خانه استراتژی لاتاری لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟ بسته هستند
2,390
لاتاری فوری

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌

لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده و پر طرفدار در دنیا است. این لاتاری کارت کوچکی است که معمولا جنس کاغذ نازکی دارد و بازیکنان قسمت پوشیده شده‌ی روی کارت را می‌تراشد تا اعداد پنهان شده زبر آن مشخص شوند.

این اسکرچ کارت‌ها روشی جذاب و تفریحی برای امتحان کردن شانس و به دست آوردن جایزه نقدی سریع و فوری بدون هزینه کردن مبلغ زیادی برای خرید بلیط است. با این وجود این که این بازی‌ها، بازی‌هایی مبتنی بر صرف شانس هستند آیا به راستی راهی وجود دارد که شانس برنده شدن را افزایش دهد؟

نکات طلایی برای بالابردن شانس برد اسکرچ کارت‌ها

  • خرید هوشمندانه

تنوع و تعداد اسکرچ کارت‌های موجود این روزها در بازار لاتاری بسیار زیاد است، طرح‌های متفاوت، جوایز و برند‌های مختلف وجود دارد که می‌تواند گیج کننده باشد. پس بهتر است تمرکز خود را در زمان خرید بلیط برای افزایش شانس خود بالا نگه دارید.

انتخاب خرید بلیط ارزان قیمت وسوسه کننده است که اکثر افراد آن را انتخاب می‌کنند. اما باید بدانید هر ارزان بودن دلیلی دارد. این بلیط‌ها استخر جوایز کوچکتری دارند. پیشنهاد می‌شود بلیط‌هایی با قیمت بالاتر بخرید اما در تعداد کمتر. ارجح بودن کیفیت بر تعداد در مورد این بلیط‌ها صدق می‌کند.

  • پرینت کوچک را چک کنید

شاید در ابتدا این توصیه در زمان گرفتن وام بانکی یا خرید تلویزیون HD به کار شما آید اما این نکته در مورد بلیط‌های لاتاری فوری هم صدق می‌کند. این برگه کوچک اغلب به شما می‌گوید که احتمال برد شما برای این بلیط خاص چقدر است. پس بسیار منطقی است که این برگه را بخوانید.

  • بلیط‌ها را در تعداد بالا بخرید

تاکتیکی که توسط برخی بازیکنان در زمان خرید اسکرچ کارت‌ها استفاده می‌شود خرید بلیط به صورت کلی و تعداد بالا است. این روش پیشنهاد می‌کند که بازیکنان ۴ یا ۵ اسکرچ کارت را از یک بازی با یکبار مراجعه به فروشگاه خریداری کنند به جای آنکه تنها یک بلیط از یک بازی با چند بار مراجعه به فروش طی دوره زمانی خاصی بخرند. با خرید چند بلیط لاتاری فوری پشت سر هم شانس برد افزایش می‌یابد.

  • بلیط‌های قدیمی را نگه دارید

اشتباه نکنید این کار به دلیل داشتن تجربه حس نوستالژی نیست و قطعا دلیل خوبی برای آن وجود دارد. تا کنون چند بار یادتان رفته که موبایلتان را کجا گذاشته‌اید و یا چند بار بدون قفل کردن درب خانه به سرکار رفته‌اید؟ اشباهات ساده!! این اشتباهات ساده ابتدایی ناشی از عادات افراد هم می‌تواند در مورد بلیط‌های لاتاری اتفاق بیافتد. شاید بلیط را چک کردید و تصور کردید که برنده نشده‌اید. شما هیچ وقت نمی‌دانید شاید اشتباه کرده باشید و بعدها ممکن است برنده باشید. در برخی موارد، جکپات‌ها برنده‌ای ندارند و برندگان از میان بلیط‌های بازنده انتخاب می‌شوند. پس پیشنهاد می‌شود تمامی بلیط‌های خود را به طور قانونی و رسمی از سوی نمایندگان فروش لاتاری چک کنید.

  • بودجه تعیین کنید و آن بودجه را حفظ کنید

زمانیکه بلیط می‌خرید ممکن است هوس کنید که بیشتر بلیط بخرید. یا درصدد جبران بدشانسی‌های قبلی باشید. دست نگه دارید! برای خود یک بودجه هفتگی یا ماهانه در نظر گیرید و به آن پایبند باشید. این کار باعث می‌شود از کنترل خارج شدن بودجه شما جلوگیری شود.

  • یک بازی انتخاب کنید و آن را ادامه دهید

این یک توصیه بسیار منطقی است. اگر یک بازی انتخاب کنید و آن را ادامه دهید یا برنده می‌شوید یا هر بلیط سوخت شده تنها یک بلیط سوخت شده دیگر است. اگر بودجه خود را بین چندین بازی پخش کنید، تنها بلیط‌های لاتاری غیر برنده نا‌محدودی نصیبتان می‌شود. پیشنهاد می‌شود یک بازی انتخاب کنید و تنها آن را ادامه دهید که در طولانی مدت یک استراتژی بهتر است.

 نتیجه

اسکرچ کارت‌ها عموما به عنوان بازی شانس شناخته می‌شوند با این وجود، به این معنا نیست که هیچ روش و استراتژی که بتوان با آن شانس برد را افزایش داد وجود نداشته باشد. با به کار بردن نکات طلایی این مطلب شانس خود را امتحان کنید.

 

منبع: کازینو دات ا آر جی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

کارت بانکی دزدی برندگان لاتاری را ناکام گذاشت

داستان ناکامی برندگان لاتاری نشنال لاتاری از پرداخت ۴ میلیون پوند جایزه بزرگ برندگانی که ب…