خانه استراتژی لاتاری همه آنچه باید درباره لاتاری سوپرانالوتو ایتالیا بدانید

همه آنچه باید درباره لاتاری سوپرانالوتو ایتالیا بدانید

5 ثانیه خوانده شده
0
3,043
لاتاری سوپرانالوتو

ایتالیا

از زمان‌های باستان، فرهنگ در قلمرو ایتالیای امروزی رونق گرفت. شهر رم برای مدت­ها مرکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب و پایتخت امپراطوری روم و مسیحیت بود و برای تمام هواداران مشتاق لاتاری، مرکز لاتاری ایتالیایی سوپرانالوتو است.

سوپرانالوتو محبوب­ ترین قرعه ­کشی ملی در ایتالیاست و هر هفته میلیون­‌ها شرکت کننده در این لاتاری شرکت می‌کنند.

تاریخ محلی

علاوه بر این که ایتالیا مرکز جهانی پیتزا است، از اواخر قرن ۱۹ تا قرن ۲۰ پادشاهی ایتالیا بسیار سریع به سمت صنعتی شدن پیش رفت و امپراطوری استعماری تبدیل به قدرت بزرگی شد. با این حال منطقه جنوبی و روستایی ایتالیا از این صنعتی شدن باز ماند و همین امر باعث دامن زدن به موج مهاجرت شد. علی رغم پیروزی در جنگ جهانی اول، ایتالیا وارد یک دوره بحران اقتصادی و هرج و مرج اجتماعی شد که منجر به یک دیکتاتوری فاشیستی در سال ۱۹۲۲ شد. مشارکت در جنگ جهانی دوم و جنگیدن در سمت آلمان منجر به شکست نظامی، بحران اقتصادی و جنگ داخلی شد. در سال‌های بعد از آن ایتالیا سلطنت را لغو کرد و مجددا دموکراسی در این کشور برقرار شد و از ثبات اقتصادی طولانی مدتی برخوردار شد و  تبدیل به یکی از پیشرفته ­ترین ملت­‌ها و پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا در سال ۱۹۹۰ شد.

ایتالیا نقش مهمی در ارتش اروپا و جهان، امور فرهنگی و دیپلماتیک ایفا می ­کند. همچنین یکی از قدرت­‌های بزرگ منطقه به شمار می‌رود. ایتالیا یکی از اعضای مهم اتحادیه اروپا است.

پیشینه لاتاری سوپرانالوتو

لاتاری سوپرانالوتو  در دسامبر سال ۱۹۹۷ توسط یک شرکت خصوصی (SISAL) راه اندازی شد و به سرعت جایگزین بازی قبلی انالوتو شد که سابقه‌­ آن به دهه ۵۰ میلادی می­‌رسید. این بازی شکل آسان و جدیدی از بازی ارائه می­‌داد و جایزه بزرگی با مبلغ بالا را تضمین می‌­کرد. از یکم جولای ۲۰۰۹ ارقام به صورت مستقل از LOTTOMATICA  (که یک شرکت ایتالیایی فعال در کسب و کار بازی) بود از گردونه خارج می‌­شد. برای هر شش عدد برنده و عدد جالی فقط یک قرعه کشی وجود داشت و یک قرعه کشی جداگانه برای عدد سوپراستار انجام می‌­شد.

روش بازی

هدف از این بازی پیش بینی و تطابق ۶ عدد انتخابی از بین اعداد ۱ تا ۹۰ با اعداد در آمده از قرعه است. به عبارت دیگر وقتی اعداد شما با ارقام بیرون آمده از قرعه کشی یکسان شود شما برنده جایزه بزرگ خواهید بود. جدول زیر نشان دهنده احتمالات برد جایزه در پنج سطح را نشان می‌دهد.

عدد JOLLY یک شانس اضافه به کسانی می‌دهد که ۵ شماره مطابق با اعداد برنده را داشته باشند. البته بازی به گونه‌ای طراحی شده که اگر عدد JOLLY هم منطبق شد آنها برنده جایزه بزرگ ۱+۵ می شوند. عدد JOLLY به صورت تصادفی و رندم در هنگام خرید بلیط انتخاب می‌شود و به صورت اتوماتیک روی هر بلیط چاپ می‌شود.

عدد JOLLY فقط روی جایزه دوم تاثیر می گذارد و روی جایزه بزرگ تاثیری ندارد .

عدد سوپر استار عدد افزوده‌ای است که هزینه اضافه­ تری دارد. قوانین جدید بیان می‌کند که عدد سوپر استار در یک قرعه کشی مجزا از ۶ عدد اصلی و عدد جالی از گردونه خارج می‌شود.

این بدان معناست که عدد سوپراستار ممکن است شبیه دیگر ارقام برنده باشد. مطابق بودن آن باعث افزایش پول جایزه تا ۱۰۰ برابر یا بیشتر می‌­شود. اگر ۶ رقم دیگر شرکت کننده تطابق نداشته باشد او تنها برنده یک مقدار ثابت می‌شود.

با توجه به احتمالات که در آن بالا به آن اشاره شد، سوپرانالوتو به عنوان یکی از سخت­ ترین بازی­‌های جهان از نظر رسیدن به جایزه بزرگ و برنده شدن تمام جوایز است. از آنجایی که هیچ سقفی برای جایزه بزرگ در نظر گرفته نشده بازیکنان ممکن است به مبالغ بسیار زیادی برسند.

جایزه بزرگ و برندگان آن

لاتاری ایتالیایی رکورد طولانی ترین دوران های تاریخ را از آن خود دارد. بزرگترین جایزه بزرگ تک بلیتی تا امروز ۱۷۷۸۰۰۰۰۰ یورو (حدود ۲۴۷۹۴۳۱۰۴دلار)  است که تقریبا در طی ۸ دوران بدست آمد. این جایزه در نهایت در سی اکتبر ۲۰۱۰ به  ۷۰ گروه نفره از شرکت کنندگان رسید.

۸/۱۴۷میلیون یورو معادل ۲۰۵ میلیون دلار جایزه بزرگ بعدی است که در تاریخ ۲۲ آگوست ۲۰۰۹ در باگنون توسکانی توسط یک نفر برنده شد و به این ترتیب او بزرگترین جایزه را نصیب خود کرد. قرعه کشی سوپرانالوتو سه بار در هفته در روزهای سه شنبه، پنج شنبه و شنبه در ساعت ۸ شب به وقت محلی میلان برگزار می شود.

جایزه بزرگ یورو که در ایتالیا بازی می شود

از ۱۰ اکتبر ۲۰۱۴ ایتالیا هم در مسابقه جایزه بزرگ یورو  PAN EUROPEAN شرکت کرد. در ۱۶ آگوست ۲۰۱۳ یک ایتالیایی که در این جایزه شرکت کرده بود بعد از تطابق تمام اعدادش برنده ۱۵،۵۴۱،۳۹۲ یورو شد و یک برنده ایتالیایی را در مسابقه یورو جک پات به دنیا معرفی کرد.

با کمک خدمات سایت لاتاری دات کام تمام طرفداران لاتاری می‌توانند در لاتاری چند جایزه‌ایی ایتالیا سوپرانالوتو شرکت کنند و شانس تبدیل شدن به میلیونر بزرگ بعدی را داشته باشند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …