخاب کامپیوتر باشد یا بازیکنان خود به تنهایی اعداد شانس را انتخاب کنند. نکته قابل توجه این که شما می‌توانید ۵۲ قرعه را برای مدت ۶ ماه از پیش پیش بینی کنید.

بازی ENCORE هم قابلیتی است که می‌تواند در ازای ۱ دلار برای هر بازی به قرعه اضافه شود و فرصت جدیدی برای برنده شدن به شما هدیه دهد.

منبع: لاتاری دات ا ل جی دات کا

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …